назад
Премиер и кмет откриха нова градина
Премиерът Бойко Борисов и и.д. кмет на София Минко Герджиков откриха нова детска градина в столичния квартал "Света Троица".
Обратно в новинатаКоментари - Премиер и кмет откриха нова градина | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018