Желева се отказа да е еврокомисар и министър
Председателят на Групата на Европейската народна партия в Европейския парламент Жозеф Дол съобщи, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си за еврокомисар.
Обратно в новинатаКоментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | Днес.dir.bg
Коментари
От Желева научих, че талибаните са социалните работници на Авганистан и желаех да остане още няколко часа, за да я изхвърлят като мръсно коте. Това висчки го разбраха, даже ББ. Има разум в тази държава, ей! Има!
ЗАЩО ОСТАВКАТА НА РУМЯНА ЖЕЛЕВА ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ПРЕЗ НОСА НА БСП? БСП ЛИ ТРАБВАШЕ ДА Й НАЛИВА ВЪПРОСИТЕ В ГЛАВАТА ЗА ЕВРОКОМИСАР, ЕСТЕСТВЕНО ЧЕ Е НЕКОМПЕТЕНТНА!ПО-ДОБ ДА СЕ ЗАПИШЕ В НЯКОЙ БАЛЕТ ДА ТАНЦУВА!!!
G-n Borisov,ako realisirate programata sa prevenzia na pari4nite potozi ste Vi povervam i as.Samo togava stesam siguren,4e se opitvate da se borite s mafiata
Бойко трябва да се разбере с Кунева, каквото и да е, тя е много добър професионалист и може да допринесе много за България - и за какво допринесе? Кунева излъга избирателите , че гласуват за нея и събра гласове за НДСВ! Хората гласуваха за Кунева, спомни си големите билборди Гласувай за Меглена Кунева а на нейно кой отиде? - злобната Антония Петрова, заради която и стана този скандал. На всичкото отгоре е и снаха на партизанина от ЦК на БКП Иван Пръмов и е невероятна фурнаджииска лопата, в услуга на БСП/НДСВ/ДПС
Ами сега? ББ как ще връща дълговете си към бургаския клон на маф..., пардон, бизнеса? А на Желевата й желая успех в бизнеса, поне докато прокуратурата и МВР започнат наистина ефективно да работят...
Това трябва да излезне през носа на всички комунисти и зелени/също комунисти/. Първо трябва да осъдим лявото /едно от малкото в ЕС/ правителство на гърция /нарочно с малка буква/, второ трябва да се вземат всички гори на царчето, да се разследва за далавери Антония Първанова /мръсна селска кучка/, и минимум 3 комунисти от ВС на БСП в затвора начело със станишев.
Ми Евроскептичката по-долу може и самоа да напусне ЕС - ей ги къде са Турция, Македония, Сърбия... Приятно прекарване! :)
Това стана в най-точния момент. Доказа че комунистите са лъжци и манипулатори, и сега подаде оставка, за да остане контрата в тях. Сега ще трябва те да доказват че е имала сестра.
Дано да не цъфне пак някое говедо/кон. Че КАЛИТКО ФромДжърмани пак ще оцапа форума с доказателства как цял ЕС са червени боклуци и как щом л*йно да е, ама от ГЕРБ - на розички намисрисва.
Разгеле, някой и е налял акъл. Дано същия се обади и на бащицата, за да няма повече СРАМ. Поне сега ще им стане ясно, че селските тарикатлъци трудно минават при турбо бюрократите от Брюксел.
И от външен министър да се маха Зъблата. С тая своя компетентност ако не световна война, поне на Балканите ще драсне клечката. Да ходи да се лекува и лапа заедно с мъжлето си. А премиер-пожарникарче първо да мисли и после да плямпа. Че повече от половин година се оправдава с бившите управляващи, а не вижда, че си е избрал некадърни министри - освен Зъблата поне седем плачат да си заминат - Дянков, Рашидов, Божидар Димитров, здравния, на транспорта и съобщенията, Караджова. Има и други, но те още не са натворили толкова гафове. Лошото е, че премиерчето няма хора истински гербери не само за вариант Б, но и за кабинет Б. Слабички са му кадрите, нефелни, по десет пъти пребоядисали се. И почти всички се омаскарили вече - кой агент, кой пияница, кой така цицал от държавата, па се забравил.
Напук на БСП и НДСВ пак няма да сложат техен човек. И тази престъпна банда на следващи избори ще има още по-малко проценти. БСП(отдавна) и НДСВ станаха символ на всичко най-зло събрано накуп.
АнтУния Плюнкова никога нямаше да се откаже,защото е много гладна.Румяна може да не е толкова компетентна,но има ЧЕСТ!!!
Тези които я прецакаха са много по-зле от нея,мръсен свят!,българска (циганска) работа.
ха ха ха неспособната кучка за нищо не става. Сега очаквам и в България Б.Борисов да направи така с неговото правителство. Герберите май започнаха да вяхнат един по един :))))
съм от наглото поведение на българските комунисти!Жалко за умната жена!До кога Б.Борисов ще им прави метани на БСП-комунисти?Защо не проверят целият български парламент за конфликт на интереси?Нима са изрядни?До кога ще ги търпим?
Достойна постъпка.Кадърния човек винаги ще прогресира в или извън ЕП.Жалко,че българка стои в основата на целия скандал и ми е чудно тая пачавра Първанова как ще се чувства отсега нататък.
ГЕРБЕРЧЕТАА , ПРИЗНАЙТЕ СИ , ЧЕ СТЕ В ГОЛЯМО ПОРАЖЕНИЕ . ТОПИТЕ СЕ БЕЗСЛАВНО КАТО СНЕГА ПРЕЗ ПРОЛЕТТА . ДО ЛЯТОТО ВЕЧЕ НИКОЙ И НЯМА ДА СИ СПОМНЯ ЗА ВАС .... GAME OVER......
Сензация. От EurActiv току-що съобщиха, че Желева е била изпълнителен директор на фирма, създадена от бившите съветски тайни служби в Лихтенщайн. Източникът на информацията е неназован водещ европейски депутат от социалдемократите. Кой може да провери многобройните фирми на Желева и да установи коя е фирмата в Лихтенщайн?
ЯД ме е, мръсните социалисти пак продадоха България....докога тая партия ще съществува и ще бъдат ли наказани най-бг.социалистите?
Жалко. Не си спомням да е изливана толкова помия върху един човек. Не съм от Герб, дори не харесвам ББ.
Червените спечелиха сражението, но не и войната. Много е важно новият кандидат да няма шумкари в родата си. Успех на ГЕРБ.
Мръсна работа е политиката и се чудя как въобще очакваме с нея да се захващат почтени хора?! Трябва да си гьон-сурат като Станишев и сие, иначе няма как да оцелееш.
Хора, не се връщайте в никакъв случай в България. Новите (деца на комунисти, завършили на Запад) и старите комунистически кланове са превзели буквално цялата държава. Там няма парламент и партии. Партиите са различни кланове на комунисти. Малкото хора, които са останали живеят в абсолютна мизерия. Единствените, които живеят в охолство са копелетата на бившите комунисти - полицай, военни и пожарникари (те взимат заплати по 1000-2000 лева, безплатни жилища и всякакви облаги). Полицията е навсякъде и могат да те застрелят и окрадат безнаказано и без причина. Най-облагодетелстван са бивши комунисти и децата им. Това са бивши ченгета, военни и подобни помияри, които сега са банкери, хотелиери, едри собственици и т.н. Те държат телевизии, медии и въобще всичко официално е една голяма манипулация. Манипулацията е толкова голяма, че всички европейски пари отиват при тях. Всичко се подслушва. Ежедневно убиват и крадат стотици обикновени и хора и никой не си мърда пръста за това. Но ако отвлекат или ограбят някоя богата комунистическа свиня, цялата държава се активизира, променят закони и започва още по-голям терор на обикновените хора. Правителството защитава единствено и само комунистите олигарси и замазва очите на хората като хваща и арестува хора, който пречат на комунистическите кланове (олигарсите). Навсякъде звучи долнопробна, помиярска музика наречена чалга и руска музика. Хората са като зомбирани. Клановете на комунистите (БСП, ГЕРБ, АТАКА и т.н.) и мазни плужеци от медиите ги заливат и им промиват мозъка с патриотизъм: Колко е хубаво в България. В никакъв случай не си и помисляйте да инвестирате в България или да носите спестявания. В момента в който кацнете на летище София сте буквално обречен.
най-после некво смислено действие!!! сега и от министър да ни се разкара... най-хептен-по-добре! напред българЬО!