Намушкаха с нож младеж в ”Студентски град”
Младеж на 28 години е намушкан тази нощ с нож след скандал в "Студентски град".
Обратно в новинатаКоментари - Намушкаха с нож младеж в ”Студентски град” | Днес.dir.bg
Коментари
Казаните за отпадъци на брой около 10 са смененни с нови, но на 5 мин. те са проверявани от млада циганка с 3 малки деца които влизат дори и във входовете на блок 55. По късно се разбра, че си имат и гето от другата истрана на блока. И за капак конят им пренущува пред един от входовете, след като се нахрани добре в градинките. А след всичко това и 5-6 бездомни кучета, които са доста агресивни, за разлика от бургаските. Крайно време е кмета с помощта на студентите да премахнат тази паплач от Студентски град!!! В Студентския град да не би да продават наркотици, че са толкова жестоки и откачили? Скандалите обикновенно стават заради к..ви, а там такива порядъчни момичета живеят! Тези хора в бъдеще ще ни управляват - бягайте, докато не са затворили границите!... Вие какво очаквате да се случва в тоя квартал-бардак? Учение и образоване на младите специалисти, като по Тошово време? Ха! Смях в залата! За протокола: нямам нищо против циганите като етнос, стига да се държат нормално. Ама тая пасмина у нас съвсем се разпаса напоследък, което не е тяхна вина, а на шибаните ни политици. Кучето играе според тоягата, та и с манговците така, а ако се върне предишната милиция и ще станат много кротки!... Наистина ме карате да милея за време оно... А къде са ви камерите? А патрулките? Някой изобщо следи ли за реда в държавата ни? Или няма ред... защото няма държава?! С патрулките се возят и отчитат дейност. Никой не си гледа работата и затова НЯМА РЕД В ДЪРЖАВАТА!!! Покажете ми една чуждестранна медия, където има сходни определения, които вменяват вина, като тези в България - криминално проявен! Навсякъде пише - еди кой си е арестуван по ПОДОЗРЕНИЕ в еди какво си! А дали той го е извършил после го казва съдът, а не полицията или медиите! И определено не съм видял новина от рода - криминалният тип еди кой си наръга друг такъв! Съвсем друго е ако новината беше - осъждан с 3 присъди наръга друг с 2 присъди... Далече сме от цивилизованите държави. Много далеч! Не е вярно, че само в България се говори за криминално проявени и криминален контингент. Във всяка държава има хора от подземния свят, които не са постоянно в затвора, а влизат и излизат от там или пък гравитират около осъждани бандити. Друг е въпросът, че в България съдиите рядко осъждат подобни елементи. Знаем защо го правят, но това не прави криминално проявените по - малко такива. След много словестно пенене, как щял да се промени Студентски Град, пак си се върнаха политиците да поощряват убийствата там, да не би случайно мижитурките студенти да почнат да учат, респективно да се образоват и не дай Боже да станат и граждански активни, както е по цивилизования свят! Голяма страхлива пасмина станаха наште студенти, дай им чалга и киснене пред чашката - иначе животът им е непълен и скучен... За охраната на дискотеката е важно това да не става вътре, изкарват ги навън и ги оставят сами да се оправят кой как може, там вече е проблем на полицията. Така стоят нещата. Та на тая държава ѝ трябва ВЕЧЕРЕН ЧАС, колкото и грубо да звучи.
Kakuv e toia kampus hahahaa :))) Tova si e grad na poroka v koito tul tam ima niakoi universitet ili ob6tejitie. A kriminalno proiavenia si e kriminalno proiaven nezavisimo dali obi4a da krae duvki, portmoneta ili koli..
сега си спомних как майката на убития в Студентски Град студент Стоян Балтов говореше на тези чалгаджии студентите да се вдигнат и да си защитат града и младостта си, ама те очевидно са ярка проява на националната страхлива черта покорна главица сабя не я сече. Къде, къде на тези страхливи студенти им е по-лесно да слушат задълбочено и със 'замислени физиономии какво им говори Слави Трифонов, сякаш те горките са паднали в нашата действителност от Марс и тепърва ще разбират какво става тук. Ама то май наистина е така: тези глезлъовци, за които единствения проблем е къде ще ходим довечера да си прекараме готино, мозъчният капацитет опира до анализ само на текущия ден, иначе татковците и мамичките да му мислят...