Сняг и студ продължават да блокират Европа
Силният снеговалеж в Полша продължава да възпрепятства движението на влаковете в страната, където минусовите температури извадиха железопътните линии от строя.
Обратно в новинатаКоментари - Сняг и студ продължават да блокират Европа | Днес.dir.bg
Коментари
А в БГ още на 1 януари бяха цъфнали кокичетата. Ей дано скоро да зарука големия сняг и тука, че вече не се трае тва скапано време и тая мръсотия по улиците, снега поне покрива боклуците.
А на норвежците им е през оная, станало било минус 40 - голяма работа. Руснаците при минус 35 си карат колите по изчистените улици, двуметровият сняг им е изчистен, а самолетите си излитат и кацат, сигурно защото никой не ги е уведомил, че положението е страшно!
Аре веднъж и англетата и франсетата да разберът какво е зима че само по кината я гледат. То всичко се връща на този свят.
А в БГ още на 1 януари бяха цъфнали кокичетата. Ей дано скоро да зарука големия сняг и тука, че вече не се трае тва скапано време и тая мръсотия по улиците, снега поне покрива боклуците.
А на норвежците им е през оная, станало било минус 40 - голяма работа. Руснаците при минус 35 си карат колите по изчистените улици, двуметровият сняг им е изчистен, а самолетите си излитат и кацат, сигурно защото никой не ги е уведомил, че положението е страшно!