Nvidia обвини Intel, че налага скъпи и недобри продукти
Nvidia, лидер във визуалните компютърни технологии и разработчик на графични решения обвини Intel в ограничаване на правата на потребителите.
Обратно в новинатаКоментари - Nvidia обвини Intel, че налага скъпи и недобри продукти | Днес.dir.bg
Коментари
Мамка му - като църковна мишка съм беден според интелските и американските стандарти, ама на домашен комп. съм с ATI, а на лаптопа с NVIDIA. Как така интелско видео бе хора. То е за секретарки само дето са толкова заети, че наистина само офис пакет ползват. Аз да нямам 9 живота, че да мъча единия с Интел. По-добре да караш москвич и лада по час на ден, ама за два часа дневно да си с ATI или NVIDIA. Тея от Intel са монополисти и монопола им го пази Обама и армията му. Ако Интел замени ЕОН и ЧЕС познайте какво ни чака. Винаги съм имал процесори АМД и Intel - нямам за бележки и голи предпочитания. Имат добри неща, ако малко му разбираш да си избереш цена/производителност, но защо Интел да го варди цялата USA , нали те налагат конкуренцията по света. И какво е то това интелско вградено видео моля.
Мамка му - като църковна мишка съм беден според интелските и американските стандарти, ама на домашен комп. съм с ATI, а на лаптопа с NVIDIA. Как така интелско видео бе хора. То е за секретарки само дето са толкова заети, че наистина само офис пакет ползват. Аз да нямам 9 живота, че да мъча единия с Интел. По-добре да караш москвич и лада по час на ден, ама за два часа дневно да си с ATI или NVIDIA. Тея от Intel са монополисти и монопола им го пази Обама и армията му. Ако Интел замени ЕОН и ЧЕС познайте какво ни чака. Винаги съм имал процесори АМД и Intel - нямам за бележки и голи предпочитания. Имат добри неща, ако малко му разбираш да си избереш цена/производителност, но защо Интел да го варди цялата USA , нали те налагат конкуренцията по света. И какво е то това интелско вградено видео моля.