Руски моряци бедстват в Бургас
Руски моряци гладуват в бургаската корабостроителница. Екипажът на кораба "Садърн пърл НЗ" вече девет месеца в морския ни град без заплати.
Обратно в новинатаКоментари - Руски моряци бедстват в Бургас | Днес.dir.bg
Коментари
Собственикът е британски гражданин с руско име.Корабът е регистриран на Британските Вирджински острови.А корабостроителниците са на божков.
Правите ли сметка, че ремонтът е правен в булгаристан от работници и инженери с IQ на немска овчарка в ранните си месеци. Залагм си къщата, че е супер некачествен ремонт или изобщо не е имало ремонт. Хора това са българите те са супер некъдърни и супер лъжливи. Дано да има кой да разпространява това мнение и в чужбина за да не се стига до такива ситуации. Моля медиите да помогнат на хората със обява на банкови сметки или чрез БЧК.
Бургазлии, вие сте богата община, проявете човещина, нахранете хората.Толкова ли е трудно да помогнете на 11 души.А и руснаците са си наши хора- и тях ги правят на маймуни като нас.
Писали писмо до генералното консулство във Варна но досега отговор нямало...Няма и да има.Няма да цзабравя кък с подобна молба към тях се обърна постоянно пребиваща рускиня у нас повече от 30г а консулът и отговорил ...А ти майка си ли търсиш тук цели 30г Я някой да организира едно събиране на помощи за тези мизерници из цялата стрна,щото срамота,все пак дедите им са ни освободили от отоманците.Маса народ ще изкарат по 2лв от джоба си или продукти.Срамота.
Руски кораб !?! Садърн пърл !?! Под панамски флаг !?! В Порт Бургас !?! Девет месеца на котва !?! Абе я Портовата Администрация да им начисли незабавно таксата за демюридж ! Цялата, плюс неустойките за просрочено плащане . И никакво отплаване преди това ! Българските пристанища са вратите по вода на България и имат задача да обработват потоци от товари и пътници, с което да спомагат за икономиката ни . .....а не да позволяват някой си да ползва безплатно портово място ..... и на всичкото отгоре да ни забърква в неведоми шмекерии (особено с по-голям географски обхват и то точно сега)
Бургазлии, проявете човещина, нахранете хората! Няма международна игра в света, която да не е на гърба на обикновения човек - българин, руснак и т.н.
Собственикът е британски гражданин с руско име.Корабът е регистриран на Британските Вирджински острови.А корабостроителниците са на божков.
Правите ли сметка, че ремонтът е правен в булгаристан от работници и инженери с IQ на немска овчарка в ранните си месеци. Залагм си къщата, че е супер некачествен ремонт или изобщо не е имало ремонт. Хора това са българите те са супер некъдърни и супер лъжливи. Дано да има кой да разпространява това мнение и в чужбина за да не се стига до такива ситуации. Моля медиите да помогнат на хората със обява на банкови сметки или чрез БЧК.
Бургазлии, вие сте богата община, проявете човещина, нахранете хората.Толкова ли е трудно да помогнете на 11 души.А и руснаците са си наши хора- и тях ги правят на маймуни като нас.
Писали писмо до генералното консулство във Варна но досега отговор нямало...Няма и да има.Няма да цзабравя кък с подобна молба към тях се обърна постоянно пребиваща рускиня у нас повече от 30г а консулът и отговорил ...А ти майка си ли търсиш тук цели 30г Я някой да организира едно събиране на помощи за тези мизерници из цялата стрна,щото срамота,все пак дедите им са ни освободили от отоманците.Маса народ ще изкарат по 2лв от джоба си или продукти.Срамота.
Руски кораб !?! Садърн пърл !?! Под панамски флаг !?! В Порт Бургас !?! Девет месеца на котва !?! Абе я Портовата Администрация да им начисли незабавно таксата за демюридж ! Цялата, плюс неустойките за просрочено плащане . И никакво отплаване преди това ! Българските пристанища са вратите по вода на България и имат задача да обработват потоци от товари и пътници, с което да спомагат за икономиката ни . .....а не да позволяват някой си да ползва безплатно портово място ..... и на всичкото отгоре да ни забърква в неведоми шмекерии (особено с по-голям географски обхват и то точно сега)
Бургазлии, проявете човещина, нахранете хората! Няма международна игра в света, която да не е на гърба на обикновения човек - българин, руснак и т.н.