назад
Ако не беше Google, Apple щеше да контролира мобилния пазар
Платформата Android е създадена с цел да не се допусне доминация на iPhone OS в мобилния сегмент, разкри висш представител на Google.
Обратно в новинатаКоментари - Ако не беше Google, Apple щеше да контролира мобилния пазар | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018