Коментари - Партията на войната взе на мушка Путин и Асад | dnes.dir.bg

Коментари - Партията на войната взе на мушка Путин и Асад | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Колкото до патриотизма - добре е да не преминава в популизъм или изолационизъм.

Леко се вмъквам, с интересен въпрос - ако не ми харесва, а жена ти изглежда, според мен недоклатена, как я оправяш, трябва ли да я онождам насилствено пред теб!?!Предварително благодаря!

ЗНАЧИ ИСКАТ ВОЙНА С УКРАЙНА НЕ УСПЯХА ДА Я ЗАПАЛЯТ СЕГА ИСКАТ С СИРИЯ СМЪРТ НА АМЕРИКА ДЕТЕУБИЙЦИ.

"Партията на войната"?!? Т.е. - тези двамата с памперсите и Алцхаймера ...?! Направо Путин ще се нас.ре от страх!

Един американец, който започва да проглежда.

Как пък все така става, че проспериращите общества са в държави, които най-много си взаимодействат с външния свят, съобразяват с всякакви международните организации и норми, където човешки права не е мръсна дума и т.н. Вашите суверенни държави ги виждаме докъде са го докарали. Кое ви е управлението за пример? Путин? Българските политици? Кастро? Ким? Аятоласите? Саудитците? Чавес-Мадуро? Кой? В кое от тези общества хората живеят доволно и щастливо? Хем много суверенни, хем все някакви зли външни сили са им виновни, някой ги обкръжава, някой им се меси, заговорничи срещу тях и иска да им заграби несметните богатства. Те са си техни богатствата, бранят ги, но същевременно мизерстват. Странно.

Аз

Народите и хората. Това конфликти не предизвиква, даже и когато има несъгласни. Македонците Българи ли са или не са? На кой му пука - квото искат да са, никой не е преревал за тях! Конфликтите не са за принадлежност, а за територии. Да не говорим, че с напредването си науката създава все по-нови и нови материални тестове за обективно определяне на принадлежността.

Аз

Ухууу... Ужас... Популизмът - модерното плашило... Само един въпрос имам - ако популизмът е осъществим... кво муй лошото, всъщност, на популизма?! Изолационизъм - забраняваме ли го или кво? Исторически погледнато, кой губи от изолационизма - изолираните или околната среда? Що да не се изолират, като им се иска?! Свобода да има... Либерте, таквоз... Иначе... Ми да - хубаво е да не се прекалява...

Добра статия

Освен самолети и катери има и подводници. След ядреният взрив, предизвикан от САЩ и Израел в Китай, Си много ще им се зарадва, а Ким ще обедини Корея.

Май не си пил хапчетата. Америка е най големия терорист в света. Съсипа държавите в Близкия изток, за да наложи нов ред и да може да краде петрол и газ без пари.

И какво става когато един народ прелива през границите - трябва ли да търпи "чужда" държава да му се меси в работите? Унгарското малцинство в Румъния трябва ли да търпи Букурещ?

Лошото на популизма е именно, че е неосъществим, една лъжа, която излиза прескъпо на излъганите. Изолационизмът в смисъла, за който става въпрос, естествено вреди на изолираните. Затова истинският патриот не би го пожелал за страната си. За разлика от популиста патриот целящ да всява страх.

е че Путин влиза в ролята на втори жандарм . Това е добре за всички . Хем разноските по войните ще се поделят , хем Русия ще обеднее след продължителна война в Близкият изток както Америка с Ирак и Афганистан . Общо взето "добра " война ако се запази в тези рамки .

Тия рептили от снимката са страшна дявойка. Защо не се вземат. Олицетворение на американската мечта.

Американците май не са толкова глупави, колкото ги изкарват нашите "свободни" медии.

До вчера дира триеше такива коментари:" Защото е очевидно, че същите тъпаци, които ни казваха, че ако паднат талибаните, Саддам и Кадафи, ще изгрее и разцъфти либерална демокрация, сега вдигат врява за друга война, за да бъде свален Асад. И кой казва да не се намесваме? Доналд Тръмп и Бърни Сандърс, като и двамата се противопоставяха на инвазията на САЩ в Ирак. Има какво да се каже и на лаиците."

Тази партия на войната трябва да покани Бритни Спиърс да я председателства. Ще имат по-голям успех в шоо-та и постановките, които пускат по медиите на нео-ционистите.

Не става въпрос за глупост, а за грабеж и наглост. По какви закони Щатите и НАТО ще определят кой да управлява чужда държава? Защо има самолети на НАТО над Сирия?

Голяма грешка допускат някои коментатори, като поставят всички американци под един общ знаменател. Наричат ги пренебрежително кравари. Там хората много ценят фермерската професия. Проблема е, че и там гласа на кротките и добри хора не се чува много, много. Както е и у нас. А статията е хубава, защото отразява истината. Хев а найс ивнинг.

така ли? и защо не се чува гласът на свестните и там и тук? да не би цензурата ви да е една и съща и да държи на изтребването на цели народи? вие признавате, че в сащ има диктатура, което ние си знаем. а последните действия на цензурата ви доказа, че и в европа Цари диктатура.

до преди двадесетина години живеехме щастливо бе цървул

Не се гневете на сенатор Макклейн!Човекът е бил танцьорка на пилон във Виетнам и това му е нанесло необратими увреждания. Виждал ли го е някой седнал?

границата на Русия още от края на 80 тте години се пази с алтернативни и не много познати на масите средства, не е нужна жива сила навсякъде...комар не може да мине ако решат....сравненията на руската граница с България сега са смехотворни....виж с България преди....границата ни се пазеше доста по-добре и се даваше отпуск за заловен или убит диверсант, сега им викат бежанци...

Тия двамата на снимката са причината на всичко, което се случва в бл. изток. Трепането им е малко на тези гадове.

В България не живеем щастливо защото в изброените от теб държави минималната заплата е по голяма от нашта , а и смъртността на хората е по голема от при нас. Те се множат , а ние намаляваме. Та где е по _ добре ?

Гладна кокошка просо сънува. Ще си спиш с празен корем и с бляновете си.

Толкова примери има, че сваляното на диктатурите в арабския свят беше огромна грешка и пак глупаците или не виждат или страдат от маниакалност за величие.

Господи, освободи този свят от тези дебили МакКейн и Клинтон. При теб те ще са по-добре, а планетата ние ще е по-безопасна

абе да не ги вземе путин на мушката че само на мушкато ще станат

Ти лично ли ги брои или се позоваваш на Американското посолство или на една руска жена ми каза... Ако ги има не са нелегални, а някой си е затворил очите защото му е изгодно,но все пак не вярвам...