назад
Директорка на училище почина, подозират грипа
Жена почина във Враца днес, след като седмица е лекувана от грип, съобщи Дарик радио.
Обратно в новинатаКоментари - Директорка на училище почина, подозират грипа | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
СВИНЕ ЛИ СЕ ЧУВСТВАТЕ,ЧЕ ВИ Е СТРАХ ОТ СВИНСКИ ГРИП? ЩОМ ВЕЧЕ БОЛЕДУВАТЕ ЗНАЧИ Е ЧОВЕШКИ. И СТИГА С ТАЗИ ПСИХОЗА, С УПРЕЦИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ И С ТАМИФЛУ-ТО... ПОРЕДНИЯ КЬОРФИШЕК, АМА ЩОМ ИСКАТЕ ДА СИ ХАРЧИТЕ ПАРИТЕ...
Съболезнования за близките на покойната учителка. Жалко, че си отиват такива хора, а корумпираните боклуци живеят. Няма ли за тях болести?
Съболезнования за близките на покойната учителка. Жалко, че си отиват такива хора, а корумпираните боклуци живеят. Няма ли за тях болести?