назад
Спират трамваите за 2 г. по 3 булеварда
След започването на същинското строителство на втория метродиаметър на столичното метро за по две години ще останат без трамвайно движение булевардите "Княгиня Мария Луиза" и "Черни връх".
Обратно в новинатаКоментари - Спират трамваите за 2 г. по 3 булеварда | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018