Коментари - Директорка на училище почина, подозират грипа | dnes.dir.bg
назад

Директорка на училище почина, подозират грипа

Жена почина във Враца днес, след като седмица е лекувана от грип, съобщи Дарик радио.

Обратно в новината

Коментари - Директорка на училище почина, подозират грипа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много ни е зле здравопазването. Бях сигурен, че само една малка част от пациентите с свински грип ще бъдат диагностицирани правилно. Другите ще се водят просто със сезонен грип.

бог да я прости.вечна и памет.

Хора всички ще се заразим повярвайте ми ... тези некадърни лекари не са подготвени и нямат ваксините освен в Столицата... ще измираме докато ни лекуват с Окспамокс,Оксициклин и т.н.

по-нагоре трябва някой министър да умре може и да го вземат насериозно тогава

абе хора,какво става?разпуснете децата докато не е късно.ограничете вс.събирания...налож ограничения...вземет някакви мерки или вече е късно

Това не е държава!Умират хора,а тия се правят,че нищо не се е случило!Тепърва ще се пускат документи за търг на ваксина,която ще се набави най-рано през януари!Почина млада жена в разцвета на силите си......бог да я прости.Съболезновани на семейството.Нямаме късмет,за съжаление!Родили сме се и живеем в идиотска държава и обстановка!

tova e nai-dobrata direktorka v grada sbogom gospojo ivanova

Защо трябва да се чака да се разболеят много деца? Какъв кретенизъм!Още от понеделник да излязат всички училища в грипна ваканция.

Гербери махайте се, хората умират като мухи, а тия си играят на политици.

И сега какво? Изтърваха вируса, а в Бг още си затварят очите и се правят че няма нищо, вместо да признаят колко са болните и да затворят училища и забранят събиранията. Нещастна държава, загубена

трябва веднага да се обяви грипна ваканция в цялата страна, това е нечувано безхаберие! Умират не само хронично болни, но и напълно здрави хора.

хайде господа лекари, обяснете какво става - аз лично не си спомням толкова смъртни случаи за толкова кратко време!!

Добричката болница...корупция, некадърност и безхаберие. Обществена тайна за добричлии е, че първо те гледат в ръцете и после лекуват. Дано момчето има шанс да се възстанови.

СВИНЕ ЛИ СЕ ЧУВСТВАТЕ,ЧЕ ВИ Е СТРАХ ОТ СВИНСКИ ГРИП? ЩОМ ВЕЧЕ БОЛЕДУВАТЕ ЗНАЧИ Е ЧОВЕШКИ. И СТИГА С ТАЗИ ПСИХОЗА, С УПРЕЦИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ И С ТАМИФЛУ-ТО... ПОРЕДНИЯ КЬОРФИШЕК, АМА ЩОМ ИСКАТЕ ДА СИ ХАРЧИТЕ ПАРИТЕ...

Съболезнования за близките на покойната учителка. Жалко, че си отиват такива хора, а корумпираните боклуци живеят. Няма ли за тях болести?

Съболезнования за близките на покойната учителка. Жалко, че си отиват такива хора, а корумпираните боклуци живеят. Няма ли за тях болести?

Бах мааму , къв е тоя грип да свали човек бре? Явно атакува главно страни със стабилна здравна система , като нашата.