Коментари - Почина шефът на ОЛАФ | dnes.dir.bg
назад

Почина шефът на ОЛАФ

Генералният директор на Европейската служба за борба с измамите (ОЛАФ), германецът Франц-Херман Брюнер е починал през уикенда "вследствие на дълго заболяване".

Обратно в новината

Коментари - Почина шефът на ОЛАФ | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И кво като почина този Хитлер, това ли новина ??????????

bog da go prosti dano jeleva da ne ja priemat tasi ne kompetantna grosna jena

От 14 мнения, положителни са 3 - 21,4%. Твърде висок положителен процент. Айде давайте по-сериозно! Новината все пак е за починал човек - какво пречи да се плюе по-активно!

Бог да го прости! Пеевски е фаворит на поста, предвид огромния му .....корем

Ein guter Mann!

МРЕТЕ, МРЕТЕ...!!! НАЛИ ИСКАТЕ ДА УВЕЛИЧАВАТЕ ПЕНСИОННАТА ВЪЗРАСТ. ЦЕЛТА Е ЯСНА - ИКОНОМИИ НА БЮДЖЕТА, НЯМЯ ДА ПЛАЩАТЕ ПЕНСИИ,ИЛИ ЩЕ ИЗПРАЩАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ ЗАПИСИ В ГРОБИЩАТА. ВСИЧКИ УПРАВЛЯВАЩИ, КОИТО ИСКАТ ДА УВЕЛИЧАВАТ ВЪЗРАСТТА - ДА УМРАТ ПРЕДИ ДА СА Я ДОСТИГНАЛИ. Г А Д О В Е !

Лека му пръст на човека! Тези хора живеят достойно, и почиват достойно. Не като нашите мърши тук.

ь бе дир бг зяща неу ме публикувате изказванията страх ви е и или има цензура