Коментари - Windows 7 е най-бързо продаваната ОС | dnes.dir.bg
назад

Windows 7 е най-бързо продаваната ОС

За по-малко от година броят на продадените лицензи е над 100 млн. и то в потребителския сектор. А Mac OS X не застрашава сериозно Windows 7.

Обратно в новината

Коментари - Windows 7 е най-бързо продаваната ОС | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

аз направих такава миграция на 18 машини макар и частична към убунту - около 50%. смятам я за успешна но проблемите са че има хора кожто искат каквото има на пц у тях това да има и във фирмата си. тоест, линукс отдавна е готов за миграция (макар и частична - особено в среда на интернет с много и често сменящи се потребители на едно пц е незаменим) но човешкият фактор или претенциите му бъркат сериозно прехода ....

фантастична, ама малко мудничка, а лаптопа е добър. Аз гласувам с две ръце за старата щайга -ХР 2003. Най-добрата до момента. Имам и едната/W7/ и другата/ХР/ на другите два компютъра/лаптоп и РС/. Е W7 има много приложения/гъделчета/, ама работи бавно. И за съобразителните ще кажа, че си е купена, лицинзирана.

доста куцо ПР изказване - не бива да се забравя че под "продадени копия" не се има в предвид закупени от краен потребител а продадени от M$ - колко от продадените копия в "класацията" лежат по магазини и фирми занимаващи се с асемблиране ... абе да живее рекламата

Защо сега не се оплакват че продали 100 милиона уиндоса за по 120$ или 120 паунда парчето??? Кой изкарал сега 12 милярда $, ааааа?? Пиратите не ви пречат като има 12 милярда приход, а иначе е голям проблем. Видиш ли ти на джулия робъртс и е проблем че роклите които облича са по 10 000$ но по големият проблем е че и бельо и рокли не облича по втори път ... затова и идиоти като никълас кейдж и майк тайсън фалират и после претендират за авторски права ... пфффф

айде на дисковете - 1 евро парчето аз ако не им го зачукам на тия кой друг???)))))

Ситуацията малко ми напомня за онези времена, когато Win98 бе заменен с недоносчето на Майкрософт WinМЕ, малко преди да се появи на пазара WinХР, с който е трудно човек да се раздели, но само до момента до който не се е прехвърлил на 7-мицата.

От 2 месеца работя с Windows 7 Ultimate X64...Просто е фантастична операционна система!Съчетава най-доброто от старите плюс универсалност на 64 битовият вариянт за работа с 32 битови програми от Win XP.А старите щайги не могат да са вечни и трябва рано или късно да се подменят...

Нашите управници бързо да тичат да купуват Windows7 за държавните служители. За да могат да да си вършат работата, че с това ХР съвсем ги няма. Е и ако може на двойна и тройна цена, за да е по добър. В тая криза няма да оставим M$ & co без печалби. Разбира се, че ще има и за нашите хора в схемата - ти на мен, аз на теб.

Ти наистина си одговаряш на ника

И твоя ник си го бива. По-добре с цифри, че с буквите никакъв те няма.

Аз лично няма да мигрирам към Windows 7,поради няколко причини: 1. за моите 12 компютъра трябва да платя 12 лиценза 2. трябва да им направя ъпгрейд(в момента са с по 1 г рам) 3.12 лиценза на офиса 4.работниците са свикнали с XP 5.бих предпочел вместо да уча колегите на Windows 7 да ги запозная с Linux

Качур, ти в офиса само пенсионери ли имаш уа? Плюс тва повечето фирми в БГ ползват уиндоус от Арената. Добре дошъл в 21 век.

Ако в най-невероятните си фантазии си представиш, че не всички са крадци на софтуер, може и да повярваш на човека - Добре дошъл от другата страна на 21 век! От тази страна хората си плащат и наистина си правят сметката - те плащат за да може разни дрипльовци да свалят от Арената на аванта! Винаги някой плаща сметката!

Учи ги човече, чрез Linux понижаваш разходите, а и идеята за универсалност на стандартите в Open Ofis никак не е лоша.

Да живее open source само Unix!!!