Коментари - Обама пое контрола над Хаити | dnes.dir.bg
назад

Обама пое контрола над Хаити

Президентът Барак Обама и САЩ поемат контрола над Хаити. В разрушената от земетресение страна бяха изпратени хиляди войници и хиляди тонове помощи.

Обратно в новината

Коментари - Обама пое контрола над Хаити | Днес.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

За сетен път се убеждавам, че от българина по просто и злобно същество няма.

Едва ли някой от нас си представя точно какво става в Хаити?!Ранените са стотици хиляди, много от тях могат да умрат поради ненавреме оказана помощ. Тотална разруха, мародери, беззаконие...Май наистина едновременно с помощта, трябва да се въдворява и ред?!

Дали ще се изтеглят после или ще поостанат? PS: Желева трябваше да пратят да се пробва.

Ходете вие помогнете тогава.Ако ваши близки бяха там как ли щяхте да говорите за Обама.Не е лесно да си тъп!!!

Представете си ситуацията нагледно и се радвайте, че някой помага в момент на нужда истински, без да говори глупости от страни. Надявайте се да не се случи никога и на вас, ще се молите за помощ.

ВЕЛИКА СТРАНА !

eh kak lesno si napravi Obama nov US shtat

После едва ли ще ги остави

Айде - и тези ще ги демократизират доброволно! САЩ ще ги научат набързо как да живеят и как да се управляват, какво е това истинска демокрация. Че може и длъжници да ги направят накрая! :)

Ти да не си от тия, които жилят в предсмъртен ужас може би. И какво от това, че ще си купиш всичко като и виаграта ти не помага? И какво от това, че като стане земетресение, ще дойде на погребението ти някой скъпо купен владика в компания от черно облечени вратове с червени потници, а? Ще ти кажа, че 99% от народа ще въздъхне и ще рече: Господ забравя, но не забравя, на такъв изрод така му се пада! А за моята дъщеря не се напиняй, далече е от теб. Не като разстояние, а като човечност, морал, възпитание и най вече акъл. Не се притеснявай и за моето портмоне, пълни се достатъчно с честен труд.

Ех, кога ли САЩ ще превземат и България?!

Ама за какво да ми пука за неколко хиляди необразовани измрели негри, в Африка има милиони! Така, че споко негрите не са изчезващ вид за разлика от поциганелото българско племе.....

Да вземе контрола над космоса, че какви метеорити падат от време на време.

Нас трябваше да ни удари това земетресение, щото като чета коментарите и си казвам, че нямаше да е голяма загуба

Thumbs up!