Коментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | dnes.dir.bg
назад

Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта

Две двойки еднояйчни близнаци са открили любовта помежду си, съобщава агенция "Булфото".

Обратно в новината

Коментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Много са готини! Защо наистина е забранено? Дали забраната важи за близнаци?! Хм, трябва да се измисли начин, аз съм чувала, че по света има такива бракове. Дали техните деца ще са близнаци, щом и от двете страни има такива гени?! или внуците им? Пак да пишете за тях - какво става нататък, искаме продължение!

Да са живи и здрави.

Евичке, слънце, не си ли чула, че анорексичките вече не са на мода. Мъжете търсят нормални, здрави жени които могат и да им родят дете, не само да ги забавляват.Е, аз говоря за нормалните мъже, не за мутрите, които обикновено вече имат по няколко деца и търсят... хмм... нека кажа, елегантни дами за сексуални забавления срещу покупка на луксозна кола и кожено палто. :)

Пък и да сгреши някое от тези двете хубави момчета с балдъзата - нищо, и туй бабиното и онуй бабиното.

е има църковна пречка- има,но ще помолим Дядо Господ да им прости.Дай Боже да се стигне до наследници и те ще бъдат толкова хубави.

А ако го направят едновременно?

Taman 6e si se menkat :) qkoo

Не могат и двете двойки да се оженят - в момента , в който едната двойка го направи, другата стават роднини по сватсвство.

Само че в тоя случай как ще забележат, че са си променили сношенията, като са еднакви?! Тоя(тая) дето ще пробва ще си трае, тоя(тая) дето няма да знае, няма да знае! А иначе любовта между етърви е опята в не една песен. Народа го е казал: По братски ле ще делим или по равно. Наистина живи, здрави и щастливи да са и четримата, но такива бракове често са проблематични.

bravoooooo!!!

аа многууу якууу.. :}

Хан Тукту (27.08.2009 г. 15:35ч.) Забраната идва от опасността двета сестри да променят отношенията си... Хане, няма проблем да си променят отношенията, стига да не си променят сношенията...

Извратеняци :-)

СЛАДУРИ ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОООООГО ЩАСТЛИВИ!!!

Ха чети сега: Родства, при които НЕ се позволява църковен брак: По двоеродие (сватовство) до трета степен и от четвърта степен само случаите: двама братя да вземат две сестри и брат и сестра да земат сестра и брат. Поне веднъж влез в църква, пък вземи да питаш!

момчетата стават момичетата ....................

Да са живи и здрави!Много любов и щастие.

момчетата са готини и бих се пробвала и с двамата :)

единият е голям сладур била съм приятелка с него

Нека са здрави, дълголетни и да се обичат. :)

Винаги съм си мислила ако се таковат 2 близначки сестри и 2ма близнака братя кво ли ще се пръкне много ми е интересно няма ли да са им еднакви бебетатаа :D:D ?!?!?

и са и много хубави и симпатични, на всичкото отгоре!

Аз се обзалагам, че децата им ще приличат на родителите им и поне ще се разнообрази генният фонд! :)

а дано да не живеят заедно.Че ще има да си бъркат съпругите и съпрузите нощем под завивките :)

браво...като на кино е! големи сладури!!! Кофти само че няма и 2те 2ки да могат да се оженят в църква.

Да да живи и здрави и двете двойки! Ако църквата има някакво вмешателство /не дай си Боже /ДА ГО ДУХА ЯКО БГ ПРАВОСЛАВИЕТО!!!

Преди години имаше снимка в едно списание на 2 сестри-близначки,жен за 2-ма братя-близнаци.Имаха еднакъв брой деца и еднакви по физиономии т.е.двете семейства просто се повтаряха. Пожелава всичко хубаво на двете двойки.Поздрави на Казанлък,много хубав град.

Еееее, една хубава новина покрай всички лошотии! Сладури, да сте живи и здрави! И пак се намери мърша да плюе ДО ева (27.08.2009 г. 15:30ч.) ТИ КОЙ ЗНАЕ НА КАКВО ПРИЛИЧАШ САМО ОТ ЗЛОБАТА СИ.

СТРАХОТНО! Да са живи и здрави и всичко най-розово.

Лудост е да се мисли, че църковните закони са само ей така, да ги има. Забраната идва от опасността двета сестри да променят отношенията си като между две етърви.

bravos

Браво!да са щастливи и влюбени дълго време! Щастие любов и разбирателство им желая!

Аййй ще стават мощни суингър партита

Да са живи и здрави! Много, много щастие и любов и на двете двойки! Блазе им, винаги могат да се погледнат отстрани и така по-лесно да забелязват добрите и лошите си страни :)! Е това в сферата на шегата! Но да не забравяме, че колкото и да си приличат всеки един от тях си е отделна личност.

Тук май повечето са разбрали,че всички са от един род и ще се кръвосмешават.В интерес на истината и статията е написана малко объркано.Но не това са две сестри от един род,които ще се омъжат за двама братя от друг род.Не се стряскайте.

хехе,яко..Само да не се омешат..хахаха

super:) a zashto puk da e zabraneno ???????? te ne sa bratja i sestri ot edna maika ... prosto dve dvoiki

Към тези които пишат че било забранено. Вие можете ли да четете български език?? Каква църква намесвате? Те се познават от 1година, нямат нищо общо по между си, вие ми говорите за кръвосмешение?!?!

Любовта не заровено имане или закон на физиката за да бъде откривано от някой.Любовта е най-важното човешко действие и трябва просто да се прави.

Че кое му е якото да се връткат...смениш жената с бълдъзата-тя същата ;-) Кръшнеш на мъжо с брат му-той същия...майтапа на страна. Да са живи и здрави

Къде прочетохте, че това са братя и сестри. Това са две двойки близнаци, но нямат кръвна връзка. Просто двама братя близнаци се влюбват в две сестри близначки. Гати тъпия народ........

Като се скарат двама по двама ще се кръстосат и пак всичко отначало като втори тотошанс. Пожелавам им успех. Хи.. хи.... хи...

аз съм сигурна, че ако имат деца, то те ще бъдат много различни ;-)

Ох, че са сладки четиримата!!!! Да са живи и здрави и да имат по две двойки близнаци всяка двойка!!!!

ей ти не четеш май, хахахххха

Сладури :)

koe e zabraneno ot Carkvata?!?!?!

da sa jivi i zdravi

Защо пък да е забранено от Църквата.... Какво лошо или различно има в това........ Като се обичат младите - нека се вземат...

Баси якото, ще могат да се връткат :Р