Автобус препречи Цариградско в час пик
Автобус № 213 е излязъл от платното и е "прескочил" мантинелата на бул. ”Цариградско шосе” срещу сп. „Студентски общежития” и сградата на телевизия „Европа”, предаде БГНЕС.
Обратно в новинатаКоментари - Автобус препречи Цариградско в час пик | Днес.dir.bg
Коментари
Леле беше ужасно, бях в автобуса и не, че искам да оправдавам шофьора,но човека си караше нормално,всичко стана за секунди, направи такава маневра,че навлязахме в мантинелата.Някакъв го засякъл и евалата на шофьора за отреагирването,защот ако не беше постъпил така 100% щеше да има жертви и те щяха да са тези в колата.Разминахме се по-възможно най-благополучния начин.Аз съм едно момиче на 21 години и идва след като слязох от автобуса и го видях се опомних,направо се разтреперих като се замислих колко страшно можеше да стане.По чудо няма жертви.Всичко това става заради безотговорността на някой хора,те за своя живот не мислят, пък за останалите.Те не осъзнават,че животът се дава само един път и може да го загубиш за миг.както е казал Булгаков Проблемът не е в това,че човек е смъртен,а в това,че е внезапно смъртен Можеш ли,да върнеш времето назад, стрелките от вчера няма как да спрат. Не бързай,не се надбягвай с вятъра, живота веднъж се дава,знай това. Приятелю,къде си тръгнал ми кажи, да срещнеш лице в лице съдбата си!? И други и те така са бързали, цветята в страни от пътя виждаш ли? Безброй души...изгубени. ГО ДАРИ НИ С РАЗУМ КАК ДА СЕ ПАЗИМ.МОЖЕМ ЛИ, ОТ НАС САМИТЕ ДНЕС ДА СЕ СПАСИМ?