Куйович: Плащах на Румен Петков и Валентин Петров
"Питайте Валентин Петров и Румен Петков, натопиха ме, защото спрях да им давам пари", това обяви в съдебната зала днес черногорският наркотрафикант Будимир Куйович, цитиран от "Всеки ден".
Обратно в новинатаКоментари - Куйович: Плащах на Румен Петков и Валентин Петров | Днес.dir.bg
Коментари
Р.ПЕТКОВ-ЗАПАЛКАТА Е ГАРА РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА НА ПРИСТИГАЩИТЕ ПАРИ ОТ НАРКОТИЦИ И ОРЪЖИЕ В КОМУНИСТИЧЕСКАТА МАФИЯ. ТАКА ЧЕ ТОЙ ИЛИ ЩЕ ОЦЕЛЕЕ ИЛИ ЩЕ ГО ОТСТРЕЛЯТ АКО СТАНЕ НЕУДОБЕН. С КУЮВИЧ СА ОРТАЦИ ПО ДАЛАВЕРИТЕ И АКО СЪЩИЯ ОЩЕ ПРИКАЗВА СРЕЩУ ЗАПАЛКАТА МОЖЕ БИ ЩЕ ПОЛУЧИ ОЧАКВАНИЯ ИНФАРКТ В ЗАТВОРА.
Абе, Уйович-Муйович, Пикун Де Фонтание...ако питате мен - и двамата не са стока, както казва народът - един дол дренки. Все са боклуци - единият си е наш боклук, другият - черногорски. И двамата са за обесване и да се приключи с тая история. Това е защото от всякакви други националности България се възприема за разграден двор и страната на свободията...и всеки търсен световен боклук идва тук у нас да си развява коня безнаказано. Тук е рай за такива като Ку-ку-йович. Тоя и той не е с акъла си, вижте само каква престъпно-рецидивист физиономия има тоя недоклатен индивид и си правете изводите що за леке и кретен е... А пък и нашия Фонтание...мани мане...Крюела Девил...грозен и гнусен колкото си иска, ама тарикат го раздава...и той...ни лук ял, ни лук пърдял... света вода ненапита се прави. Затова...хвани единият, удари другият. Welcome to Bulgaria - the Land of unexpected Possibilities !
Що така вярвам повече на Куйович. Тоа нагъл плевендур е бандит от класа каквато е и мутрата му. Мирише отдалеч на мърша и напикано /като се напие/.
Пикаещия във фонтани ,дали ще пикае в близко време в затвора?Такава гад като Р.Петков рядко се ражда,пък и е много нахален.Ясно е и надецата ,че е крал и то много,а той се прави на светена вода ненапита. Всички от БСП,които са във властта са крали милиони /например Масларова,Р.Овчаров/ бързат да обвиняват другите,а Станишката да говори за лов на вещици.Е дано наистина да има лов на вещици и да ги вкарат в затвора!!! Господ бави,но не забравя господа-другари,но вие не вярвате в Господ,защото сте слуги на дявола!!!
Румен Петков е бандит, който бе вкаран от управляващите (БСП, ДПС), за да пере парите на мафията, да прикрива престъпниците на всички нива и да пълни партийните каси. Той е супер криминален престъпник, за който обесване е малко наказание. Той е в дъното на историята със сестрите Белнейски и безброй други известни и неизвестни криминални събития. Дано най-после да си получи заслуженото. Не вярвам на престъпните прокурори и съдии, но дано колеги от системата на МВР, които разполагат с факти и доказателства срещу този престъпник, да ги представят в подходящ вид, на подходящо място и на подходящи хора.
Ама ти наистина си един кънчо като онзи, чиято роля играеше Ст. Данаилов заедно с бате Николай!
Варна по-добре застанете зад Станишко той ще се зарадва. А за какво му е давал пари, да строи писта за Формула1 ха ха ха
A na men i na detzata mi pokaza sreden pryst- taka kakto si sedia i si gledam televizia , izvednyj chernogorski laynar mi pokazva sreden pryst po natzionalnata televizia. Mri pse!!!!!
че давал пари , давал. къде са тия на които е давал. директно на петков? от първия път? ..смях! тази работа винаги е била дружна!..къде е дружината?
Въх, уби ма ! И за да не се наложи да играем пиесата (с репликата по-горе) отново и отново пред цял свят да пожелаем качествена и срочна работа на нашите структури ! (и клевета да е, и истина да е )
Батков днес каза, че ако виновните за проваления трансфер на карето не бъдат наказани от правосъдието, той лично ще ги пусне на народната любов. Не е ли крайно време да пуснем Р.Петк. и неговите другари на народната обич? Още повече, че се губи време - нали любовта на народа трябва да стигне и до Р.Овч. и сие, С-Гей и т.н. ????????????????
Тия и двамата(петков и петров0 директно в затвора те са застрашили националната сигурност давайки протекцията си като висши ръководители срещу заплащане за търгувия с наркотици.....Не се колебайте заклучвайте ги,че-е-е-е-е-е.....
Този Куйович ще се уреди със лека присъда, или дори оправдателна! Адвокатите му са напипали, ахилесовата пета на сегашната власт! Всеки обявил се за анти-комунист се толерира! Ха! Ха! Давал пари на комунистите и с това се хвали, за да получи бонуси. А, когато е давал много повече на Ив.Костов и ген.Атанасов, това остава разбираемо и така трябвало е да бъде, защото, те са от Европейската Народна Партия. Въх! Колко е впечатляващо и авторитетно ... Важното е, че човека казва, че е давал на Министъра и Гл. Секретар на МВР от предишното управление, доминирано от БСП! Трудно доказуемо е! Думи, само думи! Думи, раздути в медиите дават желаният ефект, народа получава порция сдъвкан антикомунизъм, или по точно анти БСП, което е по-важното при избори, или власт. Супер!
Аз да припомня, че тоя същия министър петков, след редица оплаквания срещу братя Галеви ходи до Дупница, и после заяви че нямало проблем! Накрая освети Алексей Петров, и отричаше нагло и безотговорно, което всъщност си е нормално поведение за съвременните комунисти от БСП, и техните коалиционни партньори.
да докаже. ако докаже да го изритат от българия и толкоз. след като петков е осъден. ако не може да докаже - да му увеличат престоя в затвора заради престъпление срещу държавата.
Ami ne mu li vijdate protivnata mutra na star partien sekretar...Otvratite mutra, ama ot nai protivnite.
Защо никой нищо не казва за великите дела в полза Куйовичо от страна на великия КЮСТЕНДИЛСКИ СЪДИЯ БИСЕР ЦВЕТКОВ.Ама, изкарахо светец. А как същия си купи 2 апартамента в Кюстендил и София ссъс съдийската заплата, с две деца и неработеща коконая жена.....
ТОВА СА КОМУНЯГИТЕ.КРАДЛИВИ- И ПРОЧИЕ. ТАКА СИ БЕШЕ И ПО ВРЕМЕТО НА СЕЛЯКА ОТ с.ПРАВЕЦ.САМО ЧЕ СЕГА СТАНАХА НАЙ ГОЛЕМИТЕ ДЕМОКРАТИ.БОЖЕ-БОЖЕ ПУСНИ СИ МАКАРИТЕ И СИ СЪБЕРИ МАСКАРИТЕ.АМ
Приготви се за пандиза и си носи цялото престъпно имущество, да не се ровим да го търсим по роднини и съратници
sega sche plaschasch na b.b.i z.z te sa pitschove i sa sascho polizaii e pojarnikar no gotin s muskoli skril si e biv.jena s dezata v usa i mu e got s kloschavata bankerka a majat i e s janata na b.b.njama loscho ostav si v familiata vsitscko
Тази статия е абсолютна манипулация и неистина. Този Куйович е нахален и долен смрадливец,който заслужава един хуууубав здрав български бой и след това да върви на майната си. В случая съдиите нямат никаква вина. Некадърниците са в МВР и прокуратура и час по скоро тези две институции трябва да се махнат от съдебната власт. Това е алфата и омегата,всичко друго са празни глупави приказки на невежи.
Ей....Не сме народ,а мърша! Ама голяма червясала мърша.Абе,прости,неу български народе...докога да ви повтарям, че НЯМА ДА ИМА ОСЪДЕНИ бе? Докога? Нито една едра риба няма да бъде осъдена,защото разполага с пари,връзки и много информация(компромет за тоя и оня)!!!Много сте прости вие,мои събратя,много сте задръстени и кухи.Гарван гарвану око не ще извади. Проумейте го това с кухите си кратуни малоумни!!!
Тук съм склонен да му вярвам на бандита, но не си мечтайте да вкарат румен петков в затвора. Дори няма да помирише решетки това копеле. Ясно е на всички, че е боклук, но ББ няма да го вкара в затвора, защото Доган няма да му разреши. А знаем по чия свирка играе ББ...
Щом Куйович е жив, значи, че няма нищо вярно в тази новина. Всеки може да си дрънка каквото иска, особено ако е престоял в полицията. Толкова глупости се изприказваха, че това може и да сделка, срещу освобождаване.
ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ Р. ПЕТРОВ Е ВЗЕМАЛ ПАРИ ОТ НАРКОТРАФИК. НАЛИ Е ПРИЕМНИКА НА КРЪСТНИКА НА МАФИЯТА ТАТКО КАРЛО (ЛУКАНОВ).
Този Румен Петков отдавна е дал индикации,че мястото му е зад решетките. Бойко какво чака още...??? и защо мълчи?
Адаш, до къде стигна бе майна? Толкова тъпа долна глава ли имаш, та горната е задръстена?
samo taka - edin po edin si4ki i si4ko 6te vi se razkrie ku4eta mrysni momunisti4eski kradlivi !!!
Каква смрадлива държава сме, т.е., каква мафиотска структура представлява така наречената държава България! Всички знаем що за птица е Р.Пенков, Р.Овч. и т.н. ..... И какво от това, нещо да се случва? Поредния скандал, а ние така отдавна свикнахме с тези грандиозни скандали...... Тряб ни едно голяма природно бедствие, което да изрине тази сган - ние самите не сме в състояние да си прочистим държавата...........
видях го куиович по телевизията,не приличаше на човек вече.ДОВОЛЕН съм, наркотрафика вън от България.Ми да е събирал пари да има за всички, а не само за курвите!!!!!
Когато съдиха дребосъците от Разград за фалшивия паспорт на Куйьович предложих на адвокатката на единия от тях да ме призове за свидетел срещу военна прокуратура,която отказа да повдигне обвинения срещу други длъжностни лица издали неправомерно паспорт на друг чужденец.Върховния съд не ме допусна,защото вероятно видя отказа на военната прокуратура,който е изцяло смукани пръсти.Ако Бойко Борисов беше организирал смяната на ВСС и назначен нов прокурор,щях да повярвам че нещо ще се семени.Сега обаче се убеждамав че скоро това няма как да стане.
Пумията е пълна и от време на време ни подхвърлят дреболии - да отвличат вниманието от наистина сериозните неща. БСП беше намесено в петрола на Ирак, те ни занимават с някакъв пиклив дилър и пиянде-министър!
Пикнята започна до понамирисва!Очевидно Р. Петк. е бил на ти с много оперативно интересни лица.
Абе докато не се спихне балона на НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА, постоянно ще има храна за забавление на простолюдието, ама като попривърши и истинската храна и работа кво ша прави НЕДОРАЗУМЕНИЕТО от Банкье ....... и да гледа да не се мерне ЙОЦА АМСТЕРДАМА, че тогава ще видиме куюувич, муюувич и кой взел парата и на кого ще резнат главата.....
Що ли повече вярвам на Куйович , пък и това , което твърди го знае всяко хлапе. Вярвам му и даже му съчувствам - платил си човекът , като всеки честен наркодилър, а нашите алчни гниди искат още . СМЯЯЯЯЯЯХ !