назад
Дават на ”Метрополитен” подлезите на метрото
Общинската фирма "Метрополитен" АД ще получи правото на безвъзмездно ползване на публична общинска собственост в подлезите на софийското метро.
Обратно в новинатаКоментари - Дават на ”Метрополитен” подлезите на метрото | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018