Коментари - Русенци се оплакват от служители на паркингите | dnes.dir.bg
назад

Русенци се оплакват от служители на паркингите

Възмутена гражданка се оплака за неправомерно, според нея, поставена скоба на автомобила й. Случката се разигра на ул. „Хан Аспарух".

Обратно в новината

Коментари - Русенци се оплакват от служители на паркингите | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари