Коментари - Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед | dnes.dir.bg
назад

Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед

Полицията осуети опит за убийството на датски художник, автор на карикатура на пророка Мохамед, заяви шефът на датското разузнаване, цитиран от Асошиейтед прес и БТА.

Обратно в новината

Коментари - Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

добре, че не дават лесно разрешения за българи, тогава ще стане страшно за Европа

Г-н карикатуристът е постъпил много безотговорно като сам не е бил въоръжен. След като знае какви отрепки искат кръвта му, и особено след като вече е имало заплахи и заговори за убийството му в миналото, липсата на постоянно заредено и готово огнестрелно оръжие у него е престъпно нехайство към него самия и към живота на хората около него (например внучката му). Осъзнай се, народе! А че религията (особено ислямът) носи само потисничество и мизерия, спор няма.

Е това се казва защита от държавата. Тоя карикатурист ако беше в България досега три пъти да е бил убит, прецакан и погребан във варел с бетон за долар и половина заедно с комисионната, ако ме разбирате.

До: джихат (02.01.2010 г. 10:25ч.) А, има такава религия, носеща повече смърт. Ама то не баш религия де! В Новата Юдея, ако се сещаш къде е това...

чалма ли е пиши го бегал.

Става въпрос за човек получил и предал послание от пророка

Това е гадно племе, което заради религията си ще си остане в 16 век. Има един грозен лаф: В редко лаи..о камък не се хвърля..

толерантен бил исляма, а?

Ислямсмърт и тероризъм.Тая религия трябва да се забрани и искорени.Няма друга религия ,която да ражда толкова смърт и тероризъм.

Европейците започнахме да говорим за тероризъм от момента в който толерантно и демократично отворихме границите си за ислям, араби и прочие емигрантска паплач.

и му дали разрешение за постоянно пребиваване разбираш ли ? абе ние в европа сами си го начукв....ме

Нека Европа сега си сърба супата, защото преди години внасяше и продължава да внася мюсюлмани на килограм за евтина работна ръка!!

Ислямът - религия на терора, а вие европейци бъдете толерантни...

Нищо добро от ТЯХ нищо цивилизационно не носят.Знаят само това което им е казано. СТРАШНО.И жалко за тях и 2пъти за НАС.

Хей, пич, купи си автомат Калашников и кърпи всяка чалма, дето се опита да се разхожда из територията ти, така не само с карикатури, ами и с прекътурване на тая измет ще влезеш в историята...

Na fanatiziranite musulmanski radikali, grazdani na civilizovani darzavi triabva da badat predostaviyani dve vazmoznosti: da napusnat vednaga civilizaciata i 2. ako ne zelayat da badat prinuditelno skopeni.

Vsichki negri, arabi i tem podobni fanatizirani mangali triabva da badat momentalno izritani ot belite darzavi, a dzamiite i minaretata da badat vzriveni.

Ислямът е отвратителна религия, но юдеизмът е още по-зле! А това име Якоб?! Между другото медиата, в който бяха публикувани карикатурите, е... сетете се каква!

Защо не са стреляли в главата? Един човешки отпадък по-малко.

allauakbar

Вестергор, в чиято къща гостувала петгодишната му внучка, повикал полицията. Тя пристигнала след две минути ..... Ако беше нашта полиция щяхме да ядем вече сладко жито .... а този щяха да го пишат загинал в битов скандал

До стената и калашника да пеее...да пеее....