Бойко Борисов: Оставката на тримата министри е доброволен акт
Борисов имал претенции към още министри. Имаше времена, когато на БСП премиерът им играеше хоро, когато бяха загинали в катастрофа войничета, припомни премиерът.
Обратно в новинатаКоментари - Бойко Борисов: Оставката на тримата министри е доброволен акт | Днес.dir.bg
Коментари
Кои доброволно дава кокала? Еи много лъже тая мутра Борисов
Оставката на Радев министърчето била заради инцидента в Хасково!??? Е няма такива наглеци и подлеци, честно! При стотици избити по пътищата !
КОЛКО ЛЕНТИ РЯЗА И НА КОЛКО МАГИСТРАЛИ ПРЕВЪРНАТИ ОТ ИЗПЪЛНИТЕЛИНЕ В ПЪТ КЪМ ОТВЪДНОТО СЕ СНИМА БЕ БОРИСОВ?!! Кой стои зад гърба на ФИРМАТА ИЗПЪЛНИТЕЛ , и защо никой не повдига обвинение срещу НЕЯ за ПРЕСТЪПНО ДЕЙСТВИЕ ПРИЧИНИЛО СМЪРТТА НЕ САМО НА ТЕЗИ 17 ЧОВЕКА , НО И НА МНОГО ДРУГИ загинали поради КОМПРОМЕТИРАНАТА ПЪТНА НАСТИЛКА!! ЗАЩО НЕ СЕ РАЗПОРЕЖДА ПРОВЕРКА НА ПЪТНАТА НАСТИЛКА И НА ДРУГИТЕ МАГИСТРАЛИ КЪДЕТО ПАК СЪЩАТА ФИРМА Е ИЗПЪЛНИТЕЛ ????? КОЙ СТОИ ЗАД ПРОФЕСОРА ПО МАГИСТРАЛИ НИКОЛАЙ МИХАЙЛИВ ?? КОЙ ??
Как кой ? Колко още информация трябва да излезе та да вденеш накрая ? Тройната коалиция преминала в двойна такава !!!
Щом червената мутра още не си хвърля оставката (и всички да му се смеят), а събира съвета за да разпределят нови порции от държавната баница с обединените престъпници значе, че има още за крадене!
Чуваме вопли и хленч от един разложен политически труп
Дискретно : Всички знаем че Варна - Е Центр задунай"управления". ..та като Се има предвид че НямаЗащо да се мандахерца тамСега - очевидно Е привикан от Баш задунай"мислителите" за Инструктаж. ...а НепосредственоБлизкото появяване до/около него на Подрастващи Мутри (Нова партида) - НЕ е случайно.
Тоя до кога ще повторя едни и същи простотии, до кога все някой друг ще му е виновен а той вечно невинен. Хайде малко мъжко поведение де. Стига с тая мантра БСП виновни, десет години я слушаме.
Разкарай и тъпия кмет на варна, като си ги почнал. портних може да е представител само на тъпаци.
Тоя наистина е шизофреник след като стигна да укорява и строителството при Живков че взели да се руши и за което естествено БСП са виновни а не той със скътаната си книжка от БКП като най лмадия КОМУНИСТ???? Раздвоението на ''личността' му няма граници след като веднъж попилява Радев че е действал неадекватно а след това приказва за някакъв ''морал гербераски и отговорност''.. Някой да му напомни когато войничетата загинаха той в кои среди беше момче за всичко и за заслугите си от това врем го направиха менторите му и главен секретар за да унищожи де що има за тях а и някои от противниците да си заминат в отвъдното...
"Не правя сметка да се дам на комунистите. Това заяви премиерът Бойко Борисов на конгреса на репресираните от комунистическия режим." Боко, сметките ги прави кръчмаря. Това се репресираните в миналото. А тези , които в бъдеще ще са репресирани/Герп, БСП, ДПС и пр./? Тях дали ще ги питат комунистите?
Борисов припомни съдбата на своя дядо, като каза, че в досието му е пишело, че е народен враг и че е починал от червен вятър. Бокича върви по стъпките на дядо си.
Бойко иска да направи нещо , то тия ОКОЛО него му пречат по всички параграфи ... Имат ли възможност да ЗЛОУПОТРЕБЯТ с нещо , НИКОГА НЕ ПРОПУСКАТ ! И най-важното :ЗАЩО И ПРИ УПРАВЛЕНИЕТО НА ГЕРБ , ....НИТО ЕДНА РЕФОРМА И НИТО ЕДИН ОСЪДЕН / знаков престъпник/ ?
Към виновните, освен Орешарски и Станишев---включи и Виденов!:)))))) ....абе ще стигне той до Аспарух, че и до някой тракийски цар!:)))))))
Станишев , Цветанов , и Плавнелиев .... Никой не може за сега да ги измести от тройката ... ТРИМАТА , които винаги работят , ДЕНОНОЩНО ,.... СРЕЩУ БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРИТЕ !
След "пресконференцията" на двамцата с оставката, бТВ завършиха с думите "и както разбрахте сами подадоха оставка". Пълен смях. Баце подавай и ти докато е време
В смисъл, че доброволно са изпълнили заповедта на главатаря на групировката герП ? Да, така може ! Махайте се - провалихте се във всичко, за нищо не ставате ! От алчни и неграмотни мутри нищо добро не може да дойде за България, колкото и да го искат !
Ъхъ. Е ся повервах... Ка па не... Мухльооо, мухльо...
ти па дали верваш,анонимен несретник.
Доброволно е когато по собствено желание и без преди това да им е искана оставка да я подадът! А сега Батко им я поискал и те доброволно я дали....е да се бият ли!
ПЕС-ът Станишев си отиде през 2008г.От тогава,БСП не са били реално на Власт. Но оправданията на ББ край нямат.Много сме си добре,повече от колкото ви казвам.Особено в археологията.Там сме най-добре.И Нанков е топ бивш Министър.Ама той и Държавата,писали едни писма любовни,но ремонт край Своге,така и не се случил.Защото,ни е силна и правова Държавата. Много фнимателно я четох тази статия.Поне 3 пъти.За да се опитам някакси,да разбера тегобите и хвалбите премиерски. За сетен път разбрах само,колко е прост.
От тази дебела креатура на ДС ми се повръща. Само като й водя снимката и прочета отишла да инспектира. Колегите му от бсп вече откога не са във властта, той продължава З тях да говори. Ама какво да правиш първата любов ръжда не хваща
Баце, знаем че и БСП не са стока, но ти направо ни съсипваш. Министрите ти са от плиткоумни по-плиткоумни, как пък един умен не намери.... престъпността е зверска по всички нива, грабят се от проекти, автомобили, надомни кражби, битова престъпност до неузнаваемост, мутрите се завърнаха и може да ги видиш навирили глави навсякъде, циганите са като богопомазани, нагло и арогантно нападат полицаи и всичко, което не им допадне (не се чуди ако има втора катуница), кметовете и общинските съветници са навсякъде суджуци и навързани като черва - осъден няма.... образованието ни копае дъното, народа става все по-дебилен и некачествено образован, за здравеопазването няма да говоря, тотално го съсипахте, за външният ни дълг също, взимате заеми като обезумяли, условия за бизнес няма, постоянно ти се влачат едни държавни мърши да те дерат с актове или да те рекетират ...е писна ни вече... ПИСНА НИ...
Повръща ми се от цялата политическа пасмина. Толкова ли в България на власт не могат да дойдат нормални хора?!
Колко пари дава държавата за строежи, а колко наливат от Европа? Спри се вече с тоя нарцисизъм.
Да, бе доброволен, тоя да мисли, че му вярваме!!! Колкото му повярвахме за спора за паркомясто!!! Най-некадърният управник-мутра на всички времена за България !!!
Този дебелак не е добре психически и има крещяща нужда от добър лекар.
с Председателя на БСП- Харманли в къщата на др.Радев ли,ще бъде?!
И тримата го поеха целия доброволно!
е ,че Манфред Вебер ни вярва! Всичко друго е ала бала!
Слушали,едно и също ,а ние оак най бедни,умираме от нелекуване или от пътища с ,,нещо като асвалт,,няма правосъдна система,сега тия махаш ,ама на тяхно място пак същите боклуци ще поставиш,не е важно да е ,,експерт,а да е ваш човек,,Вече няма кой да ти се върже на празните приказки.А относно морето,нашето ,,всичко е бетон,водорасли,мазут,а лай ,аа.В Гърция,,море чисто ,плажове просторни,и шезлонги не по скъпи от хотел.Никой не ни манипулира,вие сами се издънвате всеки ден ,защото не искате да правите реформи и навсякъде в изобилие калинки
Добрият войник Швейк с неговите "А по този повод се сетих как госпожа Мюлерова..." (нищо общо с повода) чете със завист този водопад от глупости. Няма такъв катил като чичо Тиквичка. Питат го за пътища, а оня за археология се обяснява. Че набута и Сърбия до Петрич. Уникум!
Другари -ДОБРЕ,ЧЕ МАШИНКАТА ЗА ПЛЮСОВЕ И МИНУСИ РАБОТИ В МОМЕНТА,САМО ВНИМАВАЙТЕ ДА НЕ Я повредите,ЧЕ АКО СЕ СЧУПИ-СПУКАНА НИ Е РАБОТАТА!!!...
Явно ,ще трябва да помолим другарят РУМЕН ШЕРБЕТОВ да удари едно рамо ,илиПОНЕ ДА СВЕТНЕ С ПРОЖЕКТОРА,ако не му е изгоряла пак крушката!!!...
На тоя наистина само простащината му е по-голяма от наглостта! Той наистина ли си вярва на всичките тия простотии! Та той е начело на държавата вече трети мандат, а преди това беше и един мандат началник на полицията, и кмет на София!!!! И все другите му виновни!!! Като си спомня как нагло лъжеше за антикомунистическото си потекло и репресирания си дядо.... Просто нагъл комуноиден мутро-милиционер!!!!
Абе явно на Винету pr-ите са по глупави и от вожда , няма ли кой да му прошепне да говори по малко , че явно от шизофренията си мисли , че ние сме прости и безпаметни . И защо доброволно не напусне за пореден път управлението и да бяга някъде много далече , че тепърва ще бере големи ягоди .
Налага се по няколко пъти да препрочитам измъчените опоти за словообразуване на т.нар. Ни премиер. И пак не схващам смисъла. Снимката е достатъчно полазателна- оял се е като за последно. Дано да е последно. Дано, но надали :(