назад
Новото метро намалява разходите за транспорта
След пускането в експлоатация на новата метроотсечка, свързваща "Младост" с "Обеля" транспортните разходи на столицата ще бъдат намалени с 3-4 %, заяви и.д. кмет на София Минко Герджиков.
Обратно в новинатаКоментари - Новото метро намалява разходите за транспорта | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018