Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | dnes.dir.bg
назад

Желева се отказа да е еврокомисар и министър

Председателят на Групата на Европейската народна партия в Европейския парламент Жозеф Дол съобщи, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си за еврокомисар.

Обратно в новината

Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

От Желева научих, че талибаните са социалните работници на Авганистан и желаех да остане още няколко часа, за да я изхвърлят като мръсно коте. Това висчки го разбраха, даже ББ. Има разум в тази държава, ей! Има!

ЗАЩО ОСТАВКАТА НА РУМЯНА ЖЕЛЕВА ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ПРЕЗ НОСА НА БСП? БСП ЛИ ТРАБВАШЕ ДА Й НАЛИВА ВЪПРОСИТЕ В ГЛАВАТА ЗА ЕВРОКОМИСАР, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ Е НЕКОМПЕТЕНТНА!ПО-ДОБ ДА СЕ ЗАПИШЕ В НЯКОЙ БАЛЕТ ДА ТАНЦУВА!!!

G-n Borisov,ako realisirate programata sa prevenzia na pari4nite potozi ste Vi povervam i as.Samo togava stesam siguren,4e se opitvate da se borite s mafiata

Пази боже от Кунева,та нали и тя е част от мръсната атака,удара под кръста

Бойко трябва да се разбере с Кунева, каквото и да е, тя е много добър професионалист и може да допринесе много за България - и за какво допринесе? Кунева излъга избирателите , че гласуват за нея и събра гласове за НДСВ! Хората гласуваха за Кунева, спомни си големите билборди Гласувай за Меглена Кунева а на нейно кой отиде? - злобната Антония Петрова, заради която и стана този скандал. На всичкото отгоре е и снаха на партизанина от ЦК на БКП Иван Пръмов и е невероятна фурнаджииска лопата, в услуга на БСП/НДСВ/ДПС

Ами сега? ББ как ще връща дълговете си към бургаския клон на маф..., пардон, бизнеса? А на Желевата й желая успех в бизнеса, поне докато прокуратурата и МВР започнат наистина ефективно да работят...

Това трябва да излезне през носа на всички комунисти и зелени/също комунисти/. Първо трябва да осъдим лявото /едно от малкото в ЕС/ правителство на гърция /нарочно с малка буква/, второ трябва да се вземат всички гори на царчето, да се разследва за далавери Антония Първанова /мръсна селска кучка/, и минимум 3 комунисти от ВС на БСП в затвора начело със станишев.

ЖЕЛЕВА Е ПРОВАЛА И РАЗРУХАТА НА ГЕРБ .ГЕРБ ВЕЧЕ СЕ ПРОВАЛИ ОТВСЯКЪДЕ ....

Ми Евроскептичката по-долу може и самоа да напусне ЕС - ей ги къде са Турция, Македония, Сърбия... Приятно прекарване! :)

Това стана в най-точния момент. Доказа че комунистите са лъжци и манипулатори, и сега подаде оставка, за да остане контрата в тях. Сега ще трябва те да доказват че е имала сестра.

Дано да не цъфне пак някое говедо/кон. Че КАЛИТКО ФромДжърмани пак ще оцапа форума с доказателства как цял ЕС са червени боклуци и как щом л*йно да е, ама от ГЕРБ - на розички намисрисва.

Разгеле, някой и е налял акъл. Дано същия се обади и на бащицата, за да няма повече СРАМ. Поне сега ще им стане ясно, че селските тарикатлъци трудно минават при турбо бюрократите от Брюксел.

И от външен министър да се маха Зъблата. С тая своя компетентност ако не световна война, поне на Балканите ще драсне клечката. Да ходи да се лекува и лапа заедно с мъжлето си. А премиер-пожарникарче първо да мисли и после да плямпа. Че повече от половин година се оправдава с бившите управляващи, а не вижда, че си е избрал некадърни министри - освен Зъблата поне седем плачат да си заминат - Дянков, Рашидов, Божидар Димитров, здравния, на транспорта и съобщенията, Караджова. Има и други, но те още не са натворили толкова гафове. Лошото е, че премиерчето няма хора истински гербери не само за вариант Б, но и за кабинет Б. Слабички са му кадрите, нефелни, по десет пъти пребоядисали се. И почти всички се омаскарили вече - кой агент, кой пияница, кой така цицал от държавата, па се забравил.

Напук на БСП и НДСВ пак няма да сложат техен човек. И тази престъпна банда на следващи избори ще има още по-малко проценти. БСП(отдавна) и НДСВ станаха символ на всичко най-зло събрано накуп.

АнтУния Плюнкова никога нямаше да се откаже,защото е много гладна.Румяна може да не е толкова компетентна,но има ЧЕСТ!!!

Тези които я прецакаха са много по-зле от нея,мръсен свят!,българска (циганска) работа.

лелеее, как им го натеменужих на тия герберчета, чак им станаха очите на игликаааа!

ха ха ха неспособната кучка за нищо не става. Сега очаквам и в България Б.Борисов да направи така с неговото правителство. Герберите май започнаха да вяхнат един по един :))))

съм от наглото поведение на българските комунисти!Жалко за умната жена!До кога Б.Борисов ще им прави метани на БСП-комунисти?Защо не проверят целият български парламент за конфликт на интереси?Нима са изрядни?До кога ще ги търпим?

Достойна постъпка.Кадърния човек винаги ще прогресира в или извън ЕП.Жалко,че българка стои в основата на целия скандал и ми е чудно тая пачавра Първанова как ще се чувства отсега нататък.

ГЕРБЕРЧЕТАА , ПРИЗНАЙТЕ СИ , ЧЕ СТЕ В ГОЛЯМО ПОРАЖЕНИЕ . ТОПИТЕ СЕ БЕЗСЛАВНО КАТО СНЕГА ПРЕЗ ПРОЛЕТТА . ДО ЛЯТОТО ВЕЧЕ НИКОЙ И НЯМА ДА СИ СПОМНЯ ЗА ВАС .... GAME OVER......

Сензация. От EurActiv току-що съобщиха, че Желева е била изпълнителен директор на фирма, създадена от бившите съветски тайни служби в Лихтенщайн. Източникът на информацията е неназован водещ европейски депутат от социалдемократите. Кой може да провери многобройните фирми на Желева и да установи коя е фирмата в Лихтенщайн?

ЯД ме е, мръсните социалисти пак продадоха България....докога тая партия ще съществува и ще бъдат ли наказани най-бг.социалистите?

Жалко. Не си спомням да е изливана толкова помия върху един човек. Не съм от Герб, дори не харесвам ББ.

tui v uni i du6ata v raq ne moje.Evropeiciye ne sa pravei v du.e,sori!

Червените спечелиха сражението, но не и войната. Много е важно новият кандидат да няма шумкари в родата си. Успех на ГЕРБ.

Мръсна работа е политиката и се чудя как въобще очакваме с нея да се захващат почтени хора?! Трябва да си гьон-сурат като Станишев и сие, иначе няма как да оцелееш.

най - сетне егати мафията

Браво , достойна ЗАКЪСНЯЛА постъпка!!!

Хора, не се връщайте в никакъв случай в България. Новите (деца на комунисти, завършили на Запад) и старите комунистически кланове са превзели буквално цялата държава. Там няма парламент и партии. Партиите са различни кланове на комунисти. Малкото хора, които са останали живеят в абсолютна мизерия. Единствените, които живеят в охолство са копелетата на бившите комунисти - полицай, военни и пожарникари (те взимат заплати по 1000-2000 лева, безплатни жилища и всякакви облаги). Полицията е навсякъде и могат да те застрелят и окрадат безнаказано и без причина. Най-облагодетелстван са бивши комунисти и децата им. Това са бивши ченгета, военни и подобни помияри, които сега са банкери, хотелиери, едри собственици и т.н. Те държат телевизии, медии и въобще всичко официално е една голяма манипулация. Манипулацията е толкова голяма, че всички европейски пари отиват при тях. Всичко се подслушва. Ежедневно убиват и крадат стотици обикновени и хора и никой не си мърда пръста за това. Но ако отвлекат или ограбят някоя богата комунистическа свиня, цялата държава се активизира, променят закони и започва още по-голям терор на обикновените хора. Правителството защитава единствено и само комунистите олигарси и замазва очите на хората като хваща и арестува хора, който пречат на комунистическите кланове (олигарсите). Навсякъде звучи долнопробна, помиярска музика наречена чалга и руска музика. Хората са като зомбирани. Клановете на комунистите (БСП, ГЕРБ, АТАКА и т.н.) и мазни плужеци от медиите ги заливат и им промиват мозъка с патриотизъм: Колко е хубаво в България. В никакъв случай не си и помисляйте да инвестирате в България или да носите спестявания. В момента в който кацнете на летище София сте буквално обречен.

най-после некво смислено действие!!! сега и от министър да ни се разкара... най-хептен-по-добре! напред българЬО!

марш гадино