назад
Ексшеф на Държавния резерв правил далавери с гориво
Софийски градски съд даде ход на делото срещу бившия председател на държавния резерв Димитър Димитров, който е обвиняем за извършени злоупотреби със служебно положение с цел облаги за трето лице.
Обратно в новинатаКоментари - Ексшеф на Държавния резерв правил далавери с гориво | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай