Коментари - Богатите изпитват по-малко болка | dnes.dir.bg
назад

Богатите изпитват по-малко болка

Колкото по-голямо богатство има даден човек, толкова по-силна става неговата фактическа социална изолация, пише Health.bg.

Обратно в новината

Коментари - Богатите изпитват по-малко болка | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Че аз напълно отговарям на това описание, само дето не съм богат. А дано да стана скоро !

Прободох си ръката с нож и верно нищо не усетих. Я да си кръцна т-ките.

Сигурни ли сте?Я дайте няколко насам да пробвам!

останете си бедни! :D

Колко ли учени са тези учени,които откриват неща,извес на света от хиляди години?

бравос на учените, преоткриха топлата вода...

Плюшкин и неговото лимонче..... стара истина.