Коментари - Пернишкият прокурор Бисер Михайлов даде показания по делото срещу сина му | dnes.dir.bg
назад

Пернишкият прокурор Бисер Михайлов даде показания по делото срещу сина му

Треньорът Румен Андонов, сочен от прокуратурата за пострадал при побой, предложил пари за секс на братовчедка на Васил Михайлов, разказа пред съда бащата

Обратно в новината
| Редактор : Елза Тодорова

Коментари - Пернишкият прокурор Бисер Михайлов даде показания по делото срещу сина му | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Бие жена си и възпитава сина си да е гамен. Тия елементи са единствено и само вредни за обществото. НИКАКВА полза от тия, нищо, че се пише прокурор. Вероятно е такъв за да дерибейства в града, не за да го пази от престъпност Вижте физиономията на това лице! Изглежда ли ви на магистрат – прокурор , който получава около 7000 лева основна заплата, плюс ранг 650 лева и за трудов стаж още около 2100 лева? На мен повече ми прилича на бандит.

Дървото дава показания. За крушата.

И прокурорско лайно.

Той, прокурорът, знае отлично, какво да каже. Даже го се съгласувал предварително с прокурора по делото.. Вместо да набие канчето на лекето си!! Сарафов, спиш ли??

Нагъл, Прокурор!

"Къде сте тръгнали да съдите прокурорски син бе Алооо ? Вие много добре сте знаели какъв ще е резултат! Само заблуждавате хората, че има правосъдие!

Не звучи много юридически това изказване, пълно е с внушения и предположения. Или този е абсолютно бездарен като прокурор .... или няма какво да каже

Боклучиво семейство

Момичето подало ли е оплакване? И синът на прокурорина ли е упълномощен да раздава правосъдие? По негово усмотрение? И изобщо това, че му е давал пари назаем каква връзка има в случая? Затова ли е бил пребит от синът му? Пък и това"говори се"и "чувал съм" ако не посочи източника си, е живо омаскаряване.

Гарван гарвану око не вади. Ще го покрият. Както и полицаят-моторист минаващ на червено по много важни дела. А ние гражданите трябва да търпим всичките им изцепки.

Явно едно време прокурор се е ставало по бащина партийна линия на БКП. Иначе не виждам този простак пиянка как може да изкара за прокурор, а за възпитанието на синът му няма смисъл да се говори. Кой нормален ще дойде в съда по официален анцунг за сватба от селата - сив памучен анцунг и чанта-педерушка, черна шапка и блуза на голо аххахаххаа

От това леке всички в Перник бяха пропискали. Да ИЗГНИЕ в затвора!!!!!!

Бразилски сериал Ала Перникана. С главно действащо лице Винкелано син на Ал Прокурорино от древният град Перстоманодон селтакис от шопкъка..

И тоя работи в съдебната система, че даже е и обвинител? Боже кажи на Путин да прати,няколко Орешника към България.

Хаха сега ще го изкарат чист, като сълза. Бащина гугутка!

Загубена държава, връзки, чадъри, неработеща съдебна система,убийци, пияни,наркомани по улиците и пътищата. Бог да пази децата ни!