Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | dnes.dir.bg
назад

Желева се отказа да е еврокомисар и министър

Председателят на Групата на Европейската народна партия в Европейския парламент Жозеф Дол съобщи, че Румяна Желева е оттеглила кандидатурата си за еврокомисар.

Обратно в новината

Коментари - Желева се отказа да е еврокомисар и министър | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

и какво, пак се оказа че Костов е дал най точната оценка и съвет

Крайно време беше!

Браво,най-после разбра че не става за нищо друго освен за нищо!!!Трябваше ли цяла България и цяла Европа да каже това ??Сега е ред на ББ ,защото цяла България се наслуша на глупостите му,а и Европа му подсказва,че хората виждат колко и какви са му възможностите!!

Всяко друго решение щеше да бъде глупаво и унизително.

За всичко е виновна тройната коалиция!

Айде почна се и последният от правителството да пусне водата на казанчето.....

Da,ama mnogo kasno Jeleva.

Предизвестена смърт

ДОСТОЙНА ПОСТЪПКА, ЗАСЛУЖАВАЩА УВАЖЕНИЕ. ПОЖЕЛАВАМ И В БЪДЕЩЕ ДА ИМА ПО-ГОЛЕМИ УСПЕХИ.

Ееее, най после...

Върнете ни Меглен4ето Кунева! Тя си е най-къдърна!

Да е жива и здрава, че заради нея се записахме в историята на ЕС

Това трябваше да го направи преди няколко дена.

Разумно решение.Можеше и по рано да го реши ,за да избегне агонията която продължи за нея и за всички които я подкрепяха.

Достойна постъпка!

А министърът на правосъдието ще подаде ли оставка сега???

За какво й трябваше този фарс?!? Сега дори и министър не може да остане! Ама както казват хората: маймуната преди да изяде банана гледа дали ще може да й излезе отзад. А ние скочихме храбро без опит в евроделата.

Е еее, най-после!!! Ама защо чак сега? По-достойно щеше да бъде още веднага да се беше оттеглила, а не да ни подлага на такъв срам, нас - българите. То се видя, че е некомпетентна и сега да не търси под вола теле , че имало заговор срещу нея. До кога все така ще я караме, докога все някой друг ще им е виновен на тези управляващи. Дано новият, който ще избере пак сам ББ да не ни посрами отново. Наслука...

да избират бързо шеф по бедствията и да заминава за Хаити.? къде е Хаити:)))))

bravo...mnogo se radvam :)

Разгеле...

BRAVO! Tova be edinstvenoto dostojno re6enie!

Ето това е истински политик и дипломат, Ние интилигентниа бизнес елит от Варна смятаме да организираме протес във защита на г-жа Желева!!!!

Достойно поведение на една достойна българка.

Хубавото на тази новина е, че ще трябва да си сменим и другите евродепутати, защото и Първанова, и Бинев, и Евгени Кирилов, и Йотова имат средства, които не могат да докажат. Господин Борисов, единственият удар, който трябва да нанесете в отговор е да вкарате в затвора всички крадци от тройната коалиция и НДСВ! Това ще е най-достойния и най - честния отговор срещу родоотсъпниците от Тройната коалиция. Тогава ще Ви повярвам и аз.

Е, най-после г-жата показа, че все пак има малко разум в главата си. най-добре е да се отдаде на мъжо си и да правят бебе, както те споделиха, че то времето лети и не чака....

да се оттегли;))

Тези от Европа са лош материал. Комунисти, като Борисов и Цачева, нискокомпетентни, като Желева и като членовете и симпатизантите на ГЕРБ и т.н.

Г-жо Желева , с тази си постъпка доказахте , че сте демократично мислещ Човек , който постави държавните интереси над личните.Сега да видим царските мутреси каква позиция ще заемат.

Беше ясно, че ще стане така, но за Р.Ж. щеше да е по-добре да го направи по-рано. Жертвите щяха да са по-малко, а също и резила - за нея, за България, за ЕНП, за барозу и т.н.

Честито България.Б Б няма да приеме оставката й те са скачени съдве.

Dostoino, no kusno...sled dujd kachulka. Da e jiva i zdrava, mnogo pomia se izsipa vurhu neya

Дано да и приемат оставката.

България си отдъхна. Сега внимавайте повече, кого ще номинирате!

ЕЕЕ най-после! Браво!

министърът на отбраната Николай Младенов, евродепутатът Надежда Михайлова и вицепрезидентът на Световната банка Кристалина Георгиева - слуги интернационални.

През носа на бсп ще излезе, а и трябва.

Най-после

Goliam sram...sram!Mnogo se izlojixme:(

Риторичния въпрос е - защо се стигна да ПАТОВАТА СИТУАЦИЯ за българското правителство!?!Отгов е също риторичен - и ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО,като всички досегашни, никога невзе под внимание ОСНОВАТЕЛНИТЕ КРИТИКИ било то на опозицията или пък на ТРЕЗВО ОЦЕНЯВАЩИТЕ...В резултат - СЪЛЗИ и още по-лошо - ГУБЕНЕ НА ПОЗИЦИИ И ДОВЕРИЕ!!!

Кой пусна мухата за вицепрезидентът на Световната банка Кристалина Георгиева??? Нещо пак шурейчета, баджанаци или?????

Най достойната постъпка от нейна страна да се махне. Направо да имигрира към Хонолулу!

Най-после.

Оставката на Румяна Желева е достойна за уважение. Дали е е станало по вътрешно убеждение или под външен натиск е съвсем друг въпрос. Дано Бойко Борисов предложи достоен кандидат за еврокомисар.

сол ядохме, биха ни и накрая си платихме... И защо?

МНОГО ДОБРЕ Е ПОСТЪПИЛА. ИЗОБЩО НЕ Й БЕШЕ МЯСТОТО ТАМ НА ЖЕНАТА.

По-добре късно, отколкото никога. Поне за този си ход Румянчето заслужава поздравления. Иначе, не става за нищо.

Чест и прави, че все пак си подаде оставката!

Vapreki, 4e e zakasnql, tova e dostoen hod.

Тююююююююю! Крайно време беше! Малко ни е срамът от другото, ами и от тази...