назад
Русенци се оплакват от служители на паркингите
Възмутена гражданка се оплака за неправомерно, според нея, поставена скоба на автомобила й. Случката се разигра на ул. „Хан Аспарух".
Обратно в новинатаКоментари - Русенци се оплакват от служители на паркингите | Днес.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018