Коментари - Моторист уби мъж и рани 5-годишното му внуче | dnes.dir.bg
назад

Моторист уби мъж и рани 5-годишното му внуче

Дядо и внуче бяха пометени от моторист, докато се разхождали по тротоара в центъра на Враца. 65-годишният мъж е загинал на място, а детето и мотористът са настанени в болницата с опасност за живота, съобщи БНТ.

Обратно в новината

Коментари - Моторист уби мъж и рани 5-годишното му внуче | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Надявам се моториста на излезе от болницата с краката напред !

все повече и повече такива новини ще слушаме,защото за шофьорите и мотористите държавата се грижи повече,отколкото за пешеходците.Пример - живея в София,в ЖК младост,всяка сутрин пресичам една, на времето тиха квартална улица,която в момента прилича на околовръстния път.Светофарът за колите свети 90 сек а за пешеходците 8 сек,един възрастен човек не стига и до половинато на платното и колите тръгват,що за безобразие е това

Еми събират се 2-3 хиляди лева от роднините и една сутрин копелето го намират на бунището, това е правилното решение на задачката.

Да мре мамицата му и моторист. сички мотористи са идиоти

IZRODI

В такива моменти не изпитвам никакви угризения, относно радостта която ме обзема при всяка новина за загинал моторист. Аз живея точно до тази улица - по принцип е безумно спокойна.