Агджа излезе от затвора и обяви края на света
Мехмет Али Агджа, който опита да убие папа Йоан Павел II през 1981 г. "обяви края на света" в писмено съобщение в деня на освобождаването си от затвора, където прекара близо три десетилетия.
Обратно в новинатаКоментари - Агджа излезе от затвора и обяви края на света | Днес.dir.bg
Коментари
Какво те кефят толкова турчолята, тоя с едно убийство и два въоръжени грабежа на банки в Щатите щеше или да е на оня свят, или със 130 години затвор. А тия - войник щели да го пращат след всичко това, баси ненормалниците!
ДА ГО РАЗСТРЕЛЯТ ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ! ХОРА,КАТО НЕГО НЕ ТРЯБВА ДА ЖИВЕЯТ,НО КАКТО КАЗАХА ПО-ГОРЕ...ЕВАЛА НА ТУРЦИЯ!А НАШАТА БЪЛГАРИЯ КАКВО-СЕРГЕЙ АНТОНОВ УМРЯ,ЗАЩОТО ГО СЪСИПАХА,НО НА НИКОЙ В ТАЗИ СКАПАНА ДЪРЖАВА-БЪЛГАРИЯ НЕ МУ ПУКА!!!!!!!!!!!!!!!
lora vidinlieva sche go posreschne s zvetja i novi posi taja mistia deto ubi v.graschnov a posle mu vikala bombon boni schantonerkata kojato se spasi v italia s dascherja si kojato i ot v.bojkov tscherapa prosi pari i ot dr.mutri lora vidinlieva
Тоя е пълен дебил или е прекалил с дрогата. След смъртна присъда и доживотна тоя е на свобода, нещо не разбирам. Турските магистрати май са по-зле от нашите.
Резнякът-католик излезе от панделата, Сергей Антонов, Бог да го прости, няма да излезе от гроба.
Agdja e nekadarnik,toy izneveri na deloto na Sivite Valci,ne uspq da ubie pedala narechen papa!
Застреляйте кучето. Този некръстен негодник смее да нарича себе си Исус Христос? Този терорист, тази подлога на турските служби който отново се опитва да раздуха някаква си българска следа смее да говори за Исус Христос и за България? Убийте кучето и спестете излишните му брътвежи пред света! С удоволствие бих изпразнил цял пълнител от АК в тъпата му мюсюлманска кратуна....
OBICHAME TE ALII !!! interesuvaite se kade i pri kakvi obsoiatelstva e arestuvan serrgei antonov.ste vi dam joker: arestuvan e v remarketo na TiR na italiano-yugoslavska granica,informaciata e podadena ot Ali,ot kade znae Ali? Sergei kato e nevinen zasto se vozi v remerketo na tir zatrupan ot chuvali s kartofi?? ot kade go znam az vsichko tova? :))) koi sam az?
До: ЕГАТИ (18.01.2010 г. 12:36ч.) Да, щото ти си гений, а ние тъпанари, нали? Пожелавам ти да си невинен и с теб да се случи това, което милите западняци сториха на Антонов.
Тия, османците ме кефят! Затова имат държава. Затвор и след това казарма! Нема лабаво! Чалгария трябва да се поучи от тях за да не стане Мангалия!
Ето още един пример, че смъртните присъди трябва да се изпълняват на време. Нали заради убийството на Ипекчи е бил осъден на смърт, а след това на доживотна присъда за покушението срещу папата. След това Турция му замени смъртната присъда с доживотна, а сега стана - човека е на свобода. При една смъртна и две доживотни присъди в крайна сметка е на свобода, че даже може да стане милионер.
Сергей Антонов беше сринат психически и физически. След хилядите разпити и инжектирането на вещества в кръвта ( т.нар. серуми на истината) увреждат безвъзвратно мозъка. Не се учудвам , че и Агджа е изперкал съвсем...Такъв опасен луд на свобода...Много лоша идея!!!
много любопитни възгледи за себе си е развил г-н Агджа...турците що го мъчат, да го оставят да пази някой бостан по-добре
В сутрешния блок на БНТ гостуваше преводача на процеса с/у него, който за толкова години го е опознал много добре. Според него Агджа си е напълно с акъла си, но както тука пише - иска да е под светлините на прожекторите. Но най- ме впечатли версията за покушението - че е организирано всичко от Ватикана!!! Няма да се учудя, ако наистина е така!
смеете се вие но заради тоя Антонов пострада и ред други...трябва Смърт з а такива утре Вие ще сте техни жертви..малоумници..
Може да е бил близо 30 години в затвора,но поне е жив и вече е насвобода! А с нашия сънародник,какво се случи???? Умря в мизерия и полупобъркан от всичко,което му натресе ненормалният турчин!Държавата се сети за него едва,когато беше вече твърде късно и човечецът си отиде!Никой до последно не му вярваше,че е НЕВИНЕН! Жалко за държавата ни,много жалко.........
Горкия.Исползваха го, свърши си работата и го наблъскаха с халюцюгени за да не каже истината. Папата искаше да премахне хората, които исползваха банката на ватикана за пране на пари.Мафията в италия винаги е била по силна от държавата.Впрочем, както е и при нас.
Ако една десета от твърденията на тоз кирлив турчин бяха истина, досега да бяха до ликвидирали 10 пъти.
Така и така като ще идва края на света... защо не си пръсне мозака... Аман от психопати...
не е нужно да си пророк, за да кажеш 4е:...... Всички хора ще умрат през този век .... , важно е уточнението: вси4ки родени през този век, ще умрат през този век, с изкючение на малцина ... а ина4е за тоя екземпляр Агджа ли е махджа не ми се говори даже....
Сега като излезе от затвора е добре да го настанят в психиатрията и то за по дълъг период от време