Коментари - В Стокхолм заработи първата комерсиална 4G мрежа в света | dnes.dir.bg
назад

В Стокхолм заработи първата комерсиална 4G мрежа в света

Ericsson са заложили на LTE базови станции, мултимедийни маршрутизатори на Redback и комутатори EDA, съобщи Phone Arena.

Обратно в новината

Коментари - В Стокхолм заработи първата комерсиална 4G мрежа в света | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Hiljadite bezrabotni akademici; mladezi a i semejni VAOBSCHTE ne se valnuvat! Razprodad ni i obednjavame! Situac e tragichna i pechalna! Dokoga!?

Леле, мале, още не сме усвоили 3G, а вече имаме и 4... Няма пречка пред човешкия ентусиазъм. Почти 40% от българските потребители на GSM услугата ползват тефтерче, зада изберат нужния номер. И с,я кво?

Hiljadite bezrabotni akademici; mladezi a i semejni VAOBSCHTE ne se valnuvat! Razprodad ni i obednjavame! Situac e tragichna i pechalna! Dokoga!?

Леле, мале, още не сме усвоили 3G, а вече имаме и 4... Няма пречка пред човешкия ентусиазъм. Почти 40% от българските потребители на GSM услугата ползват тефтерче, зада изберат нужния номер. И с,я кво?