Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта
Две двойки еднояйчни близнаци са открили любовта помежду си, съобщава агенция "Булфото".
Обратно в новинатаКоментари - Две двойки еднояйчни близнаци откриха любовта | Днес.dir.bg
Коментари
Много са готини! Защо наистина е забранено? Дали забраната важи за близнаци?! Хм, трябва да се измисли начин, аз съм чувала, че по света има такива бракове. Дали техните деца ще са близнаци, щом и от двете страни има такива гени?! или внуците им? Пак да пишете за тях - какво става нататък, искаме продължение!
Евичке, слънце, не си ли чула, че анорексичките вече не са на мода. Мъжете търсят нормални, здрави жени които могат и да им родят дете, не само да ги забавляват.Е, аз говоря за нормалните мъже, не за мутрите, които обикновено вече имат по няколко деца и търсят... хмм... нека кажа, елегантни дами за сексуални забавления срещу покупка на луксозна кола и кожено палто. :)
Пък и да сгреши някое от тези двете хубави момчета с балдъзата - нищо, и туй бабиното и онуй бабиното.
е има църковна пречка- има,но ще помолим Дядо Господ да им прости.Дай Боже да се стигне до наследници и те ще бъдат толкова хубави.
Не могат и двете двойки да се оженят - в момента , в който едната двойка го направи, другата стават роднини по сватсвство.
Само че в тоя случай как ще забележат, че са си променили сношенията, като са еднакви?! Тоя(тая) дето ще пробва ще си трае, тоя(тая) дето няма да знае, няма да знае! А иначе любовта между етърви е опята в не една песен. Народа го е казал: По братски ле ще делим или по равно. Наистина живи, здрави и щастливи да са и четримата, но такива бракове често са проблематични.
Хан Тукту (27.08.2009 г. 15:35ч.) Забраната идва от опасността двета сестри да променят отношенията си... Хане, няма проблем да си променят отношенията, стига да не си променят сношенията...
Ха чети сега: Родства, при които НЕ се позволява църковен брак: По двоеродие (сватовство) до трета степен и от четвърта степен само случаите: двама братя да вземат две сестри и брат и сестра да земат сестра и брат. Поне веднъж влез в църква, пък вземи да питаш!
Винаги съм си мислила ако се таковат 2 близначки сестри и 2ма близнака братя кво ли ще се пръкне много ми е интересно няма ли да са им еднакви бебетатаа :D:D ?!?!?
Аз се обзалагам, че децата им ще приличат на родителите им и поне ще се разнообрази генният фонд! :)
а дано да не живеят заедно.Че ще има да си бъркат съпругите и съпрузите нощем под завивките :)
браво...като на кино е! големи сладури!!! Кофти само че няма и 2те 2ки да могат да се оженят в църква.
Да да живи и здрави и двете двойки! Ако църквата има някакво вмешателство /не дай си Боже /ДА ГО ДУХА ЯКО БГ ПРАВОСЛАВИЕТО!!!
Преди години имаше снимка в едно списание на 2 сестри-близначки,жен за 2-ма братя-близнаци.Имаха еднакъв брой деца и еднакви по физиономии т.е.двете семейства просто се повтаряха. Пожелава всичко хубаво на двете двойки.Поздрави на Казанлък,много хубав град.
Еееее, една хубава новина покрай всички лошотии! Сладури, да сте живи и здрави! И пак се намери мърша да плюе ДО ева (27.08.2009 г. 15:30ч.) ТИ КОЙ ЗНАЕ НА КАКВО ПРИЛИЧАШ САМО ОТ ЗЛОБАТА СИ.
Лудост е да се мисли, че църковните закони са само ей така, да ги има. Забраната идва от опасността двета сестри да променят отношенията си като между две етърви.
Да са живи и здрави! Много, много щастие и любов и на двете двойки! Блазе им, винаги могат да се погледнат отстрани и така по-лесно да забелязват добрите и лошите си страни :)! Е това в сферата на шегата! Но да не забравяме, че колкото и да си приличат всеки един от тях си е отделна личност.
Тук май повечето са разбрали,че всички са от един род и ще се кръвосмешават.В интерес на истината и статията е написана малко объркано.Но не това са две сестри от един род,които ще се омъжат за двама братя от друг род.Не се стряскайте.
super:) a zashto puk da e zabraneno ???????? te ne sa bratja i sestri ot edna maika ... prosto dve dvoiki
Към тези които пишат че било забранено. Вие можете ли да четете български език?? Каква църква намесвате? Те се познават от 1година, нямат нищо общо по между си, вие ми говорите за кръвосмешение?!?!
Любовта не заровено имане или закон на физиката за да бъде откривано от някой.Любовта е най-важното човешко действие и трябва просто да се прави.
Че кое му е якото да се връткат...смениш жената с бълдъзата-тя същата ;-) Кръшнеш на мъжо с брат му-той същия...майтапа на страна. Да са живи и здрави
Къде прочетохте, че това са братя и сестри. Това са две двойки близнаци, но нямат кръвна връзка. Просто двама братя близнаци се влюбват в две сестри близначки. Гати тъпия народ........
Като се скарат двама по двама ще се кръстосат и пак всичко отначало като втори тотошанс. Пожелавам им успех. Хи.. хи.... хи...
Ох, че са сладки четиримата!!!! Да са живи и здрави и да имат по две двойки близнаци всяка двойка!!!!
Защо пък да е забранено от Църквата.... Какво лошо или различно има в това........ Като се обичат младите - нека се вземат...