Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед
Полицията осуети опит за убийството на датски художник, автор на карикатура на пророка Мохамед, заяви шефът на датското разузнаване, цитиран от Асошиейтед прес и БТА.
Обратно в новинатаКоментари - Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед | Днес.dir.bg
Коментари
Г-н карикатуристът е постъпил много безотговорно като сам не е бил въоръжен. След като знае какви отрепки искат кръвта му, и особено след като вече е имало заплахи и заговори за убийството му в миналото, липсата на постоянно заредено и готово огнестрелно оръжие у него е престъпно нехайство към него самия и към живота на хората около него (например внучката му). Осъзнай се, народе! А че религията (особено ислямът) носи само потисничество и мизерия, спор няма.
Е това се казва защита от държавата. Тоя карикатурист ако беше в България досега три пъти да е бил убит, прецакан и погребан във варел с бетон за долар и половина заедно с комисионната, ако ме разбирате.
До: джихат (02.01.2010 г. 10:25ч.) А, има такава религия, носеща повече смърт. Ама то не баш религия де! В Новата Юдея, ако се сещаш къде е това...
Това е гадно племе, което заради религията си ще си остане в 16 век. Има един грозен лаф: В редко лаи..о камък не се хвърля..
Ислямсмърт и тероризъм.Тая религия трябва да се забрани и искорени.Няма друга религия ,която да ражда толкова смърт и тероризъм.
Европейците започнахме да говорим за тероризъм от момента в който толерантно и демократично отворихме границите си за ислям, араби и прочие емигрантска паплач.
и му дали разрешение за постоянно пребиваване разбираш ли ? абе ние в европа сами си го начукв....ме
Нека Европа сега си сърба супата, защото преди години внасяше и продължава да внася мюсюлмани на килограм за евтина работна ръка!!
Нищо добро от ТЯХ нищо цивилизационно не носят.Знаят само това което им е казано. СТРАШНО.И жалко за тях и 2пъти за НАС.
Хей, пич, купи си автомат Калашников и кърпи всяка чалма, дето се опита да се разхожда из територията ти, така не само с карикатури, ами и с прекътурване на тая измет ще влезеш в историята...
Na fanatiziranite musulmanski radikali, grazdani na civilizovani darzavi triabva da badat predostaviyani dve vazmoznosti: da napusnat vednaga civilizaciata i 2. ako ne zelayat da badat prinuditelno skopeni.
Vsichki negri, arabi i tem podobni fanatizirani mangali triabva da badat momentalno izritani ot belite darzavi, a dzamiite i minaretata da badat vzriveni.
Ислямът е отвратителна религия, но юдеизмът е още по-зле! А това име Якоб?! Между другото медиата, в който бяха публикувани карикатурите, е... сетете се каква!
Вестергор, в чиято къща гостувала петгодишната му внучка, повикал полицията. Тя пристигнала след две минути ..... Ако беше нашта полиция щяхме да ядем вече сладко жито .... а този щяха да го пишат загинал в битов скандал