САЩ: Симеон Дянков не е американски гражданин
Симеон Дянков не е американски гражданин, съобщиха от пресцентъра на министерството на финансите.
Обратно в новинатаКоментари - САЩ: Симеон Дянков не е американски гражданин | Днес.dir.bg
Коментари
Няма значение дали има американско гражданство или не. Явно няма, но и да имаше, не това е лошото. Лошото е, че е женен за еврейка. И то не случайна. Влиятелните еврейски кръгове директно си врат носа в нашата политика и икономика. Разбира се, той не е първо - той е просто поредният им пратеник/довереник/изпълнител/маша. В по-друг план, подобен брак е силно негативен с това, че независимо дали единият родител е чист българин, независимост дали другият е дори само половин евреин, пак децата стават автоматично евреи, отглеждани са като такива и по този начин са загубени за България. Евреите се смесват с нашия народ, но вместо да се претопяват, като всички други примеси, те отбиват български деца към себе си. 1/4 евреин се брои като такъв, а не като 3/4 българин. И пътят му води обикновено в Близкия изток или САЩ.
Американското консулство ще издаде такъв документ какъвто е изгоден за САЩ и съответно им разпореди ЦРУ.
Както добре започна, защо не поясни, че Флик е по-зле ама много по-зле за държавицата ни дори от Велчев? Че Велчев е на светлинни години напред като икономист? Че дори по царско време не е царяла такава простотия, безхаберие и тотална некомпетентност на всякакви нива?
Ако се съдеше по делата, няколко човека, започвайки (хронологически) от Костов и свършвайки с Дянков трябва да бъдат о-съдени за национално предателство. Така че, да се фокусираме на гражданството. ПС И не смей да споменаваш Левски когато говориш за Флик! Това е безсрамие...
Вижте какво вие: да сте виждали на живо някой, който да е работил с Дянков там, зад океана? Анонимен, та чак мистериозен е този господин Дянков, вижте какво!
от казармата едно знам - шо е маке се е лайно и шо е лайно се е маке апропо не назначихте ли вече цар на луната???
По своя характер упражняването на властта във всяка държава е елемент от държавния суверенитет. Суверенитетът е основа на конституционното устройство и се изразява като върховенство и независимост при упражняването на властта. Съмнително е доколко упражняването на властта от лица с чуждо гражданство гарантира нейната независимост. Наличието на чуждо гражданство означава публичноправна връзка между лицето и чужда държава. Тази връзка се изразява в права и задължения, които могат да бъдат в конфликт със задълженията към българската държава. Такъв конфликт на задължения може да възникне при упражняване на законодателната власт, например при гласуването на закон; изпълнителната власт - при вземането и изпълняването на управленски решения; съдебната власт - при осъществяването на нейните функции. Това важи и за особените властнически компетенции, които Конституцията предоставя на президента, както и за компетенциите на други органи, например Конституционния съд. Ето защо единствено българската държава е компетентна да прецени доколко и кога е допустимо упражняването на държавни, властнически компетенции от лице, което има друго освен българското гражданство.
бе мен по ме интеерсува има ли в МФ стая отделно за котката му , има ли назначен човек да я гледа, и назначена ли е еврейката -жена му живееща в недоимък сигур на заплата 18 000 Евро като консултант , а също така това не е ли конфликт на интереси ??? Нещо не чувам ББ и ЦЦ да се изкажат по това...а също и други дреболии от рода редовно хайманосване с хеликоптер и отсичане на борове в Бояна, че да виждал града тоя мършляк....
алооо шалом шалом не ми се прави на дръж ми капата ами си навивай масурите....смехуран