Коментари - „Гърция не помни такава жестокост” | dnes.dir.bg
назад

„Гърция не помни такава жестокост”

Покушението срещу българката Костадинка Кунева шокира гърците през 2009 година. Преди около година тя беше нападната и залята с киселина пред дома си в Атина.

Обратно в новината

Коментари - „Гърция не помни такава жестокост” | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Исконни византийски земи ( бивши римски) са само тези, които не сме си харесали!! Подпис:Атила, Исперих & Co [ С любезното съдействие на кан Тервел :-)) ] Освен това виждате, че където има българи, има и български порядки.Там все още може и да се впечатляват от заливането с киселина(щото бавно вдеват), но за нас си е един обикновен дресинг ( да ме простите за зловещия коментар.) Търпението им се било изчерпало - браво, и какво от това! Ще свикнат! Аз не си спомням ( a и не съм чел) през последните 150-200 г нещо да са направили докрай, камо ли нещо добро за българите! Само ръфат от Македония и вардят някако си име от преди 2-3000 години!! Ай щъ... А и за нашите роби през XXI век там, че и по нашите земи - реват ли!! Ще ревнат те, съвсем скоро ще ревнат като вдовица за .... Кипър например

Комплименти за братския гръцки народ!

I ot kakvo tochno im izcherpano turpenieto na grutzkite pederastcheta, a? Moje bi ot bezkrainoto im lentijastvane, ot kuponijasvane, ot plitki balkansko-orientalsk shashmi i ot bezsramnoto pljuskane na parite na evropeiskite danukoplatzi desetiletija nared i ot drusane na sirtaki??? ...

А бе приятели къде зациклихте по самуиловите войници бе?!?! Ами ако те пита някой грък какво търсим в исконните византийските земи?! А, а кажете нещо!!!!

кОЙТО НЕ Е РАБОТИЛ В ГЪРЦИЯ , ДА НЕ ПИШЕ НИЩО КОЙТО Е РАБОТИЛ,ЗНАЕ ЗА КАКВО НАМЕКВАМ

nie sme sled poslednata dypka na kavala i se mislim za veliki..

Това търпението им е изчерпано е проблемът на гърците. При нас турско-руското робство още не е свършило, до като тяхното икономическо-финансо робство тепърва предстои (обявяването на фалита на Гърция, като държава). НАШЕТО, БЪЛГАРСКО ТЪРПЕНИЕ докара до фалит Византийската, Османската и Съветската империи, Третия райх и сега клати Империята Долар! ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО БЪЛГАРСКОТО ТЪРПЕНИЕ ВЕЧНО!!!

Smela gena.dano psihi4eski da oceleee.

Браво! Много силни коментари. Явно има умни хора в България, но само по празниците се включват в коментарите. Свободното време е малко, за да си изградим гражданска позиция и по други въпроси и гражданско общество!

това е държава а ние сме путки. Тук такова престъпление е ежедневие а там милион за информация.

Балканския полустров май се е превърнал в остров и бавно бавно потъва... плъховете вече се изнесоха първи, спасявайте жените и децата - ние екипажа ще потънем заедно с него.

Че е жестоко, жестоко е! Но и гърците показват къса памет. Какво да кажем за хилядите наши черноработници там, останали излъгани и работили без пари и условия, обещани им предварително? Не че нашето племе е цвете за мирисане, но какво да кажем за хилядите ослепени самуилови воини или за насилствено прокудените или асимилирани българи в северна Гърция? Гърците да четат български новини, ше умрат от страх. А ние тука така си живеем и сме свикнали. А в Чечня още си режат главите и си държат роби в къщите и им режат я ухо я ръка, ей тъй за кеф. Отвличанията дори не ги броят вече... И нашето търпение е изчерпано. И ние сме с надежда да се въведат мерки. Разликата между нас и гърците е, че ние си оставаме кротко на място, докато тяхното гражданско общество се задействува и при най-малкия повод. Те са за тях си. За нас - никой...

Пропусна да кажеш, че НАТО стана губеща, след като минахме на тяхна страна при войната им срещу Югославия, и определено предстои разпадане на поредния съюз(ЕС). Де що е било в съюз с нас е губило... Да сме им честити на ЕС

За съжаление, написаното от вас за гръцките евреи е истина /може би по-точно би било -българската администрация, но не е минало и без участието и на армията ни, а и поведението на някой български войници към месното население е било...доста срамно/ меко казано.../. Вътре, във Стара България /за разлика от Новите земи - такъв беше терминът../ малко се знаеше за това, много хора се възторгваха, че сме си върнали Беломорска Тракия и е поправена несправедливостта на Ньойския договор / говоря за патриоти, а не за фашисти!/, но не си даваха сметка, че нямаше юридическо признание от Германия, а само обещание и главно - голямата опасност от загуба на нови територии при евентуална загуба на войната от Германия...по-късно, за това платихме с 30 хиляди убити на фронта, факт, който заедно и с някои други/ не искам да политизирам и дразня по Нова година/...ни защити на Парижката конференция и запазихме днешна България...за сега...Написаното не означава, че съседите ни са се отнасяли добре с нас...апетитът им към нашите земи е нещо постоянно...

И нашето търпение е изчерпано. И ние сме с надежда да се въведат мерки. Разликата между нас и гърците е, че ние си оставаме кротко на място, докато тяхното гражданско общество се задейства и при най-малкия повод. Те за тях си. За нас - никой.

Гърците да четат БГ новини, ше урат от страх. А ний тука така си живеем и сме свикнали. А в чечня още си режат главите и си държат роби в къщите и им режат я ухо я ръка, ей тъй за кеф. Отвличанията дори не ги броят вече.

Това, търпението им е изчерпано, е проблемът на гърците. При нас турско-руското(еврей робство още не е свършило, до като тяхното икономическо-финан робство тепърва предстой (обявяването на фалита на Гърция, като държава). НАШЕТО, БЪЛГАРСКО ТЪРПЕНИЕ фалира Византийската, Османската, Третия райх, съветската империи и сега клати Империята Долар. ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО БЪЛГАРСКОТО ТЪРПЕНИЕ ВЕЧНО!!!

Че е жестоко, жестоко е! Но, гърците показват къса памет. Какво да кажем за хилядите наши черноработници там, останали излъгани и работили без пари и условия, обещани им предварително. Не че нашето племе е цвете за мирисане, но какво да кажем за хилядите ослепени самуилови воини или за насилствено прокудените или асимилирани българи в северна Гърция? А т.нар. спасени гръцки евреи, пратени на заколение от българската армия през втората световна? Жестокостта спи в хората, но какво ли я отключва, питам?

Това, търпението им е изчерпано, е проблемът на гърците. При нас турско-руското(еврей робство още не е свършило, до като тяхното икономическо-финан робство тепърва предстой (обявяването на фалита на Гърция, като държава). НАШЕТО, БЪЛГАРСКО ТЪРПЕНИЕ фалира Византийската, Османската, Третия райх, съветската империи и сега клати Империята Долар. ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО БЪЛГАРСКОТО ТЪРПЕНИЕ ВЕЧНО!!!