Коментари - Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед | dnes.dir.bg
назад

Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед

Полицията осуети опит за убийството на датски художник, автор на карикатура на пророка Мохамед, заяви шефът на датското разузнаване, цитиран от Асошиейтед прес и БТА.

Обратно в новината

Коментари - Опитаха да убият карикатурист на пророка Мохамед | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Хора, или сте с доста болни мозъци или изобщо не сте изтрезняли от празниците или става нещо което не мога да проумея. За пореден път ви казвам: Не съм Неко, Меко, Мелха, Мурат, Реджеп, Мустафа или който и да било друг. Аз съм Хамди.. Така се казвам - помак съм(разбирайте мюсюлманин с неясно етническо самосъзнание, колебаещ се между българско и помашко такова) и съм роден и живея в Родопите. Не съм студент (бях такъв), не съм професор (само обикновен инженер), и никой не ми плаща за постингите (ако знаете някой да плаща за това свободно да изразяваш мнението си не се колебайте и ми пратете координатите му на адрес:hamdikodir.bg е моментът, за пореден път да попитам: Вие мислите ли върху това, което се пише или винаги отговаряте първосигнално?. Защото, ако е така, то се губи целия смисъл на форума и тогава по-добре човек изобщо да не изказва мнението си (освен ако наистина не ме свържете с някой който плаща за това :)). Никъде не съм казвал, че не копирам данни (особено цифри, въпреки че е в разрез с образованието ми - изобщо не помня цифри. А и не само цифри - защо да откривам топлата вода, вие никакви рационализации ли не правите, ако е така само ви съжалявам. Повтарям - не казах че не съм копирал, акцентирах на това, че тази информация не съм я прочел в нета за пръв път(в което по принцип няма лошо) а я знам от едни дебели книги (сега няма да ги цитирам щото по извратената ви логика ще излезе че гузен негонен бяга :). А относно това, че се изказвам по много теми ще кажа само, че най-малкото е силно преувеличено, за да не използвам груби изрази. За пореден път ви казвам, не съм вундеркинд, нито имам претенции да бъда и взимам отношение само по теми пряко или коствено свързани с Исляма и Родопите. Това разбира се, средноинтелигентен юзър може да провери, но вие ако бяхте такива щяхте да разберете че нямам нищо общо с горецитираните потребители във форума на дир.бг, така че за по-сигурно ви го давам в смлян вид за да го асимилирате. И понеже след няколкото изказвания тук тотално се отчаях, реших наистина да спра да се изказвам и да ви пожелая приятни сънища (не само за тази вечер, понеже след като не четете мненията ми сигурно ще спите спокойно). До нескоро виждане - спете спокойно деца !

Абе, приятел, кое му беше лошото да си признаеш като са те хванали. Бил си прочел книгите и за това си копирал дословно дума по дума. Много тъпо се изказваш и не е само тук и сега. Ами и аз проверих. Наистина си копирал заедно с точките и запетайките, само и само да си сложиш някакви смислени фрази в устата. Защо си мислиш, че разговаряш с простаци, не мога да те разбера. Бай дъ уей, прави са хората под теб. И аз те помня, какви си ги писал из това пространство. Нещо като форумен Жорж Ганчев си - избираш си личността, която да бъдеш според темата. И даскал беше и студент, и професор, и емигрант, и търговец, даже и експерт по картофите в тема за смолянските картофи. Днес си на тема Горубсо. Наистина се предстаяш за всякакъв и проявяваш доста фантазия. И често влизаш да пригласяш на оня шизофреник Мелиха/Мурат/Неко, какво го торичаш, толкова е очевадно. Четем редовно не сме от три дена тук, престани да се изгалаш. Хората те помнят с тия измишльотини и несериозни разсъждения, но ти не помниш какво точно и по колко лъжеш. Ей там се цакаш много лошо! Хайде стига си говорил глупости, пак си хванат, че се измисляш в някакъв свой филм. Никой не цитира дословно книга, която бил прочел. Олекна достатъчно за тоя сезон, изчакай до пролет, да те позабравят и влез с някое ново амплоа.

Абе човеко ти нормална човешка храна поемаш ли? Мислиш, че мо образуваш нерви ли? Далеко си от тая идея. Какво значение има от кой материал си крал в интернет?! Изреченията, които си копирал и си ги представил като свои се намират в десетина материала в интернет. Просто ти казвам кратко и ясно как стоят нещата и те помолих да не многословничиш. Пак изписа ферман, а нищо не каза. Като се разхождаш така по тъч линията, мислиш ли че звучиш по- интелигентно. На Нова година не празнувах, бях на дежурство, дори телевизор нямах. Каква философия на дребно ще ми извадиш сега, за да ме подиграеш така евтино? Говоря ти смислено и обяснявам така, че и третокласник да ме разбере, а ти продължаваш да се упражяваш в писане. Какво ме интересува чичо ти, защо продължаваш да пишеш за тия Родопи, след като ти се обяснява на най- ниско ниво: Сомалия, както и останалия свят изобщо не са това, което ти си представяш. Уверявам те няма никакви конспиративни планове с тия пирати там. Това са диви хора, изоставени и от бога. До сега никой не ги вземаше на сериозно, но съм сигурна че нещата ще се променят. Няма да пропусна да ти напомня каква развинтена фантазия показа тук. Вече започвам да вярвам на човека под теб, че си просто някакъв дървен философ, който се измисля какъв да бъде според темата. Това вече е много тъпо!

уви, болести на растежа. само дано все пак порастат. и най-вече дано се развият.

ай хамди, ти пак си тук! нещо се беше загубил напоследък. изглежда пространството не беше достатъчно идеологизирано за теб. но щом се идеологизира малко повече, и ето - ти си тук. истината всъщност е, че плащанията бяхя секнали нещо, а сега пак ти ги подновиха. нима мислиш, че в този форум има все още балами, които ти вярват на лъжите? мноооого отдавна, един зевзек те разкри. а и взе, че те разкри на всички юзъри. повярвай няма форум в дир-а, на който да не му е ясно, че си платен чужденец! престани да се кичиш (и скверниш!) с т.нар. си български произход!

До Emra. Явно някой е изпаднал в следпразнична депресия(надявам се това не ти е естественото състояние) и е склонен към заяждане. Аз не съм геолог, но определено тази сфера ми е доста по-силна отколкото на теб (чичо ми, вече се пенсионира, но беше главен геолог на ГОРУБСО - дружеството което експлоатираже мините в Кърджали, Златоград, Мадан и Рудозем). Ето защо имам претенции да твърдя, че познавам в голяма степен подземните богатства на Родопите. А относно електронната енциклопедия Уикипедия ще ти кажа, че бъркаш причинно-следственат връзка - не аз съм чел от там, а информацията поместена в статията за Източните Родопи е взета от книгите които съм чел(ако държиш мога да ти дам имената на авторите). А иначе, както казах и на колегата KakCuuka ще се радвам да не съм прав в теорията си за положението в Сомалия. За сега ти желая много здраве и щастие през новата година и повече командировки в чужбина :).

Не споря с теб. Дори се чудя защо стана толкоа словоохотлив по цяла камара излишна информация. Не знам и защо започна да ровиш в гугъла за Родопите. Виждам от къде си крал изречения, само и само да звучиш на нужното ниво. Това теб прави ли те геолог?! Не съм геолог, а чисто и просто съм била по работа в Бербера, посетих за малко и Хардейса. Не разбирам какво се опитваш да докажеш на себе си, като ми говориш какви били Родопите навремето. Не ме интересува. Казвам ти в прав текст, в половин Родопи има повече залежи на каквото и да, отколкото в оня каманак там. Там наистина няма нищо. Остави я и тази ивица, нима си я представяш като Копа кабана? Щом пишеш така, значи просто не си видял и няма как да знаеш какво ти казвам. Виждам, че не успяваш да разбереш какво казвам, за това ще го кажа така - в половин Стара планина има повече залежи, отколкото в цяла Сомалия. Сега, само те моля, не отваряй пак дебели книги и не пиши в нета стара планина, за да ми отваряш очите. Не искам да разоварям с теб по такива въпроси. Виждам, че лесно те блазнят някакви заговори и световни конспирации. Прекалено много политика имаш в главата, от която нито Америка е това за което я мислиш, нито в Сомалия някога ще представлява интерес за нормалните хора. По скоро Сахара ще стане житницата на света, отколкото намерим един процент истина в представите ти, как е устрен света.

До KakCuuka. Дано да си прав. Но започна да става навик на янките уж запазвайки световния мир да нахлуват в суверенни държави: Виетнам, Корея, Панама, а в по-късно време Ирак и Афганистан. Дано тези пирати и психарите като този дето е нападнал датския художник да не са взаимосвързани и дирижирани събития. Ако са отделни случаи лесно ще се неутрализират, ако обаче са постановка с цел да узакони един военен конфликт положението е много сериозно. В този смисъл ще се радвам да си прав - бъдещето ще покаже.

Смятам, че имаш всички основания да си много радостен;) Не мисля, че големите армии обуславят икономическия просперитет, по-скоро размерът и качеството на армията е следствие от икономическото състояние на страната. За оръжията си прав, но тук вече говорим за търговия с оръжие, а не пряко участие във война със собствена армия. Търговията с военна продукция наистина носи пари и то много, но това е отделна и много обширна тема. По отношение на Сомалия се съмнявам много, че описаният от теб сценарии е възможен. Тази страна загива от бедност и болести, живее изключително на хуманитарни помощи, голяма част от които са от самите САЩ, така че за какви пари за оръжие от САЩ става дума? Откъде? За иракските оръжия си прав, но в сравнение с изхарчените там пари историята е кон за кокошка. Колкото до инфраструктурните проекти в САЩ - има нови и то много, а парите от стимулите за икономическо развитие са обвързани с конкретни проекти, иначе просто не се отпускат. Проектите пък се избират конкурентно. Военните корпорации не са включени. Те нямат нужда от стимулиране, а и не биха подпомогнали по никакъв начин икономиката с нови работни места или изграждането на съпътстващи бизнеси.

До Emra. Колежке, не че нещо, но май се извъди голям геолог. Източните Родопи в миналото са били заети от воден басейн с активен подводен вулканизъм и скалите там са предимно седиментни. Полезните изкопаеми в региона се характеризират с това, че са по-близо до повърхността и са по-лесни за добив. Ето защо метали там се добиват от праисторическо време. Но отностно концентрацията им имаш голяма грешка. Както и да е, ако желаеш може да продължим спора в друг форум, понеже темата тук е съвсем различна. Права си, климатът в Сомалия не е от най-приятните, но по крайбрежието всъшност е доста добър. А ако си спомняш, това определих и като най-голямо предимство на държавата - най-дългата крайбрежна ивица в целия континент. При това обхващайки стратегическия Аденски залив. Само са справка - от библейско време до към ранното Средновековие на територията на Сомалия доста добре са се развивали няколко царства, което иде да рече, че предпоставки за развитие в региона има (предимно по крайбрежието), но редица фактори не го позволяват. До KakCuuka. Колега, вярно е, че на пръв прочит войната изглежда като пари хвърлени на вятъра, но защо тогава държавите с най-големи армии обикновено са в челната половина на таблицата по политичеко и икономическо влияние (Г20 и т.н.)? Хвърлени на вятъра са не парите за голяма армия, а за голяма бездействаща армия. Ето защо постоянно е необходимо да има къде малки, къде по-големи военни конфликти за да са доволни всички. А не забравяй, че най-големите военни заводи са в САЩ. При това техен клиент е не само правителството на Чичо Сам. От къде мислиш, че се купува оръжие за новосъдаващите се в Ирак армия, полиция и др.? А откъде мислиш, че ще се купуват за новото демократично избрано правителство в Сомалия? Или с други думи с парите на бедните Сомалийци ще се подкрепя американската икономика. А иначе те в САЩ вече разбраха (за разлика от Дянков), че във време на криза държавата трябва да прави големи обществени поръчки, защото това е най-сигурния начин да стимулираш икономиката. А те американците са доста добре с инфраструктурата и какви са другите големи държавни разходи освен строителните - военните. Както и да е, аз не съм някакъв световен анализатор и не твърдя, че разбирам всичко - просто ти давам още една гледна точка, върху която да помислиш. Нямаш предствава колко ще се радвам, ако не съм прав.

КАТО ЧЕТА ВСИЧКИ ТЕЗИ КОМЕНТАРИ НЕ СЕ УЧУДВАМ ЧЕ ТЕЗИ ВСЕСТРАННО РАЗВИТИ МОЗЪЦИ СА КЛАСИРАЛИ ..ЧУШКОПЕК .. ЗА ИЗОБРЕТЕНИЕ НА 20 ТИ ВЕК МюАюЛМАНИ ХРИСТИЯНИ ЕВРЕИ И Т.Н. ЗАЩО НЕ СЕ ПИТАТЕ НИЕ ОТ КОИ СМЕ КАКВО СМЕ ДАЛИ НА СВЕТА И КАКВО ДАВАМЕ САМО СИ ХЛЕНЧИМ И СЕ ЗАЯЖДАМЕ С ЦЕЛИЯ СВЯТ ВСЕ НЯКОЙ НИ Е КРИВ

Благодаря за пожеланията. ЧНГ и на теб и близките ти и всичко по-най ;) По отношение на написаното от теб имам няколко въпроса. 1. Защо тези дирижиращи според вас (кои сте вие?) тези събития не се намесят най-накрая, а продължават да си плащат чинно откупите и дори се грижат за живота на някакви си българи, че и всякакви други? Все пак това продължава вече няколко години. Какво чакат, а не ги нападнат най-накрая? По отношение на войната като средство за съживяване на икономиката. За съжаление много хора приемат безкритично тази теория. Нека помислим малко какво ще спечели държавата САЩ (или която и да е) ако налее милиарди в частни фирми за оръжия, муниции и други доставки, които след това ще бъдат изразходвани във войната? Това си е живо хвърляне на пари на вятъра. Ако плащането за нещо, което не връща пари е толкова стимулиращо за икономиката защо правителството на щатите не плати на всевъзможни бизнеси и те да доставят безплатно храни, облекла, обзавеждане, техника и какво ли не още за цяла Африка, а защо не и за света? Представяш ли си как ще процъфти Америка? И колко ще ги обичат всички. Май нещичко куца в тази теория, като се вземе предвид и че САЩ не грабят нищо без пари от нито една страна с която са били в конфликт. Дори Ирак успя да натрупа $80 милиарда резерв от продажбите на петрол, а САЩ продължават да плащат за възстановяването и за всякакви проекти за развитието на тази държава. Знам теориите за марионетните правителства и т.н. Покажи ми поне едно място, където САЩ са заграбили природни богатства след подобен сценарии? Най-големите печалби за САЩ идват от места, където те не са воювали никога, а са изнесли бизнес - азиатските проспериращи държави, вкл. Китай. Не ме разбирай погрешно, не одобрявам военните конфликти в които се забъркват САЩ, но и не приемам тези елементарни теории.

Ще ме прощаваш, но само източни Родопи имат повече полезни изкопаеми от Сомалия. А климатът там е толкова жесток и неприемлив, че просто е невъзможно да се развие някакъв нормален народ. Не и в нормите, които познаваме като цяло. Всъщност всичко там напомня на една дупка в нищото. Дори хората са от 10 век, както външно на вид така и в главата. Да искаш Сомалия като показност на власт и авторитет е все едно да искаш перфектната богаташка къща от злато, построена на обратната страна на Луната. Имаш някаква грешка, защото богат сомалиец е сомалиецът с повече от две камилски кожи на гърба си. Друго не вирее.

До Emra. Питаш за какво им е Сомалия? В общия случай дори и само за политическо влияние си струва да спретнат една войничка. Нобеловия лауреат за мир (американския президент) изобщо не се притеснява от война - дето се вика по две на ден може да обявява. А иначе, ако се изключат постоянните граждански войни, Сомалия не е толкова зле - имат доста богати залежи на медна, желязна и калаена руда, имат добри запаси от питейна вода, което за Африка си е направо богатство, имат най-дългата брегова ивица в целия континент с дължина от 3 230 км и т.н. Само като обобщение - с един военен конфликт в Сомалия Обама ще си затвърди позициите за следващ мандат, ще съживи американската икономика (големи поръчки за военните заводи, доставка на храна и др. невоенно оборудване на армията и др.), а вероятно ще вземе и още една Нобелова награда за мир, колкото и парадоксално да звучи. А като поемат контрола над страната ще сложат демократично избрано марионетно правителство, което да прокарва интересите им в този регион на света (Аденския залив е една от най-стратегическита точки на морските транспортни коридори) и много бързо ще си възвърнат парите. До KakCuuka. Как е колега, забравихме се с тебе :). Първо, да ти пожлая ЧНГ и всичко най-най. А иначе за съдбата на отвлечените моряци всички се притесняваме малко или много - те досега отвлечените се прибраха живи и здрави и по техните думи са се отнасяли добре с тях и не са ги оставяли да гладуват, дано и тези се върнат живи и здрави. Но нали разбираш, че в глобален геополитически план 20 или дори 100 души не са толкова важни. Само за последните години при военни конфликти в Сомалия са загинали десетки хиляди, а прокудени от домовете си са приблизително 1 000 000 души. Ние акцентираме върху това кой дирижира тези събития и в неговата игра живота и щастието на стотина хиляди души не са важни за жалост.

Не е добре да има мюсюлмани фанатици в Европа!

Тия антисемистски настроения, които си подкарал тук нито ще изчистят името на агресивната религия ислям, нито ще ти предадат на теб някакъв по- смислен образ. Че ти отнесе падането на трите български царства, като някакъв политически проект между евреите и пълчищата от всякакво сборище кръволоци, наричащи се поданници на османска империя. Като те чете човек ще рече, че сме можели да имам двуядрения процесор още пред осемдесетте години, но евреите са попречили. Както са спрели и кацането на Марс до сега. Впрочем знаеш ли защо на Луната няма вода? Питай евреите! Питай ги и защо трябваше да минат две световни войни, за да ни обуят в маратонки. Трябваше по отрано да ни ги позволят. Хубава програма изнесе, но истината е далеч по проста и очевадна - ислямът е една назадничава и деградивна религия. Религия, намираща смисъл само в простаците, злобните и завистливите. Нима има по голямо скотомислие от това да се стремиш към преобръщанер на целия свят, за да бъде утре еднакъв и единствено според твоите реазбирания? Теб те тресе някаква ислямистка тръпка и когато бруталната истина ти се плези толкова жестоко и недвусмислено от такива прояви, хващаш си удобните евреи и дай сега да ги направим от черни по черни. Майната им на евреите, оная сомалийска маймуна дори не знае как се пише евреин. Стига си пускал тия удобни разсъждения.

Европа също е била подвластна на църквата и религиозните доктрини в миналото. Християнството е еднакво расистка и антихуманна идеология. Спасил ни е момента на разделяне на църквата от държавата и научния прогрес. Ако не, сега такова нещо като човешки права нямаше да съществува. В ислямския свят това все още не се е случило, но в никакъв случай не смятам че едната религия е по-добра от другата...и двете са еднакво неадекватни за съвременния свят.

Darja da napravq edno sravnenie za da moje 4itatelite dobiqt po-qsna predstava za fanatizma na musulmanite. Pomnit li v Chehia kak Bulgaria beshe ilustrirana kato toaletna. Az namiram tova, kakto mnogo ot vas predpolagam, za silno obidno. Oba4e, tova ne predizvika v Bulgarite jelanie za must i samorazprava. Razbira se, na6ite vlast izpratiha protestna nota, no ne sam 4el nikade Bulgarin da e opitval da ubie avtora na tazi tvorba. Taka 4e, moje da si napravite izvodite otnosno reakciqta na Bulgarite i na tazi na Musulmanite. Saotvetno i nivoto na napredak v socialno i kulturno otnoshenie. Pi6a tova, za6toto 4esto sre6tam napadki sre6tu Bulgarite ot strana na Etni4eskite Turci. Ako gospoda, v Evropa ne vi haresva, you are welcome to leave. Our door is wide open for you.

Някой си изсмуква от пръстите, че отвлечените кораби са скрити. Напротив, знае се много добре къде са, но това как би помогнало на отвлечените? Учудващо е, че тяхната съдба и сигурност е на заден план при повечето от коментарите тук.

Да те светна че първите атентати срещу пътнически самолети започват през 70-те години...

onq 6iptar strelq v finlandiq ,tozi fanatik 6te gi koli-dali evrpeicite usetiha kav avto gol si vkaraha s kosovo....ili naro4no gi otdeliha za da vkarat sarbiq v ES?

Нещо ти се къса логичното мислене. В Афганистан им трябваше опиума. В Ирак беше за нефта. За какво им е Сомалия?

Ето защо джамиите трябва да са вън от Европа. Време е да разберем, че тези хора не може да бъдат променени. Факт. Следователно тр. да променим местоживеенето им. Да е вън от Европа. След като бъдат махнати всички такива, бизнесмените сами ще започнат да се борят срещу религиозните си психопати и резултатът ще е чувствително по-добър от сега.

До dodoclan: Додокланчо забрави да кажеш, че Хитлер беше евреин и затова погуби 6 млн. от събратята си...Много си зле човече. Да КАЖА и за ислямския бог на луната Аллах, наричан в древни времена Ваал. Та исляма е доста примитивен и езичеки в своята същност.

До dodoclan. Човече, не мисля, че си прав за всичко, но трябва наистина да си със замъглен от фанатизъм или свърхдоза наркотици мозък, за да не прозреш манипулацията, на която и ти акцентираш. Как така шайка недохранени сомалийци, въоръжени в най-добрия случай, с бракувани автомати Калашников ще отвличат цели танкери и никой не знае къде ги крият до плащане на откупа?. Те тайните служби знаят кой с колоко захарчета си пие кафето, ама иначе тия танкери не могат да ги намерят - пълен смях. Но толерантните фанатици се връзват яко и ще дадат благословията си за умиротворителна война в Сомалия. Тази война ще бъде също толкова човеколюбива, колкото и тези в Ирак и Афганистан и за съжаление, също толкова безполезна. Така както не откриха оръжия за масово унищожаване в Ирак, така няма да открият нищо опасно в Сомалия, но ще завземат още една държава и ще продълажават да играят ролята на световни шерифи и да разширяват империята си. Разбира се, всичко това е напълно заслужено, след като 90% от хората разсъждават токлова първосигнално.

В крайна сметка те ще завладеят света, Рим и Константинопол ще са китайски...

Напълно съглсен съм съм Dodoclan .Евалата човече по-добре не бих го казал.:)))

Този dodoclan e по-скоро недоучен. А бе момче, преди да обясняваш световната политика понаучи граматиката. Къде се пише и, къде се пише й.

това е толерантният ислям. Много обидчиви, бе... А като взривиха кулите в САЩ и влака в Мадрид, ние да не им се обиждаме, защото се борели за справедливост

Защо няма ПОЛИТИЧЕСКА КОРЕКТНОСТ в този форум? Та тя е върхът на цивилизацията!

кам ги тия карикатури да се посмееме малко . да видиме карикатуриста верно ли да го коляме или бесиме.

мдаа прав си..........те и болшевиките дето натресоха комунизма на руснаците, бяха 100 % евреи

много са злопаметни тия рязаните ве. то на комплексарщина избива чак.

Не е за жалене този провокатор. През 2005 година карикатурите на Вестергаард предизвикаха вълна от протести в ислямския свят, при които загинаха над 150 души.

Хахахаха-колко глупаво кълвете на еврейските интриги и после мама защо ме убиха в третата световна ;) Не виждате ли че това е организирана кампания с цел световна дистабилизация. Защо преди 15 години никой не беше чувал за тероризъм, исляма беше спокоен и нямаше напрежение? След това еврейските режисьори и продуценти пуснаха филми с брадати бандити и терористи-за да ви промият малките недоразвити мозъчета. Всички така наречени терористични организации са спонсорирани от ЦРУ и обучавани от техни агенти - в много случай уж бивши ;) Сега просто се готви нещо голямо в Сомалия и за това платени пирати скриват НЯКЪДЕ огромни танкери от военните сателити които могат да ти прочетат вестника!!! За това и платения драскач е нападнат от надрусан Сомалиец с брадва. Вие да не си мислите че мюсюлманите ядат ряпа и стрелят с лъкове - ако искаха да убият тъпото карикатуристче-отдав да са го направили... Ако някой мюсюлманин наистина искаше да убие папата щеше да го направи-щом луда жена успя да го събори!!!!Но вие вярвате на лъжи и подклаждате огъня с фанатизма си. Зад всички войни водени от мюсюлмани са стоели еврейски интереси и капитали. Просто те виждат къде е силата за момента и я използват за целите си( а целите им не са световен мир и просперитет за човечеството). В Турската империя когато нападат България и изколват цвета на нацията ни - 90% от военноначалниците са били еврей, съветниците на султана също!!! При арабските нашествия познайте пак кой е стоял зад всичко?!?!? Но както е казал извънземния-всяка планета си заслужава ядрената зима ;) Като ви чета глупостите виждам че няма надежда да я избегнем...

а кръстоносните походи и инквизицията къкво са проповядвали,в съвременен аспект,който слушка ще ходи в рая,останалите-в казана,религиите са пулна глупост,те са за хора,които не приемат че след смърта няма нищо

Едно време , когато българин не можеше да вземе виза за западна Европа, мюсолманите от Африка и Азия спокойно получаваха. Сега се справете с тяхното бесно размножаване.

Гледайте фиилма FITNA, да видите как лека полека усеща угрозата от ислямизацията и проблемите проитичащи от тях !

този карикатурист от толерантност ли се е подигравал с вярата на хората? или просто са му дали едни американски долари да го направи?

Да... Ама то пък и едни работници ... А как лъжат,че имат образование ...

тази изродена толерантност към тези неграмотни малоумници един ден ще струва много скъпо на цяла европа. тези са като тумор с разсейки.

пич, я се стегни и погледни юдейската вяра, преди да дрънкаш. една от сектите на исляма е такава, докато евреите - те са истински расисти. визирам вярата им.

Както е тръгнало ще се молим на Щатите да ни спасяват от мюсолманите, които превзеха Европа.

tij ve4e prevzeha evropa!!!ama nie si gi dokarahme!te samo se 4ukat pravjt deca vzemat pomo6ti i nakraj taka 6te ni go na4ukat na nas 4e i krastonosen pohod njma da ni spasi!!!!!!!!!!

Многоо толерантна религия е исляма, няма що. И представителите и са едни светила на ума, като този пишман убиец. Добре че е Чичо Сам да поставя чалмите на мястото им, келявата Европа е загрижена за правата им най- вече.

Исляма е единствената от големите религии, която проповядва изтребление на друговерците. Всички останали са за мир и хармония. Ето защо целият свят трябва да разбере, че тази религия е варварска. И тъй като пътя на човечеството е само напред и нагоре, исляма няма бъдеще. Проблемът е, че преди да загине ислямът ще предизивика война на цивилизациите. А тогава вече жертвите ще са милиарди. Мислете преди да слушате онези които промиват мозъци, че всички сме еднакви. Не - винаги е имало цивилизация и варвари.

Дания пипа твърдо и не си поплюва. Браво на тях. Смятайте какво правят с организираната престъпност.

Под чалма акъл не вирее. Аз лично не искам да спазвам човешките права на мюсюлманите, защото за мен те не са хора. Не за това че са мюсюлмани, а защото не се държат като нормални човешки същества. В еволюционен план ги определям някъде след лайноядните бръмбари. Аз лично не съм толерантен към тях, независимо какво мислят в Брюксел.

Ислямът е учението на дявола. проумейте го най после. Няма ад и рай. Има светли и тъмни религии. Едните се основават на хармония, другите на агресия и асимилация. Дори най- миролюбивите мюсюлмани учат в джамиите, че не трябва да има други освен тях и един ден всичко ще е тяхно. Това що за религия е?! Алах е нищо друго освен самия дявол, а мюсюлманите са вулгарни, агресивни и безмилостни сатанисти. Не се заблуждавайте, че има добър мюсюлманин, след като собствената му религия е фундамент на унищожението на всичко различно от него. Те са рожби на човекомразието!

tyka imas mnogo ko 6a praimm