Коментари - Евродесницата превърна Желева в коз | dnes.dir.bg
назад

Евродесницата превърна Желева в коз

Потвърдената почтеност на Румяна Желева изисква незабавни и публични извинения, каза Жозеф Дол, председател на групата на ЕНП, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.

Обратно в новината

Коментари - Евродесницата превърна Желева в коз | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Външният министър и български кандидат за еврокомисар Румяна Желева все още се води управител на фирмата Етко Шнайдерс ООД и към днешна дата, сочи актуалното състояние на дружеството, с което Mediapool разполага. < http://mediapool.bg/ >

Лично аз бих предпочел да ме уволнят като мошеник /с невярна декларация/, отколкото като НЕКАДЪРНИК....

Ако тази не беше толкова грозна, простовата и лишена от излъчване и чар щях да си помисля, че е имала закачка с Бойко и той за това я лансира. Защо не я направи кметица - нали и това е важен пост, и да остави европейците на мира...

Къде е Калфин?Къде е Вагинин?Къде е оная лека женица с името-Антония Първанова?Къде сте бе плювачи?

След като добих представа за интелекта на Румяна Желева и си помисля че тя е Зам.Председател на Европейската Народна Партия и усмивката ми става голяма като на влюбено магаре :)))))

БГ мафията си има и еврокомисар!!!

Това с Желева беше измислено от гадните червени гниди които повтаряха едно и също по пет пъти с надеждата, че една лъжа като я повториш няколко пъти ще стане истина. Ето че съдът е излязъл с официално становище че не е имало никакъв конфликт на интереси и сега е редно да се извинят. Но това е все едно да чакаш от умрял писмо.

Какъв фарс, какъв срам, какво шикалкавене и заблуда за народа! Борисов и кликата около него не струват и пукната пара, въпреки огромните си претенции за ковпетентност и разбиране на нещата - това стана видно благодаряние на унизителното представяне и мънкане, на клишираните изрази и нещоговоренето на тази Желева. Гледах в БТВ и участието на съпруга й - голям клоун, дано не му е било вменено да се държи като такъв. Жалко за нас, избирателите, които се лутаме от една крайност в друга, защото тези първенюта и измислени герои тепърва ще правят гафове на наш гръб. И май единственото решение ще са предсрочни избори, ама този път с повече акъл и за сметка на тези самозванци начело с пожарникаря!

Комунистът (социалист)навсякъде е еднакъв, независимо дали е българин или холандец. Но там не са им яли попарата, затова имат поддръжници. А за зелените не ми се мисли, това са хора, които уж мислят за другите, но в повечето случаи обслужват корпоративни интереси.А либералите, към които се числи и нашето НДСВ(незнам има ли го още)са доста малко и нестабилно стоящи в Европа, а колко са компетентни видяхме по изслушването на баронеса фон Аштън.Всичко е политика и договорки , щом тази жена ще бъде министър на външните работи на евросъюза , не виждам защо Желева да не може да си заеме поста. Но англичанина- шеф на евр. комисия дума не продума за провала на тяхната баронеса- все с Желева се заяжда, това е то политика к......ка работа.

Не практикуват скандали, а генерират такива. И децата в България разбраха, че Румяна Желева е крила икономическа информация в декларацията си, а в нейната некомпетентност се увериха всички депутати от ЕС. Всуе се морите! Не се гаси туйу що не гасне! Ако пък угасне, то ще стане за сметка на съвестта ви.

Hahah smeshnicite ot GERB utre pak shte pusnat nqkoq statiq kak nqkoj ot opoziciqta ne poseshtawal narodnoto sybranie (ama te i po toq powod sprqha da dudnat shtoto tqhnite otsystwiq stanaha naj mnogo), ama togawa shte trqbwat da im napomnqt 4e prawilnika ne e zakon. Togawa kak shte globqwat kato nqma narushenie ... dej i typite gerber4eta i naj we4e fanatiziranite lumpeni deto tuk wseki kojto ne e s gerb e komunist ...

http://mediapool.bg/

http://mediapool.bg/

http://mediapool.bg/

http://mediapool.bg/

http://mediapool.bg/

Mnogo e typa tazi Jeleva

http://mediapool.bg/

Евала - това е позиция

Българските дебили пак нещо не са разбрали.

Леле, този тип кьорав ли е, глух ли е?

стига с тая Желева,бе! аман.

Да, на бял кон се завърна както и се очакваше. БСП сега ще понесат негативите от евро комустите, че ги метнаха по български и сега ще трябва да се извинияват :) Така е като гласуват роми и пенсионери за БСП и пращат тъпаци в европарламента.