назад
Интернет не може да ”роди” Ленин
Революция чрез интернет едва ли може да се случи, въпреки че Мрежата е възприемана за изключителен инструмент за дестабилизиране на диктатури. Тя е и мощно средство за контрол в ръцете на същите авторитарни режими, смятат блогъри, които миналата сряда се събраха на форум в Берлин.
Обратно в новинатаКоментари - Интернет не може да ”роди” Ленин | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018