Куйович: Плащах на Румен Петков и Валентин Петров
"Питайте Валентин Петров и Румен Петков, натопиха ме, защото спрях да им давам пари", това обяви в съдебната зала днес черногорският наркотрафикант Будимир Куйович, цитиран от "Всеки ден".
Обратно в новинатаКоментари - Куйович: Плащах на Румен Петков и Валентин Петров | Днес.dir.bg
Коментари
Господа наистина ли вярвате в тези глупости на Куйович,ако Руменчо и други около него бяха вземали пари и са такива големи мафиото каквито ги представят някои господин Куйович нямаше да види съд,а щрше да умирисва някоя долчинка в някоя далечна гора и никой нямаше да се сеща за него.
Няма спор, че Куйович е голям международен престъпник, но не е преценил, че има по-големи и от него, и че един ден ще изяде куя. Колкото и да е печен, не може да се сравнява с престъпниците, облечени в държавна власт и все някога ще стане курбан, за да се покрият най-големите.
ДО НЯКОИ ОТ ФОРУМА: На ББ човека беше Йоца Амстердама , който не е в България.А Куйович , Муйович , Уйович е на Запалката .
Едва ли Куйович лъже. Особено щом твърди че има и записи- нека всичко накрая излезе на яве. Петков отдавна е ясно че е действащ играч от подземния свят.Спомнете си срещите на Петков с Галеви и това как се опитва и преди и сега да прехвъли цялата вина за паспорта на Куйович на човек който е бил негов подчинен
Я, сдържай си емоциите, когато някой престъпник обвинява когото и да било. Не бъди глупав, защото на същия принцип може да бъде обвинен всеки, включително и теб.
Фонтание бил в лайната? Каква новина! Ако това се докаже, а за всичко друго е невинен, може да го обявим за светец! Свети Румба Фонтание и площада на Пикаещите фонтани :-)
ДА ДАВА ДОКАЗАТЕЛСТВАТА И КОЙТО Е ВИНОВЕН - НА СЪД! САМО, ОБАЧЕ ДА НЕ НИ ХВЪРЛЯТ ПАК САМО ПРАХ В ОЧИТЕ! ЗАЩОТО ВЕЧЕ НИ ПИСНА - УЖ ИМАЛО, ПЪК ПОСЛЕ - НЯМАЛО И Т.Н.
Petkov i kovachki sa horata koito ste si otvorjat ustata za mnogo nesta.. BG v momenta e atrakcija za svetovnite medii - tova oznachava totalno unistozavane na organiziranata prestupnost
ами да, човека си е прав, бях на делото и съм за него, но явно журналистите умишлено са пропуснали да споменат доста важни факти.
,,,DA VZEME BATKOV ZA ADVOKAT HA,HA,HA I VKS SA NEGOVOTO NIVO,A I MNOGO KORUMPIRANI I NEGRAMOTNI SA RAZBERAT,,,
Всичко е пародия. Ако беше нормална държава тези взимали пари трябваше да са в затвора.
Тоя Куйович не забърка ли по едно време в свойте съдебни излияния и ББ? Сега се сети за тия Р.П. и др. Утре дали няма да се сети и за Путин...? Сръбска курва!
Както вече споменах, Куйович беше казал преди време, че имал телефонните номера на 16 - 17 депутати ... Към въпросната дата, когато Куйович е казал това пред медиите, Р. Петков не беше ли вътрешен министър тогава ? А защо А. Атанасов не отвори тема за тези 16 - 17 депутати от 40-то НС ? Що се отнася до онези, които издадоха незаконния паспорт на Куйович и впоследствие осъдени, би трябвало да се провери дали не са издавали незаконно и други паспорти на нелегални чужденци ! Ако получим отговорите на тези въпроси, може би ще научим и истината за целия този случай !?
НЕ, НЕ Е ИСТИНА, БКП/БСП И ТЕХНИТЕ ФИЛИАЛИ/ НЕ СА В СЪСТОЯНИЕ ДА НАПРАВЯТ ТАКОВА НЕЩО, ТОВА Е НЕЩО В МНОГО ПО МАЛКИ РАЗМЕРИ. ТОВА Е ПОСЛЕДНАТА ВЪЛНА: НЕ СМЕ ОТКРАДНАЛИ 40 МИЛИОНА, А САМО 28. НЕ НИ КЛЕВЕТЕТЕ, НИЕ СМЕ АНГЕЛИ, НО ЗА ЗАТВОРА ЗА МНОГО ГОДИНИ
Тоя Петков е в лайната ама до шия и пак са пъне кат магаре на баир. Влезе в МВР да си изчисти досието и тва е. Той никога не се е интересувал от истинските проблеми в полицията. Докато беше министър направи само един ХУЙОВИЧ, нищо повече.
Ами куйович сега да си иска парите обратно. Защото комунягите са ги взели...а не са свършили работата.
Защо ли тази новина, нещо не я приемам като новина. Че то това си е известно от край време.
Ченгеджийска им работа. Но най интересно беше, когато депутатката от БСП Мая Манолова коментираше случая и когато каза Хуйович УСТАТА И СЕ НАПЪЛНИ СЪС СЛЮНКА.
Господа управници,до кога ще чакаме???Не е ли време всеки да отиде на мястото си този кучи син Петков,тази мазна свиня до кога ще е на свобода.Действайте като европейци Бързо и Справедливо
Що ли повече вярвам на Куйович , пък и това , което твърди го знае всяко хлапе. Вярвам му и даже му съчувствам - платил си човекът , като всеки честен наркодилър, а нашите алчни гниди искат още . СМЯЯЯЯЯЯХ !
У мен все-повече надделява чувството, че престъпниците в страната са в системата на правосъдието. Приме Прокурор Павлин Богданов от СРП, е всъшност разузнавач V-клас от бившето 6-то на ДС, политическата полиция на режим обявен със ЗОКРП за престъпен. Преките жертви на режима в България-убити и безвестно изчезнали са 36 000 души. Богданов няма юридическо образование. Назначен е през 2006 год. за Прокурор от ВСС. В точка следваща от Решението за назначаването му, ВСС решава да даде възможност на административния му ръководител да го ПРЕДЛОЖИ за назначаване. Това не е края на вица. През 2007 год. Богданов е повишен в длъжност с ранг ОП с акт за поправка на явна фактическа грешка в акта му за назначаване. Кои са престъпниците в страната ?