назад
Почина шефът на ОЛАФ
Генералният директор на Европейската служба за борба с измамите (ОЛАФ), германецът Франц-Херман Брюнер е починал през уикенда "вследствие на дълго заболяване".
Обратно в новинатаКоментари - Почина шефът на ОЛАФ | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
От 14 мнения, положителни са 3 - 21,4%. Твърде висок положителен процент. Айде давайте по-сериозно! Новината все пак е за починал човек - какво пречи да се плюе по-активно!
МРЕТЕ, МРЕТЕ...!!! НАЛИ ИСКАТЕ ДА УВЕЛИЧАВАТЕ ПЕНСИОННАТА ВЪЗРАСТ. ЦЕЛТА Е ЯСНА - ИКОНОМИИ НА БЮДЖЕТА, НЯМЯ ДА ПЛАЩАТЕ ПЕНСИИ,ИЛИ ЩЕ ИЗПРАЩАТЕ ПОЩЕНСКИТЕ ЗАПИСИ В ГРОБИЩАТА. ВСИЧКИ УПРАВЛЯВАЩИ, КОИТО ИСКАТ ДА УВЕЛИЧАВАТ ВЪЗРАСТТА - ДА УМРАТ ПРЕДИ ДА СА Я ДОСТИГНАЛИ. Г А Д О В Е !
Лека му пръст на човека! Тези хора живеят достойно, и почиват достойно. Не като нашите мърши тук.