Коментари - Интернет не може да ”роди” Ленин | dnes.dir.bg
назад

Интернет не може да ”роди” Ленин

Революция чрез интернет едва ли може да се случи, въпреки че Мрежата е възприемана за изключителен инструмент за дестабилизиране на диктатури. Тя е и мощно средство за контрол в ръцете на същите авторитарни режими, смятат блогъри, които миналата сряда се събраха на форум в Берлин.

Обратно в новината

Коментари - Интернет не може да ”роди” Ленин | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари