Vivacom пуска цифрова телевизия през сателит
Новият TV оператор стартира от утре при цена от 9.80 лв. на месец за 40 телевизионни канала.
Обратно в новинатаКоментари - Vivacom пуска цифрова телевизия през сателит | Днес.dir.bg
Коментари
Първо нищо такова не пише на сайта на Виваком. Второ кой от всичките Интелсат защото са доста
Тези които вярват на рекламите са наивници. Внимавайте какво подписвате защото виваком са доказани измамници (същото важи и за Мтел и Глобул). За съжаление отново българската действителност се доказа пълната си "светлина" в сферата на телевизията. Вече почти 6 години имаше хора които биеха секирата на преминаването от ефирно аналогово излъчване на цифрово. На тези които не знаят за какво става дума поясня че на 4-5 канала ще може да се гледат около 30 програми с отлично качество при това без да сте задължени със солени такси. Нашите държавни гниди направиха всичко възможно да НЕ преминем къмцифрово излъчване и прибраха от кабелните и сателитни оператори едни парички. Добре че сме задължени да преминем на цифрово ефирно излъчване от евросъюза. Понеже крайния срок за това преминаване към DVB-T наближава виваком се опитва да хване последния влак от голямото лапане и ще се опита да върже клиентите (дойните крави) с дългосрочни договори. Нали се сещате колко клиенти ще се откажат от кабелни или сателитни оператори когато ще имат възможност да гледат повечето български програми с антена без да ги доят всеки месец. Не подписвайте нищо за по дълъг период от 12 месеца и внимавйте с пактните им "услуги" защото може да видите шокираща сметка. В Булгаристан няма институция която да ги контролира и те си правят каквото си искат. По време на световното по футбол на операторите които "тестват" цифровото излъчване в София им беше платено да прекъсват излъчването и да влошават картината. Българска му работа....