Майката на изчезналия Ларс с молба до българите
Майката на изчезналия през лятото Ларс Митанк написа писмо с молба за съдействие за откриване на сина й.
Обратно в новинатаКоментари - Майката на изчезналия Ларс с молба до българите | Днес.dir.bg
Коментари
Изпечатвам си снимката, тез дни ще имам доста пътуване из БГ, ако го видя някъде ще сигнализирам. 10-те иляди евро ако го намеря не ги искам, по-добре майката да ги дари на някой дом за деца. :)
Моля, преместете новината от раздел регионални в общите новини! Също махнете снимката на майката от "заглавието"! Търсим младежа все пак! Пожелавам им скоро да са заедно, майка и син! Живи и здрави!
Както се е правел на бабаит е попаднал на точните хора, после в 5 без 20 сутринта У морето и айде да пътува.. Предните изчезнали туристи морето вече ги изхвърли - единият до Бургас, другият на север до Калиакра..
То за бившия шеф на ДАНС им трябваше 1 месец да разберат към коя граница е тръгнал от София камоли за покрайнините на Варна където на дали има някакви камери и ако има те са за автомобилни номера или скорост а не на централни места
Те нашите служители в МВР са едни специалисти! Досега нямам спомен да са открили някого... За да можеш да откриваш изчезнали, трябва да има и знания, и умения и логическа мисъл... С връзки не става!
трябвало е още първия ден от изчезването да обявите парична награда! наемете си и български частен детектив!обърнете се кам някои радиестезист в българия тои може да му засече информационното поле.маг селена например-тя успешно издитва изчезнали хора! успех и дано го намерите жив и здрав!
В едни от първите новини бе представен като много дисциплиниран, коректен и съвестен младеж. В последствие излезе новина, че е злоупотребявал с алкохол и упойващи вещества като тази информация бе отречена с половин уста. Пак по това време бе представена и версията за психични проблеми които пак бяха отричани и казвани полвинчато. Самата майка твърдеше, че детето и е съвсем нормално и няма психични проблеми, наркотични и алкохолни зависимусти. Сега обаче той може да не знае кой е къде е и въобще е представен като пихично проблемен индивид с който трябва да внимаваме ако го срещнем по улицата. Обикновено такива индивиди са на психотропни медикаменти и ако не си вземат редовно дозите, изперкват и после не помнят какво са правили дори. Та сега на коя информация да вярваме?
Еднократно приета доза наркотици, поставени в питието ти на обществено място могат да направят голямо зло на човек и той да не помни нищо месеци наред... случват се такива неща по българските курорти ... Нека да вярваме на майката - това е голяма човешка трагедия и който го е видял някъде, нека да помогне! Редно е отново да се покаже неговата снимка, както в предишни публикации! Последно е видян в квартал около Варна... дано българи да са го виждали и да помогнат! Не е само за обявената награда - това е млад човек, германец, случило му се е нещо лошо на почивка в България и дано бъде намерен скоро - това ще бъде най-голямата награда за тази притеснена майка, която вече 6 месеца не е виждала своя син...
Ако са наели частна детективска агенция може би имат повече шансове да го намерят отколкото да разчитат на родната ни полиция. Дано се окаже жив и здрав и да го намерят. Мисля, че трябва да се уточни какви точно психични проблеми има човекът. Щом може сам да се придвижва и обслужва значи не би трябвало да е много зле. Мисля че това може да улесни издирването - може затова просто да се е загубил, щом има вероятност да не знае къде се намира. Но като гледам, че толкова време не могат да намерят бившия шеф на ДАНС и продължават безуспешно да го издирват, какво да кажем за обикновените хора които се издирват? Всичко е въпрос на късмет според мен.
Вместо снимка на жената, да бяхте сложили негова...