Коментари - Директорка на училище почина, подозират грипа | dnes.dir.bg
назад

Директорка на училище почина, подозират грипа

Жена почина във Враца днес, след като седмица е лекувана от грип, съобщи Дарик радио.

Обратно в новината

Коментари - Директорка на училище почина, подозират грипа | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

СВИНЕ ЛИ СЕ ЧУВСТВАТЕ,ЧЕ ВИ Е СТРАХ ОТ СВИНСКИ ГРИП? ЩОМ ВЕЧЕ БОЛЕДУВАТЕ ЗНАЧИ Е ЧОВЕШКИ. И СТИГА С ТАЗИ ПСИХОЗА, С УПРЕЦИ КЪМ ЛЕКАРИТЕ И С ТАМИФЛУ-ТО... ПОРЕДНИЯ КЬОРФИШЕК, АМА ЩОМ ИСКАТЕ ДА СИ ХАРЧИТЕ ПАРИТЕ...

Съболезнования за близките на покойната учителка. Жалко, че си отиват такива хора, а корумпираните боклуци живеят. Няма ли за тях болести?

Съболезнования за близките на покойната учителка. Жалко, че си отиват такива хора, а корумпираните боклуци живеят. Няма ли за тях болести?

Бах мааму , къв е тоя грип да свали човек бре? Явно атакува главно страни със стабилна здравна система , като нашата.