назад
Онкоболна осъди държавата за 80 000 лева
Онкоболната Теодора Захариева осъди държавата за 80 000 лева. Това съобщи БТА, като се позова на Софийския градски съд. Решението на съда, с което Захариева печели делото, задължава здравното министерство да плати обезщетението на онкоболната жена.
Обратно в новинатаКоментари - Онкоболна осъди държавата за 80 000 лева | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018