Коментари - Блок ”чудо” в Студентски град | dnes.dir.bg
назад

Блок ”чудо” в Студентски град

Над 6 600 000 лева вложи министерството на образованието, младежта и науката в цялостния ремонт на 24-ти блок на УНСС в Студентския град, каза министър Йорданка Фандъкова след като разгледа ремонтирания блок.

Обратно в новината

Коментари - Блок ”чудо” в Студентски град | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

до d_vasileva : отличничке, имаш ли идея колко правописни грешки си направила в краткия си пост? Ще ти ги покажа: засягят; Надявям; сбособностите; сотиците Поздра и успех в ученето :)

ти имаш ли си понятие за какво иде реч че се изумяваш.поне се информирай преди да пишеш глупости.даже е и изгодно за тъкъв ремонт

за блока чудо разбрахме, а сега кажете кой прибра комисионната чудо? тука вече май лапкат бойковците?

Каква е разликата между тази сграда и социалния дом в Ст.Загора? В това кой се снима с журналистите ли?

Браво бе, много хубаво са го направили! Ако сега хунвейбинчетата - селяндури го скапят и докарат пак до пълна разруха с пиянство и грозни изпълнения, да плащат в троен размер щетите! Никаква милост, направено е като бонбониера, и трябва да се пази и да се предава в същия вид, в който стаята е приета! Направо ми се прииска пак да съм студентка, макар че аз в общежитие в родината не съм живяла, но в това ми се ще! Не само заради дограмата ...

Сега да вземат от всеки студент, живеещ в този СУПЕР ЛУКС И СКЪП студентски блок поне по 100 - 200 лева ДЕПОЗИТ и да се задържат до деня в който ще напусне. Да се прегледа дали не е повредил с нещо предоставеното му помещение и чак тогава да му се възстанови депозита. Ако не може да се установи кой точно от тримата, живеещи заедно е извършил щетата на стаята или банята, то да плащат всички солидарно. Така ще имат поне малко стимул да пазят и да съблюдават реда а и тези, живеещи с тях също да пазят. Ако не могат да озаптят съквартирантите си /има и такива прасета/, да направят писмена докладна за случая. Отделен е въпроса за невероятната цена на ремонта. АБСОЛЮТНО НЕВЕРОЯТНО !!! На 6 апартамента правих довършителни ремонти последните 2 години и мога да ви уверя, че ми излезе не повече от 55-60 Е на кв/м / включително с климатиците във всяка стая с кухненското оборудване и банята /. Тия явно са я откраднали по-голямата част от сумата за този ремонт !!!

За тез пари...това хич не е обикновен блок - това трябва да е хибрид между общежитие и ново превозно средство. Всяка сутрин ще каца пред УНСС да достави успалите се студенти.

Наемът няма да бъде повече от 30 лева Visheto obrazovanie ne e ZADALJITELNO kai 6e pla6a?? Danakoplateza li ??

Поне да не се хвалят,че стават смешни.Предишните крали,а новите.........май по-крадливи и от тях.

След този неоправдано скъп ремонт - неоправдано евтин наем - само 30 лева !!! А остатъка кой ще плаща наистина, данъкоплатците ли ?

NOV MILIONER.......OT TOZI BLOK....!!!!

Системата струва: DVR за 16 камери - 800лева с 500GB диск, 16 камери по 100 лева и един контролер с четец и насрещник за 500лева, кабел за 300лева и няма 2500лева (за камерите с картите + монтажа)