Коментари - Националите на Того обстрелвани с автомати | dnes.dir.bg
назад

Националите на Того обстрелвани с автомати

Няколко футболни национали на Того са били ранени сериозно, след като по клубния автобус на тима е било стреляно с автомати, предаде БГНЕС.

Обратно в новината

Коментари - Националите на Того обстрелвани с автомати | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

mnogo stra6no! i Kal, tova se slu4va ne samo v Afrikal, za sujalenie razbira se:(

ebi mu maikata

Е МУ МКТ

къде сте, не ви ли плащат да коментирате и това

до гуша,просто Африка!!!

Пак е Маргина. Освен България, иска да тормози и Южна Африка.

кой на кого да плаща е всеки си казва каквото му е на сърце

Няма оправия там, просто АФРИКА. Болни туземци

И нашите го заслужават..

Ами нашите?

Това са били наглите 5-та серия.

Тия са по-зле и от нас!