Грипна епидемия в цяла България
Днес Министерство на здравеопазването обявява Национална грипна епидемия, тъй като в страната са достигнати съответните епидемични стойности, съобщиха от ведомството.
Обратно в новинатаКоментари - Грипна епидемия в цяла България | Днес.dir.bg
Коментари
ГРИПА Е ПРИЧИНЕН ОТ СТАНИШЕВ На специална пресконференция др. Борисов съобщи, че след специализирана акция на ГДБОП и използвани СРС както и на специален брифинг на ЦВ ЦВ е ДОКАЗАНО: че ГРИПА Е ПРИЧИНЕН ОТ СТАНИШЕВ. Борисов е наредил още един път да му се свали имунитета и да бъде разпнат на кръст. Гаден комунист ...... не се знае кой....от тях?
Защо ли няма един хубав 100% смъртоносен цигански грип да ги изтръшка всички циганори до един
Всички ученици са ЗА ваканцията,но нека да се осъзнаем-1-во после нали ние ще отучваме,нали от нашите ваканции ще вземат дните и 2-ро как може да не ни се учи-нали ние сме бъдещето на България т.е. ние трябва да бъдем достатъчно интелигентни,за да можем да даваме всичко най-добро на семейството си и също така да можем да управляваме държавата си!Най-важното не е да се чудим на кое кафе да седнем и как да се облечем днес!Едва ли обиците обвити целите в камъчета и високите розови токови ще ни помогнат да си намерим високоплатена и доста добра работа!Трябва да се научим да почитаме държават си и да се стараем да научаваме всеки ден по нещо ново полезно за нас и полезно за изграждането ни като хора!
Всички ученици са ЗА ваканцията,но нека да се осъзнаем-1-во после нали ние ще отучваме,нали от нашите ваканции ще вземат дните и 2-ро как може да не ни се учи-нали ние сме бъдещето на България т.е. ние трябва да бъдем достатъчно интелигентни,за да можем да даваме всичко най-добро на семейството си и също така да можем да управляваме държавата си!Най-важното не е да се чудим на кое кафе да седнем и как да се облечем днес!Едва ли обиците обвити целите в камъчета и високите розови токови ще ни помогнат да си намерим високоплатена и доста добра работа!Трябва да се научим да почитаме държават си и да се стараем да научаваме всеки ден по нещо ново полезно за нас и полезно за изграждането ни като хора!
Всички ученици са ЗА ваканцията,но нека да се осъзнаем-1-во после нали ние ще отучваме,нали от нашите ваканции ще вземат дните и 2-ро как може да не ни се учи-нали ние сме бъдещето на България т.е. ние трябва да бъдем достатъчно интелигентни,за да можем да даваме всичко най-добро на семейството си и също така да можем да управляваме държавата си!Най-важното не е да се чудим на кое кафе да седнем и как да се облечем днес!Едва ли обиците обвити целите в камъчета и високите розови токови ще ни помогнат да си намерим високоплатена и доста добра работа!Трябва да се научим да почитаме държават си и да се стараем да научаваме всеки ден по нещо ново полезно за нас и полезно за изграждането ни като хора!
Ваксината не се използва масово в Европа, има държави, които са се отказали да я прилагат, отбеляза Нанев. Той посочи, че общо около 12 млн. лв. ще са нужни за антивирусни препарати и ваксина. Най-вероятно за ваксината ще бъдат необходими между 5 и 6 млн. АКО ИМАТЕ ЖЕЛАНИЕ, ПРОЧЕТЕТЕ, ЗАЩО ЕВРОПА СЕ ОТКАЗВА ОТ ВАКСИНАЦИИ. http://
Каква е разликата м/у уноверситет и училище? И на двете места има масова посещаемост и риск от заболяване. Никаква логика!!!!