Евродесницата превърна Желева в коз
Потвърдената почтеност на Румяна Желева изисква незабавни и публични извинения, каза Жозеф Дол, председател на групата на ЕНП, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Обратно в новинатаКоментари - Евродесницата превърна Желева в коз | Днес.dir.bg
Коментари
В Б-я кампанията на БСП както винаги успя и тези които за нищо не стават успяха да ни обедят в некомпентноста на Желева.
Защо ли Дол (на снимката) си е запушил ушите? Не съм чул, не съм видял, ама нашето момиче е безгрешно и компетентно! Егаси политикът!
Не знам кой е крив и кой прав, но не искам ТОВА да ми е външен министър. Като им върши работа да си го прибират.
Олеле..,да свършват по-скоро,че излагането става все по-голямо!В услуга на погрешната номинация на Желева се залага авторитета на Народно събрание,Правосъдно министерство и т.н...
Една жена ми каза ,че Желева е плакала след изслушването. Па си викам по добре тя да плаче отколкото ние цели 5 години.
Стоичков живее от 15 години извън България, живял е и е работил и в Щатите, но наскоро рапъри направиха парче по негово интервю, в което той демонстрираше какво е научил от езика на Шекспир. Аз не мисля, че Желева е много по-глупава, така че скоро ще се пеят песни и по нейни хитови изказвания! Може да направим парче, Миро да го изпее на Евровизия и с парите да спасим Хаити....
Вие какво очаквахте?????????? Всико е политическа игра на гърба ни. От 9 кладенеца вода ще донесат за да защитят зам.председателката си......... са дето късно ще научим каква е договорката както всички твърдят че ще има.
ДА НИ Е ЧЕСТИТА НОВАТА РУМЯНА! ВЕЧЕ Е ПРЕЧИСТЕНА И САМО ЩЕ НИ СРАМИ, БЕЗ ДА НИМИРИСВА! НАЗДРАВЕ
Чак пък извинение.....! Ако в Европейския парламент решат да заровят томахавките, наистина вече мълчанието ще бъде израз на политика в защита на България. Ние си знаем доколко декларацията на Румяна Желева като евродепутат е коректна, а господ да я съди. Европейският парламент да решава, защото комисарите не са представители на държавите, а служители на Европа - който си я избере, той да й бере гайлето. Другото е Дон Кихотщина.
Още веднъж се доказва, че десното е ретроградно. Всички виждат колко некомпетентна, неубедителна, слабо образована, мънкаща, лъжеща и т.н. е Р. Желева, но те от инат ще я защитават докрай. Пък после кой бил измислил матросов. На това му се вика гьонсуратлк. Да им е жива и здрава. Това действително е най-некомпетентното правителство от 1990 г.
Мда-а... Политиците навсякъде са еднакви безпринципни боклуци. Ясно е, че Желаева за нищо не става, но ако все пак я изберат, много ми е интересно какви обещания е дала ЕНП, за да изтъргува кандидатурата и. Така че да не бързат да се радват придставителите на ГЕРБ - цяла Европа ги видя, че за нищо не стават...
Да така е,но набеждането в неизвършено престъпление е също престъпление наказуемо от законите.Необходимо е да бъде снет имунитета на Първанова и да отговаря пред закона за неосователно набеждане.Както се казва палачинката се обърна.След като побъркаха и умориха Сергей Антонов могат да го направят със всеки от нас.
айде сега да видим по кого ще плюете. сега и европа ще ви е крива, гадни червени буклуци.
Десницата няма да се остави на довчерашните комунисти и ще им покажат къде им е мястото.
Е те, другарката попова под диктовката на заинтересОвани другари закри и Народното събрание! щом не му важи правилникът, що требва въобще да се събират, че и пръст си пъхат... в уредбите! ;)))
Каквото и да си говорят, тя е causa perduta, защото показа ниска култура и слаба компетентност, и сега цяла Европа ни се смее
Всеки българин трябва да е лично обиден за това, че Бойко предложи оная скумрия! И трябва да заведем серия от дела срещу ГЕРБ и Бойко за тази срамна кандидатура! И Маргините да предложат, и за тях ЕП ще приеме че съм ОК!
Да, правилника на народното събрание не е нормативен акт. Него може да си го нарушава. Съществен в случая е, че нашия външен министър и кандидат еврокомисар, НЕ ЗНАЕ КЪДЕ Е АДЕНСКИЯ ЗАЛИВ!!!!
Хе хе, леко с тоталната невинност - не е нарушила закон, а правилник на Народното събрание, което е сериозно нарушение ! А и основният проблем на желева не е факта, че е била собственик на фирма и евродепутат едновременно, а нейната тотална некомпетентност, което за съжаление на ЕНП не може да се докаже с документ от ГЕРБ ха ха !
ТОВА ЧЕ Е МНОГО, ОТБЛЪСКВАЩО ГРОЗНА - ЕДНО НА РЪКА. НО ЧЕ Е ТЪПА - ЛИЧИ СИ ОТВСЯКЪДЕ. И ТОВА Е ВЪНШЕН МИНИСТЪР НА БЪЛГАРИЯ, ТА ЧАК ЕВРОКОМИСАР ЩЕ СТАВА !?
Ей червени БОКЛУЦИ... продължавате да лаете от простотия. Какво още трябва да стане че да разберете че Желева е права? ТЪПИЯ магистрато дето се прави на много компетентен... ТИ МАЛОУМЕН ЛИ СИ ДА РАЗБЕРЕЯ ЧЕ ПРЕДИ ДВА ДНИ СТАВАШЕ ВЪПРОС ЗА СЪВСЕМ ДРУГА ФИРМА БЕ??? Или сега имате НОВА информация в червената си БОКЛУЧАВА партийка??? Бахти и ЖАЛКИТЕ СТЕ
Ега ти коза! Повече прилича на крастава коза, отколкото на жена. Хайде сега кажете, че българките са хубави, а!
Всеки сам може да прецени. Няма закон който да е нарушен в случая с Желева! Не съм изненадан от социалистите те само могат да плюят и биха направили всичко само и само да спечелят нещо.
Nali se orezelihme, drugoto go ostavete . Samo bulgari mogat da si podlivat taka voda - jalko za nas! Stiga ste komentirali Jeleva - a za drugata ot NDSV kakvo? Tq samo zatvarqshe glavite kakto i padne i za tova ostavi durjavata i bez AEC, i tyutunoproizvoditeli bez kvoti i jivotnovudite i kakvo li ne? Tova e predatelstvo kum durjavata, zashto ne pishete za cherveno-jultata KUNEVA i drugata drugarka Purvanova,m? Stanahme za rezil, a vie si pishete samo gluposti tuk?!?
Ne izvinenia, a da izgoniyat ot Evroparlamenta dobrichkata mafiotka, socialistricheskata kurvetina Ahtoniya PARAvanova. Izglezda vsichki noseshti imeto paravanoff sa kamunashki katili, kurvari i kurvi. Ako se proveri konflikta na interesi na dobrichkata mastiya shte lasne golia i mafiotski monarhokomunistiches zadnik.
Виждам тук едно хубаво пикаене на газ...Имаме предстоящ процес на дълго, дълго, мно-о-о-о-го дълго увиране на тъпи, балкански, комунистически и прочие тоталитарни кратуни. Ей, червени креатури, вие НЕ сте абонирани за властта! Въпреки че ви е трудно, трябва да осъзнаете, че е дошло време за некои рокади. И ако 20 г. разчитахте на демагогия, мисля че и на това му дойде края. Шамара от м.юли още не сте го осъзнали? Толкова по-добре! И тук не става въпрос за подкрепа на Борисов. А също и на Желева. Защото, ако се издънят, ще последват съдбата на предишните крадци. Ако има нещо, за което заслужавате признание е това, че с последното си престъпно управление помогнахте на народа да се разбуди. Той сега е в бебешка люлка, тепърва му предстои да зрее. Най-важното обаче е, че хората разбраха, че нещо може да помръдне. И дори един прост пожарникар да ви разбие всички схеми, и да ви извади от равновесие, за да покажете истинската си същност. Защото сте безродници и за какво ли не бихте продали и майчиното си мляко. Но стига ви толкова. Продължавайте да се гърчите - това взе да ми доставя удоволствие - такива наглеци сте! И още нещо, а кажете, че в живота не е като на кино - какъв холивудски хепи енд - лошите са наказани! А тъпата Желева 4 години ще ви кара да излизате от кожата си като такава, каквато си мислехте, че ще е пръмова още един мандат. Уви, милички:):):)
Ето, това е политик от висока класа и достоен човек, както и достоен мъж. Не може да става дума за сравнение с осраните комуноиди, тяхната тъпа говорителка и маша /или дърта пиростия, както би се изразила баба ми/ Тонка Фармата, които докараха държавата ни до положението да станем нарицателно за простащина и безумие в Европа за години напред. Иска извинения още от петък, и е напълно прав! И ще ги получи, а от ББ и от прокуратурата - да се разбират там кой кого ще сезира - аз очаквам дела за устроителите на целия резил - за национално предателство чрез организиран заговор за проваляне на кандидата ни за еврокомисар и орезиляване на държавата за пореден път! Няма ли някакъв начин изпортената парцалеса Тонка от Добрич да бъде върната от Брюксел в Добрич и да се прати да си работи по специалността, тъй като не желая повече да ме излага в ЕП?!
До: joni (18.01.2010 г. 17:50ч.) Брей, ти, умнико се появи значи? Мислех, че си се затрил някъде, та не съм спал няколко нощи....Сега си отдъхнах.
E, mnogo sym dovolna sega! Golemi zlobi bulgarite, eiii...verna e tazi prikazka za kazana...
ЧЕРВЕНИТЕ СЕ ОЛЯХА. ЗАПОЧНАХА ОЩЕ ПРЕДИ МЕСЕЦИ С ТВЪРДЕНИЕТО ,ЧЕ ЖЕЛЕВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ СРАВНЯВА С МЕГЛЕНА КУНЕВА.НЕ УСПЯХА. ПОСЛЕ ,ЧЕ РЕСОРЪТ КОЙТО И ДАДОХА В ЕП НЕ Е ПРЕСТИЖЕН. НЕ УСПЯХА. ПОСЛЕ, ЧЕ ИМА КОНФЛИКТ НА ИНТЕРЕСИ . ДАЖЕ И ЧРЕЗ АНТОНИЯ ПЪРВАНОВА НЕ УСПЯХА. ПАНИКЬОСАХА СЕ, ЧЕ ИНТРИГАТА ИМ НЕ СЕ ПОЛУЧАВА И ПОСЛЕДВАХА ПРИКАЗКИ ЗА НЕУБЕДИТЕЛНОТО И ПРЕДСТАВЯНЕ. УСЕЩАЙКИ , ЧЕ И ТОВА НЕ ВЪРВИ И ЧЕ МОЖЕ БИ ЖЕЛЕВА ЩЕ БЪДЕ ВЪПРЕКИ ТЯХ ЕВРОКОМИСАР, ВЕЧЕ ФИЛОСОСТВАТ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА Е ВЪНШЕН МИНИСТЪР. АКО ДЪРЖАВАТА СИ Е НА МЯСТО, НЯКОЙ ТРЯБВА ДА СИ ПОНЕСЕ ЗАСЛУЖЕНОТО ЗА КЛЕВЕТИ И УРОНВАНЕ ПРЕСТИЖА НА ДЪРЖАВАТА И НА САМАТА ЖЕЛЕВА.
Да, дааа, правлникът не бил закон и може да се каже, че си победител Руме, ама. Европейски дипломат оцени перспективите на външния ни министър Желева така : политически тя е мъртва независимо дали ще оцелее като комисар или не. Абе квото и да стане, стига таз награда, га минеш по коридора и зад тебе да чуваш шушукане Е те тая е НЕГРАМОТНАТА еврокомисарка от ГЕРБ. Да ти е честито Руми.. Еее те това аз нема да мога да издържа, ексикул съм и на десетките хиляди евра заплата и купищата далавери и привилегиии.. бих предпочел да ме уволнят като мошеник /с невярна декларация/, отколкото като НЕКАДЪРНИК.... Срам ме е от тебе еврокомисарке.
До тези -които публикуват коментарите!Публикув ,господа и тези коментари които са в защита на Румяна Желева!Бъдете безпристрастни!
А кажете ми защо не ми пускате поредния пост тук в сайт хмм и после ми говорете, че не сте долна платена агенция на БСПарите.
КАКВО ИЗВИНЕНИЕ ЗА ТАЗИ ЗЪБЛА, ББ ДА Я СКРИЕ И НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ СИ ПОДАВА НОСА ИЗВЪН БЪЛГАРИЯ. ГНУСЛА.
НА ЕВРОПАРЛАМЕНТА МУ ТРЯБВАТ ЕВРОДЕПУТАТИ, А НЕ ЕВРОПРОСТИТУТКИ КАТО АНТОНИЯ ПЪРВАНОВА!
г-н. Борисов, а сега на къде...политиката не е само мускули...иска се и акъл......га яде кифтетата и тичаше през ден за доноси добре беше, а сега другарко Станишев ме бие.....Тоя виновен, казана в пъкъла бил много горещ, някой ми се наакал в гащите, ама господа все някой и някога трябва да каже, че ЦАРЯТ Е ГОЛо вода. Тази партия няма КОМПЕТЕНТНИ хора, тази партия е зависима финансово и има да връща комплименти към добре облечени бизнесмени, платили си постове предварително.....