Коментари - Дават на ”Метрополитен” подлезите на метрото | dnes.dir.bg
назад

Дават на ”Метрополитен” подлезите на метрото

Общинската фирма "Метрополитен" АД ще получи правото на безвъзмездно ползване на публична общинска собственост в подлезите на софийското метро.

Обратно в новината

Коментари - Дават на ”Метрополитен” подлезите на метрото | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари