131 свидетели срещу братя Галеви в съда
Скандалните бизнесмени от Дупница Пламен Галев и Ангел Христов ще се изправят днес в съда в Кюстендил на първото заседание по делото срещу тях за създаване на организирана престъпна група.
Обратно в новинатаКоментари - 131 свидетели срещу братя Галеви в съда | Днес.dir.bg
Коментари
v edno selo ima stado zabludeni ovce triabva da ima i ov4ar koito i da gi vodi dali shte e malev ili talev triabva da e nekoi az imam kashta v ov4arci i niama nikakvi krajbi i prestaplenia zashto li ????sigurno blagodarenie na policiata.........mo i da sa vinovni moje i da ne sa v seki biznes ima riskove tova se znae i triabva niakoi da gi rakovodi dali she sa te ili niakoi drug niama zna4enie .......
galevi nyama da b1dat os1deni tva e balgariaq ve ima6 li mnogo pari i aide nito s1d nito ni6to
Не сме мръднали и на йота от гражданската ни неграмотност. Една слаба статийка пробва да разлае кучетата. С тази полуреформирана съдебна власт и с тази паразитна полицейска организация ни очаква поредни чупки на крайници и преливане от пусто в празно. Само идването на отговорни граждани в управлението може да създаде условия за търсене на отговорност
Стига помпозни статии за шумни дела - какво ме интересува броят на свидетелите - дайте доказателствата ! Или ще се окаже, че и това е поредното политическо дело - явно Галеви са неудобни на някой политик и след като сега са на свобода, явно е някой от бившето правителство - дайте му името бе хора, какво ни заливате с евтина помия колко са били свидетелите и какъв номер обувки носят - нали сте журналисти със самочуствие на свръхинтелигентни същества, хайде проучете от кой идва поръчката за това дело - говори се за доган, станишев и т.н. - това е интересното, а не неграмотно написаните ви статии с елементарни заключения в тях ! Писна ми от некъдърни журналисти ...
от Дупница съм. 1.правят градинки, площадки и паркове. вярно че го нправиха красив, но така е заборчела общината че вдигат какви ли не местни данъци и такси, колкото по-бързо ги вкарат в затвора толко по-добре а за нещтат които са вършили в миналото заслужават публичен разтрел
ще наблюдаваме поредния цирк. Ако по някаква случайност ги осъдят ще е на по няколко години, които няма въобще да лежат. Пак ще има болнични саги като при маргините... до кога ще ни правят за посмешище?!?!?
...11111nishto niama da sa slu4i na svideteliti aku si kajat fsi4ku ---as sm imala biznis -utnoshenia sas 2 mom4eta galevi li,malevi li -savsem to4nu mi si daduha sumata i napraviha pudarak na maja mi-LOVNA pushka-ONIKAT da ne vi kazvam za kolku pari apak nie sa rivanshirahmi i im kupihmi pudarak BENTLY-1933 godina model i as loshu za tezi na sada NIAMA DA KAJA -AS i MAJA MI SSA IAVIAVAMI UTRE i jilaia na 2-ta OSPEH i idna upravdatilna prisada
не не.. и това ще е прах в очите според идеологията на неизлечимият кретенизъм. даже и да ги осъдят пак ще е малко, в случай че ги осъдят много ще е можело и още повече а ако достатъчно за дълго то те ще да са били най-невинните а истинските виновни ще да са се измъкнали ... все едно какво ще стане биби пак ще е виновен и всичко ще да е било нагласено. друго си е да могат да се кандидатират за парламента и да си спретват сбирки на централният площад за подкрепа от страна на крепостните селянчета за да е на ясно ЕС че в БГ мнозинството още обитава клоните на дърветата...
опандизвате Франкенщайновците като половината население и то точно най-продуктивната се изнесе в чужбина. И никак не е ясно какво точно ще извади страната от КРИЗАТА. Може би икономиката базира на човешки ресурс от пенсионери и малко останали мошенници-разбойници
хаха , такива бандюги само в шопско може да има, у нас в Варна няма такива обръзи, всички работят почтено с честен труд, затова мутри няма!!
да се не надяваш!!! Пред Барека преди време как го защитаваха!!! Фурнаджийски лопати!!!!