Пропадна бетонов възел в Перник
Предстои евакуация и преместване на техниката
Обратно в новинатаКоментари - Пропадна бетонов възел в Перник | Днес.dir.bg
Коментари
Фирмата която насипва съседен терен със земя,заплашва да навреди на още много обекти в съседство!!!! От два месеца вървят непрекъснато камиони и беше насипано стотици тонове земя.общинята трябва да вземе спешно мерки
Пътя по маршрута ,по който минават въпросните камиони от декември месец вече не става за движение на коли всичко стана в кал и коловози,аз като един от многото хора който минават ежедневно от там за да се прибера до дома си чупяколата сиза втори пътоттези ями който се образуваха,да не говориме закалта която е по цял Калкас
Къде е кмета защо не обърне внимание какво става.за кратък период пътя е унищожен след КАТ регистрацията на автомобили на там няма движение на нормални коли!!!!
Редно е кмета на община Перник да вземе мерки!Това редно ли е което се случва?? Застрашаване на околната среда .Унищожение на инфраструктурата на града,унищожение на път за който преди 8 години са дадени милиони левове.застрашаване живота на хората,работните им места,живота,тонове стотици Тонова земя която може да стане свлачище