Коментари - Българите имали комплекс към думата ”независимост” | dnes.dir.bg
назад

Българите имали комплекс към думата ”независимост”

Българите имат комплекс към думата „независимост“, защото през голяма част от историята си са живели зависими, заяви историкът проф. Андрей Пантев по повод 101- годишнина от провъзгласяването на Независимостта на България.

Обратно в новината

Коментари - Българите имали комплекс към думата ”независимост” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

tIKWO ZELENA-kakwo vlysa w rabotata ty kak da pysela kremena_laynar

bulgarite imat i dosta drugi kompleksi...

ДАБЕВ - ти си ДЕБИЛ.

Има независимост , но Българите търсят ли я ....... При най -малкото нещо и се огъват Без коментар ПАРИ Интереси -Като гледам какви прости хора Има .Друго е да си зависим от 1 -2-ма Друго е от 100 ..........

Това само Турчин може да нарече Българите комплекса ри че се борят за Независимост

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

След свалянето на фесовете, любимата на професора партия ни нахлупи ушанки.

As v moiata trilogia mnogo yasno sam go kasal,ama koi da pro4ete.Ideyata na Ferdinant da stane ,,Imperator na Visantia,,dokarva na glavite na balgarite MNOGO nazionalni katastrofi.Rusnazite nikoga ne sa ni bili priateli i sega ne sa .Hora 4etete

Честит празник!

Пантев, кажи по-добре как стана депутат от Варненския район през 2005 година и колко пара получи от мангала-прокурор Тома-Томов, за да му отстъпиш мястото в Монтана, за да може мангала да влезе в парламента и там да се крие 4-ри години от наказателна отговорност.Първо изчисти този въпрос, пък после мисли и говори за историята.Червена гнида такава-и за Фердинанд пее песни-нали с внука му колективно опосквахте страната, че и с турците барабар.

Е,като ни затворят като овце в кошара в собствените си граници за неплатени осигуровки,ще станем хептен/с изв. за турцизма/независими! живей независима България-в смисъл,че от нея нищо не зависи!Браво на Нова тв,че в този ден не намери по-подходящ филм от Звездата на изтока на режисьора Осман Коджатюрк или нещо такова!

За каква Независимост говорим, след като официален празник е 3 Март?! За да ни напомня, че нищо не можем да направим сами, а само с помоща на Русия. Само, че НЕЗАВИСИМОСТТА се е случила въпреки Русия и е чисто българско дело, с което можем да се гордеем. Лошото е, че сега се вменява, че всичко хубаво се е случило след 9.09.1944г.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, мили сънародници! Честит и на модераторите, които услужливо избират подходящи за тях самите комплексарски заглавия и натиксащи надолу текстчета на избрани професори ... Всичко най-добро! Светъл празник на целия български народ!

Честит празник на всички Българи, нека сме горди с нашата независимост, да сме горди че сме силни, че сме Българи и сведем глава пред тези които проляха кръвта си за това.

Тия пишман боклуци-историци пак се правят на интересни! Защо не им подадат една голяма краставица в и да им затикнат устата с малко сметана за смазка - вместо микрофон без който вече не могат.

Забележете - написано е БългарИТЕ...., а българКИТЕ липсват от гениалното умозаключение! Защото те пък имат комплекс от космите по краката си и под носа, от дебелите си глезени, от некадърността си да спретнат една вечеря на семейството си като хората, от постоянната амбиция да се съизмерват с мъжете, без да могат да повдигнат сами дори и една щайга с домати...и какво ли още не...!! Затова хич ги няма - и в заглавието, и въобще......Честит празник /което включва кореновата дума ПРАЗ - или като праз-лук или идва от празен, безсмислен, непълен, но по тази тема - утре.../! Та, помислете си що за народ щъка 13 века и половина по тези земи и още не може да си намери мястото......

НА КОИ МУ ПУКА БЕ