Словашки полицаи качили взрив в самолет за експеримент
Властите в Словакия трябва да дадат обяснение за провалилил се експеримент, при който нищо неподозиращ словашки електротехник качил без свое знание експлозиви на борда на самолет за Ирландия, съобщи Асошиейтед прес.
Обратно в новинатаКоментари - Словашки полицаи качили взрив в самолет за експеримент | Днес.dir.bg
Коментари
До Ебача Киро. Ми кво ще правиш Кирца ще действаш нали си виждал какви засукани служителки има по летищата
Ми то по същия начин могат да ми сложат в багажа наркотици за да проверят дали кучетата ще ги надушат. Тогава върви, че доказвай, че не си трафикант. Въобще, някой контролира ли какви ги върши персонала с багажите на пътниците, и не се ли пренася по този начин контрабанда?
Бря, ам чи щяли да слагат скенер за цяло тяло. И кат` видат голям .уй, к`во пра`им тогава?
az ako biah na miastoto na putnika , deto ne sa go pitali , stiah da im ostavia paketa v spasitelna jiletka na niakoia sedalka i da si go tursiat.
Бе много, много не се успокоявай, защото министъра на вътрешните работи Калиняк е полубългарин!!! Майка му е от плевенско, демек селска с бившия български министър на МВР ... Петков ли беше. Също като него и той е от демократичната левица!!! Нещо много съвпадения станаха, за да си помислим терористи ли са комунистите или просто са си некадърни!!!
Нищо не казват какво става с неволния помагач. Пък и защо са оставили взрива чак до Дъблин?!? Ама че експеримент!
Поне добре че са си признали, че ако бяха нашите полицаи, можеше човекът да изгние в пандиза в Ирландия.
Май навсякъде полицай стават тези дето в нормална фирма биха ги изгонили веднага от работа..............
А най-големия майтап е последното изречение във факса до Ирландското министерство на вътрешните работи: Моля, взрива върнете със същия самолет!!! Те горките, не само, че нищо не са си признали, но и наговарят Ирландците да качат взрив във самолета!!!!!!! Комунистически, пълен комунистически боклук!!!!
А най-големия майтап е последното изречение във факса до Ирландското министерство на вътрешните работи: Моля, взрива върнете със същия самолет!!! Те горките, не само, че нищо не са си признали, но и наговарят Ирландците да качат взрив във самолета!!!!!!! Комунистически, пълен комунистически боклук!!!!
Бе много, много не се успокоявай, защото министъра на вътрешните работи Калиняк е полубългарин!!! Майка му е от плевенско, демек селска с бившия български министър на МВР ... Петков ли беше. Също като него и той е от демократичната левица!!! Нещо много съвпадения станаха, за да си помислим терористи ли са комунистите или просто са си некадърни!!!