Коментари - Шеста жертва на свинския грип | dnes.dir.bg
назад

Шеста жертва на свинския грип

Националният епидемиолог д-р Ангел Кунчев съобщи днес по БНТ за шести смъртен случай на новия грип А H1N1.

Обратно в новината

Коментари - Шеста жертва на свинския грип | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако всички заръфаме чесън епидемията ще е затисната в ъгъла на статистиката. Ама как да стане това, като смърди ужасно? Те и други работи смърдят, ама се усмърдяваме без много да протестираме. Ето тук господин генерал-премиерът Бат Бойко може да удари едно рамо плюс бицепс и усмивка. Като обществено популярен и статистически обичана личност може да свика една пресконференция и да изхруска една скилидка чесън. После да обяви, че от този момент до края на епидемията миризмата на чесън става символ на здравия човек, еманация на имунната система и лайфстайл продукт и да почерпи присъстващите с по едно чесънче. После средствата за масова информация/пропаганд ще разпространят новия стандарт в обществото. Жадните за подражание електорални единици ще подемат мощно чесновия аромат и на AH1N1 му е спукана работата, както и на другите щамове. И понеже вярвам в здравите сили на реда от тази популярна трибуна призовавам г-н Борисов да покаже дискретен (или както той реши) среден пръст на фармацевтичните монополисти, с едно мръдване на веждата да тръшне грипа и да се конституира като един нов национален водител/будител/лечи защо не и чудотворец. А те, здравите сили, да предадат Нему тази невинна подсказка, която имах възмутителната дързост да споделя с вас.

Някой ще каже ли от какво почина учителката от Враца

какво чакате,а не обявите в София грипна епидемия?хората масово са болни.децата също!

мри ти нещастнико! Срам от такива като тебе !!!

НАД СМЪЛЧАНИТЕ ПОЛЕТА ПЕЯТ ТРАУРНИ ЗВЪНЧЕТА ЧЕРНА КАТАФАЛКА МИНА АЗИС ОТ СВИНСКИ ГРИП ПОЧИНА!

Моля престанете с истерията . Като уведомявате за пореден смъртен случай, изяснявайте от цигански или български произход са починалите ,защото това има значение. Затова съществуват раси,хората или имат или нямат някои ензими и т.н

Моля престанете с истерията . Като уведомявате за пореден смъртен случай, изяснявайте от цигански или български произход са починалите ,защото това има значение. Затова съществуват раси,хората или имат или нямат някои ензими и т.н

Предлагам да се направи на първа страница на Дир-а един брояч за умрелите по различни направления, примерно: За периода: 01.01.2009 - 06.11.2009 Свински грип - 6 Обикновен грип - 1567 ПТП пешеходец - 123 ПТП алкохол - 134 ПТП висока скорост - 145 Необезопасен строеж - 51 ..... и т.н. (може и графа Прекомерен Секс) Така ще сме информирани и всеки ще е в час. Няма да има нужда от стряскащи заглавия, и ще знаем ако минем нормата/плана за годината!

www.evreite.narod.ru

До кога ще броите жертвите на грипа? друга работа нямате ли си?

Това е дебилизъм в най-чиста форма!!!Защо ИСКАТ да се разболеят ПОВЕЧЕ ученици и деца,та след това да обявят грипна ваканция?!!!