Коментари - Сняг и студ продължават да блокират Европа | dnes.dir.bg
назад

Сняг и студ продължават да блокират Европа

Силният снеговалеж в Полша продължава да възпрепятства движението на влаковете в страната, където минусовите температури извадиха железопътните линии от строя.

Обратно в новината

Коментари - Сняг и студ продължават да блокират Европа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

А в БГ още на 1 януари бяха цъфнали кокичетата. Ей дано скоро да зарука големия сняг и тука, че вече не се трае тва скапано време и тая мръсотия по улиците, снега поне покрива боклуците.

А на норвежците им е през оная, станало било минус 40 - голяма работа. Руснаците при минус 35 си карат колите по изчистените улици, двуметровият сняг им е изчистен, а самолетите си излитат и кацат, сигурно защото никой не ги е уведомил, че положението е страшно!

продължава ли да стига само до средата на тунела?

Аре веднъж и англетата и франсетата да разберът какво е зима че само по кината я гледат. То всичко се връща на този свят.

А в БГ още на 1 януари бяха цъфнали кокичетата. Ей дано скоро да зарука големия сняг и тука, че вече не се трае тва скапано време и тая мръсотия по улиците, снега поне покрива боклуците.

А на норвежците им е през оная, станало било минус 40 - голяма работа. Руснаците при минус 35 си карат колите по изчистените улици, двуметровият сняг им е изчистен, а самолетите си излитат и кацат, сигурно защото никой не ги е уведомил, че положението е страшно!

продължава ли да стига само до средата на тунела?

Аре веднъж и англетата и франсетата да разберът какво е зима че само по кината я гледат. То всичко се връща на този свят.