”Голият каубой” - кандидат за кмет на Ню Йорк
Основеният съперник на Майкъл Блумбърг в предстоящите през есента избори за кмет на Ню Йорк ще бъде "голият каубой".
Обратно в новинатаКоментари - ”Голият каубой” - кандидат за кмет на Ню Йорк | Днес.dir.bg
Коментари
Ами един от най-добрите президенти на САЩ беше бивш киноартист. Всички знаем какво се случи по времето на Р. Рейгън.
Иха гол кравар за кмет това ще бие лафа за големия бял баща дето временно е черен .Но аз си мисля че няма никакъв шанс
Това е страхотно, защото доказва че Америка е страната на неограничените възможности. .. В БГ само мутрите са с възможности.
Бих гласувал за него.Явно той има въобръжение ,упоритост,не е комплексар,и познава живота гледан с очите на бедните.Явно е реалист и честен-защото не надува розови балони а говори за икономии.
Луда работа, в българската история си имаме цар свинар, що те да нямат кмет гол кравар ? За съжаление известността може да му донесе власт но няма да му донесе качества на ръководител ако не ги притежава. Доста се учудвам на твърденията на хора които казват че биха гласували за него. Все едно да гласуваш уличен музикант от някой от подлезите в София и да очакваш от него да решава икономически и социални проблеми ръководейки сложна административна машина.
А защо не? Ние си имаме пожарникар и каратист (Батман, както го нарича чуждата преса), те пък - ГОЛ КАУБОЙ!
Този е заснет във видео клипа на Nickelback към песента Rockstar, както и още десетки известни личности в USA.
Хахаха, много свежо! Светът изперква окончателно... какво ли още ни чака до 2012 Всъщност ще си бъдат супер комбина с нашия бивш кмет и настоящ МП - каубой до каубоя
AMI TE SI IMAHA EDIN KOWBOY OT TEXAS ZA PREZISENT I TO 2 MANDATA. SEGA GOLIA ZA KMET 6TE ZASILI I BEZTOVA BEZUPRE4NIA IMIDJ NA NY CITY NA GAY CAPITAL OF THE WORLD.