Антимонополно разследване заплашва Apple заради Flash
Новите условия ще възпрепятстват развитието на конкуренцията и принуждават програмистите да отдават предпочитание само на една платформа.
Обратно в новинатаКоментари - Антимонополно разследване заплашва Apple заради Flash | Днес.dir.bg
Коментари
Гугъл е номер едно и никой няма право да го критикува! Задайте си въпроса колко информация ви е представена безплатно! 8-то чудо на света - това е Гугъл!
Че откога apple са монополисти на пазара? Е да - монополисти са само на пазара на iMac, iPhone, iPod.. ама иначе държат не особено голям дял от пазара - както на компютри, така и на мобилни устройства. А иначе adobe сами признават, че има проблеми със сигурността, както във flash така и в pdf технологиите, независимо колко често ги обновяват.
Много ми е любопитно да видя ако не на практика, то поне на теория как би изглеждала границата на това разделяне на Гугъл на точно тези две части - търсене и рекламен бизнес. Но е хубаво да няма свещени крави. Практиката показва, че докато са една или две положението се понася, но като станат цяло стадо вече се превръщат в природно бедствие.