Коментари - Грипна епидемия в цяла България | dnes.dir.bg
назад

Грипна епидемия в цяла България

Днес Министерство на здравеопазването обявява Национална грипна епидемия, тъй като в страната са достигнати съответните епидемични стойности, съобщиха от ведомството.

Обратно в новината

Коментари - Грипна епидемия в цяла България | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Его сега Станишев грип докара, да злепоставя Бойко

смятам, че тази ваканция е безмислена

Противоепидемичните мерки са закъснели. В МЗ проспаха цели 3 месеца. Най-голямото недоразумение в правителството се оказа Божидар Нанев. Най-умното нещо , което може да направи е да подаде оставка. Забелязъл съм, че когато се заговори за съкращаване на болници започва епидемия и се вижда , че леглата са недостатъчни. Господ явно е българин, или просто си знае работата.

не пише от кой грип и колко са болни от свински щото ако народа научава истинската информация ще настане масова паника :) докторите, аптеките и заводите за хапчета ша спрат да бачкат и айдеееееее. Да се забрани на младите да ходят по кръчми е хубаво ама собствениците на кръчми и кафета ще се окажат в шах по време на криза и епидемия, подобна е ситуацията във всичко - общо взето природата си знае работата. Ще оцелеят тези които малко повече внимават. Всеки да решава за себе си ще внимава ли в кризата и в епидемията или ще се предава, ще купонясва и ще мре. Наздраве! Желая живот и здраве на сички.

Моите деца са ученици и нямам лично отношение,но ми се струва супер тъпо това,че детските градини остават отворени а в същото време се прекратяват операции,женски и детски консултации...Ми тъпо е!?!!!Синът ми е на антибиотици от вторник и когато казах на дъщерята да я спра от училище,тя ми каза:Глупости!Ние сме животни!......Имаше в предвид съучениците си в 20...Така и не пожела да си седи у дома.И наистина ли някои смятат,че като излязат във въаканция ще си седят в къщи...Ха-ха-ха...ГЛ как да спреш дете на 12-13 години да не говорим за 16-18 годишните...

Как да се предпазим от Свински, Птичи, Пачи, Биволски, Овчи и т.н. грип: Не се подавайте на паниката! Яжте всеки ден: 1/2 до 1 глава чесън (произведен в БГ село), 1/2 до 1 лимон, 2-3 ябълки, люти чушки (на всяко ядене), лъжичка мед (домашно производство), през два часа. Пийте по: 50 мл (по възможност греяна) домашна ракия, 100 мл домашно червено вино, 8-10 чая (от български билки: лайка, мента, мащерка) и повече. Ако имате настинка, преди лягане: вземете горещ душ и потопете краката за 15 мин в леген с гореща вода и морска сол, след което ги намажете със спирт или ракия и обуйте чорапи. И помнете всичко българско и родно, като ястия работи против всякакъв грип.

а епидемия от Овчи Стрес, кога ще обявят???

Колко от тези 6 души са с доказан свински грип? Колко човека в България починаха от не-свински грип миналата година по това време? Вие всички с тази истерия доказахте, че сте малоумниците, за които ви мислят фармацевтичните фирми. Защо не вземете да спрете цигарите, наркотиците, алкохола, чипса, шоколада и свинското, да слезете от колите и да свалите някое и друго кило и тогава да говорите. Телесата ви не могат да ви насмогнат на хипертониите, диабетите и хепатитите и после от грип били умрели. Егати тъпите нещастници!

До 1231 и левскар в статията много ясно пише от понеделник всички училища в грипна в следващите пет работни дни. Приположение ,че новината е от днес ,за кой понеделник може да става дума естествено ,че за 9-ти.

ne e Kostov, Berbatov e toq put! xaxaxa

1 vo na 1 vo nikade ne pi6e 4ee e svinski grip ami e prosto grip vsi4ki se razbolqvat nqma u4ili6te i tolkova ;)

За да реализират някои печалби от продажби на ваксини и лекарства , а други да реализират икономии...В държавата менте - всичко е менте.И грипната епидемия е фалшива...Данните не може да са точни.Фалшиви болнични и т.н.

не ми е ясно смо, защо са ни вече тези ваксини, грипнта епидемия е факт. какво, ще ни лекуват с ваксини ли? На всеки е ясно, че трябва да е абсолютно здрав, за да си сложи ваксина и да е здрав ощ поне две седмици след това.

Народните педставители разнасят най-много вируси. Да се разпуснат и те в грипна ваканция!

KOSTOV E VINOVEN:)

SUPERRRRRRRRRR

4AK NA 16 SME NA DASKALO BAHTI KEFA

НИЩО НЕ РАЗБИРАМ.ИМА ПРОТИВЕОРЕЧИЕ В ИЗКАЗВАНЕТО НА РАЗЛИЧНИ КОМПЕТЕНТНИ ЛИЦА . ОТ ЕДНА СТРАНА КАЗВАТ,ЧЕ ЗА ДА СЕ УСТАНОВИ ДАЛИ Е ТОЧНО СВИНСКИ ГРЕП СЕ ПРАВИ СПЕЦИАЛНО ИЗСЛЕДВАНЕ,КОЕТО СТРУВА ОКОЛО 50 ЛВ. В НЯКАКВА ЛАБОРАТОРИЯ. ОТ ДРУГА СТРАНА ОБЯВИХА,ЧЕ ЕПИДЕМИЯТА Е ТОЧНО ОТ ТОЗИ ВИД ГРИП. КАК ГО УСТАНОВИХА ТОВА? НА ВСИЧКИ БОЛНИ ЛИ НАПРАВИХА ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ. НЕ ОМАЛОВАЖАВАМ ПРОБЛЕМА С ГРИПА,НО МИСЛЯ ЧЕ Е ИЗЛИШНО ДА ПАНИКЬОСВАТ ХОРАТА, ЧЕ ТОВА Е ТОЧНО ТОЯ СВИНСКИ ГРИП !!!

УЧЕНИЦИТЕ В ГОРНИЯ КУРС СЕ ДОГОВАРЯТ ДА НЕ ХОДЯТ НА УЧИЛИЩЕ И ТАКА МИНАХА ТОЗИ ПРОЦЕНТ. ПОСЛЕ ПЪЛНЯТ КАФЕНЕТАТА И ДИСКОТЕКИТЕ. И АЗ ИМАМ ВНУК-ТАКА Е , ВЕРВАЙТЕ МИ.

асд

az ne moga da razbera ot koga 6te sa tiq 5 po4ivni dni ot 2-ri deto mina ili sega ot ponedelnik 9-ti???

SUPER !!! :)

Ухааа дискотеките какъв оборот ще правят през тези почивни дни !!! Горко им на родителите, които вече са изпукали болничните си!!!

ama otkoi ponedelnik we?ot 2 ili ot 9???Kajete pls

аз като говорих по разни форуми никой не слуша. трябваше още при първите слуаи в америка да се направи карантинен режим на границата поне 7 дена т.е. всички , които влизат да престояват на границата поне седмица преди да ги пуснат в БГ, а ако се установи , че са преносители на СГ да се лекуват на границата. Ама някакво майче ревеше, че не си била виждала сина от 3 месеца и не можела да чака още седмица. Е заради такива като нея сега някой хора няма да си видят децата и роднините никога повече......

Най-тъпото нещо бе да се учи в четвъртък и петък, когато температурите се повишиха, което пък доведе до по-бързото разпространение на вирусите. Децата се разболяха,а сега ще излезем във ваканция за да ги лекуваме. Как един не тропна по масата и не каза-край на учебните занимания още в началото та тази седмица. Днес ХЕИ били в едно учебно заведение да порвелят дали се проветрява редовно. За това ли взимате пари, бе ахмаци!

Разгеле ! Най-сетне !

Премиера ще вземе ли поне веднъж отнешение, ще разпореди ли , някакви мерки срещу свинския грип, или ще се крие в мазето на министерския съвет?

Имаше изказване на министъра на здравеопазването, че свиснкия грип ще ни подмине! Как го измисли това?!?!?

4algata e vinovna :lol:

ГРИПА Е ПРИЧИНЕН ОТ СТАНИШЕВ На специална пресконференция др. Борисов съобщи, че след специализирана акция на ГДБОП и използвани СРС както и на специален брифинг на ЦВ ЦВ е ДОКАЗАНО: че ГРИПА Е ПРИЧИНЕН ОТ СТАНИШЕВ. Борисов е наредил още един път да му се свали имунитета и да бъде разпнат на кръст. Гаден комунист ...... не се знае кой....от тях?

a za studentite v sofiq kvo? da mrem si4ki li? maika vi deeba ......

Защо ли няма един хубав 100% смъртоносен цигански грип да ги изтръшка всички циганори до един

Всички ученици са ЗА ваканцията,но нека да се осъзнаем-1-во после нали ние ще отучваме,нали от нашите ваканции ще вземат дните и 2-ро как може да не ни се учи-нали ние сме бъдещето на България т.е. ние трябва да бъдем достатъчно интелигентни,за да можем да даваме всичко най-добро на семейството си и също така да можем да управляваме държавата си!Най-важното не е да се чудим на кое кафе да седнем и как да се облечем днес!Едва ли обиците обвити целите в камъчета и високите розови токови ще ни помогнат да си намерим високоплатена и доста добра работа!Трябва да се научим да почитаме държават си и да се стараем да научаваме всеки ден по нещо ново полезно за нас и полезно за изграждането ни като хора!

Всички ученици са ЗА ваканцията,но нека да се осъзнаем-1-во после нали ние ще отучваме,нали от нашите ваканции ще вземат дните и 2-ро как може да не ни се учи-нали ние сме бъдещето на България т.е. ние трябва да бъдем достатъчно интелигентни,за да можем да даваме всичко най-добро на семейството си и също така да можем да управляваме държавата си!Най-важното не е да се чудим на кое кафе да седнем и как да се облечем днес!Едва ли обиците обвити целите в камъчета и високите розови токови ще ни помогнат да си намерим високоплатена и доста добра работа!Трябва да се научим да почитаме държават си и да се стараем да научаваме всеки ден по нещо ново полезно за нас и полезно за изграждането ни като хора!

Всички ученици са ЗА ваканцията,но нека да се осъзнаем-1-во после нали ние ще отучваме,нали от нашите ваканции ще вземат дните и 2-ро как може да не ни се учи-нали ние сме бъдещето на България т.е. ние трябва да бъдем достатъчно интелигентни,за да можем да даваме всичко най-добро на семейството си и също така да можем да управляваме държавата си!Най-важното не е да се чудим на кое кафе да седнем и как да се облечем днес!Едва ли обиците обвити целите в камъчета и високите розови токови ще ни помогнат да си намерим високоплатена и доста добра работа!Трябва да се научим да почитаме държават си и да се стараем да научаваме всеки ден по нещо ново полезно за нас и полезно за изграждането ни като хора!

Той премиера само добри новини съобщава. Как ще си крепи рейтинга иначе

Дали всички наистина са болни???

Ваксината не се използва масово в Европа, има държави, които са се отказали да я прилагат, отбеляза Нанев. Той посочи, че общо около 12 млн. лв. ще са нужни за антивирусни препарати и ваксина. Най-вероятно за ваксината ще бъдат необходими между 5 и 6 млн. АКО ИМАТЕ ЖЕЛАНИЕ, ПРОЧЕТЕТЕ, ЗАЩО ЕВРОПА СЕ ОТКАЗВА ОТ ВАКСИНАЦИИ. http://

Каква е разликата м/у уноверситет и училище? И на двете места има масова посещаемост и риск от заболяване. Никаква логика!!!!

Neka da pomognem na Ukraina, za da ni sprat pak gazta prez dekemvri!!!!!

oh..o6te 1 sedmica vky6ti ;(

Уипииииииииииииии!!!

крайно време....